reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

co do biustonoszy to z Triumpha polecam bo i mnie polecono i co NAJWAŻNIEJSZE żeby był wysoko zabudowany bo inaczej ci piersi wyskoczą :-p ale widziałam też w Tchibo za 40zł i też sobie taki kupię
Tchibo - Biustonosz do karmienia, biały

bobaski w pieluszkach górą :-D

mam pytanie dziewczyny czy ja teraz moge stosować raid do gniazdka chodzi o przebywanie w pomieszczeniu i czy jak mały sie urodzi to moze mu zaszkodzić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam Was z rana :-)

ewi no nie narzekałam :-) oddział malutki, przytulny, ja w sali 2osobowej sama, dzidzie można było sobie zawieźć to jeszcze się przespałam te 2 noce po porodzie ;-)
lenka, patrycja dzięki, spróbuję Waszych metod, ale póki co upały się cofnęły, więc może poczekamy i zobaczymy czy coś nowego wyskoczy :-)
lolkak ja mam te 2 szt Biustonosz dla mamy karmiącej Rozmiar 75B (1153843716) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolona, tyle, że 2szt stwierdziłam ostatnio, że to mało :-)
 
ale widziałam też w Tchibo za 40zł i też sobie taki kupię

Mam sklep Tchibo pod nosem, ale gadżetów dla matek nie widziałam ;-) A według ich rozmiarówki obecnie mam nosić 70B czyli mniejszy niż przed ciążą :-D Ach te rozmiarówki ;-)


lolkak ja mam te 2 szt Biustonosz dla mamy karmiącej Rozmiar 75B (1153843716) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolona, tyle, że 2szt stwierdziłam ostatnio, że to mało :-)

Dzięki za linka. Z ich innych aukcji Podoba mi się jeszcze koszulka na ramiączkach ze szlafrokiem, ale nie mogę się dopatrzeć czy da się je odpiąć



A w ogóle to chyba jestem jakaś inna, bo w te upały jem 2 razy więcej niż jak było chłodniej ;-):szok:
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny..troche mnie tu nie bylo..ale..no wiec opowiem od poczatku..juz wrocilam do domu od cioci..we wtorek bylysmy u tej lekarki..okazalo sie ze faktycznie jestem w ciazy..zrobila usg dopochwowe..pokazala jak mojemu malenswtu bije serduszko..wtedy to byl 7 tydz i 2 dzien..wiec dzisiaj zaczynam 8 tydz..;-)Ciaza rozwija sie prawidlowo...malenswto mialo 12.05mm..:happy2:Taka kruszynka...:)Jednak najgorsze dopiero przed Nami...powiedzenie o tym rodzicom..Na szczescia Moj A juz w czwartek bd..wiec..mam nadzieje ze to wszystko sie jakos pouklada..chociaz szczerze oboje watpimy w to..:(:(:(Tak strasznie mi przykro ze nie beda cieszyli sie tym malenstwem..samam mysl o tym odbiera mi checi do wszystkiego...:(:(:(
 
czesc dziewczyny..troche mnie tu nie bylo..ale..no wiec opowiem od poczatku..juz wrocilam do domu od cioci..we wtorek bylysmy u tej lekarki..okazalo sie ze faktycznie jestem w ciazy..zrobila usg dopochwowe..pokazala jak mojemu malenswtu bije serduszko..wtedy to byl 7 tydz i 2 dzien..wiec dzisiaj zaczynam 8 tydz..;-)Ciaza rozwija sie prawidlowo...malenswto mialo 12.05mm..:happy2:Taka kruszynka...:)Jednak najgorsze dopiero przed Nami...powiedzenie o tym rodzicom..Na szczescia Moj A juz w czwartek bd..wiec..mam nadzieje ze to wszystko sie jakos pouklada..chociaz szczerze oboje watpimy w to..:(:(:(Tak strasznie mi przykro ze nie beda cieszyli sie tym malenstwem..samam mysl o tym odbiera mi checi do wszystkiego...:(:(:(

Bardzo sie ciesze że z maleństwem wszystko w porządku..... a co do rodziców to trzymam kciuki ...bedzie dobrze :)):))

U nas od rana fajnie chłodno co chwile jakis deszczyk ale wieje strasznie.... ale wolę już to od tych ciągłych upałów.... Lepsze jest powietrze dzieci mi dłużej spią i nie pocą sie tak bardzo :)):))
 
niestety jak juz wczesniaj mowialm..moi rodzice sa bardzo wymagajacay i wogole..:(W dodatku ostatnio nie najlepiej sie miedzy Nami uklada..noi mama nie przepada za moim A..:(Chciaz sama nie wiem dlaczego..:(Ostatnia nadzieja w jego rodzicach..chociaz..hmmm...tutaj tez nie ma co liczyc na krzyki radosci..:(:(:(
 
niestety jak juz wczesniaj mowialm..moi rodzice sa bardzo wymagajacay i wogole..:(W dodatku ostatnio nie najlepiej sie miedzy Nami uklada..noi mama nie przepada za moim A..:(Chciaz sama nie wiem dlaczego..:(Ostatnia nadzieja w jego rodzicach..chociaz..hmmm...tutaj tez nie ma co liczyc na krzyki radosci..:(:(:(

współczuje...wiadomo że na początku bedzie gniew szok krzyk i pretensje ale z czasem będą musieli sie z tym pogodzic że zostana dziadkami.... Po tym jak juz emocje opadną i dojdzie do nich że zostna dziadkami to na pewno wam pomoga :))
 
ehh..tylko ze ja czasem..w nerwach bo w nerwach ale oberwalam od mamy..:(:(:(Dlatego teraz tak bardzo sie boje..ja i mój chłopka..:(:(:(Noi za wszelka cene musze sie wyprowadzic ze wzgledu na bezpieczenstwo maluszka..:(:(:(
 
reklama
jedyne wsparcie ktore mam poki co to tylko sama w sobie..no i w moim A..:(ehh..no i w cioci ktora pow ze ona mi jakos pomoze da mi akcesoria dla maluszka itd..bo sama ma 3.5 letniego synka i 20 miesieczna corcie..:(:(Chociaz tym sie nie bd moze przejmowala..:(Nie wiem tez jak sobie poradze ze szkolai ogolnie zamiast czuc sie lepiej to jest mi coraz gorzej psychicznie...W dodatku tesknie za chlopakiem bo prawie m-c sie nie iwdzielismy..:(:(:(
 
Do góry