reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

femme fatal bycie modelką zazwyczaj wiąże się z przykrymi bardzo konsekwencjami (typu anoreksja lub coś w podobie). A więc nie przejmuj się, bo tak przynajmniej ominie Cię to a ponad to będziesz miała przy sobie cudowny SKARB jakim jest małe dziecko! A poza tym myślę że bez figury modelki też będziesz super szczęśliwa. Choć w sumie wcale nie jest powiedziane że nie powrócisz do swojej dawnej figury sprzed ciąży:tak:
 
reklama
famme fatale nie lam sie, my mielismy gorzej bo obydwoje od poczatku myslelismy o skrobance, nawet tabletki bralam ale nie pomogly.... (teraz sie tego wstydze) nie wyobrazam sobie zycie bez malej, mam ja dopiero pare dni a kocham jak nikogo innego!!!!!!!! Jest tylko moja i za kazdym razem jak na nia patrze jestem z siebie dumna! a co do cery to sie nie martw, ja zawsze mialam ciemna karnacje a w ciazy bylam blada jak sciana, wcale sie nie malowalam ani nic, nie zalezalo mi, ale ja mialam latwiej bo mialam jarka (nie bylo kolorowo, weteranki wiedza o co chodzi:-)) ktory mnie czasami pocieszal i mowil ze jestem piekna:-)

Macie laski problemy:-0 moja Alusia tez chyba bedzie miala dlugie wloski i sie zastanawialam czy gumki bedzie sobie sciagala:-) a dzisiaj bylam z nia na spacerku:-) dziwnie mi jakos sie wozek prowadzi, tak dziko :-D a baba w kiosku wyskoczyla do mnie z tekstem jaka ty teraz gruba a ja do niej ze dopiero 9 dni temu rodzilam to jej szczena opadla ze juz brzucha nie mam:-D moja laseczka teraz spi, kochane dziecko, uwielbiam sie na nia patrzec:-):-):-)
 
Hehe no wiadomo mi to i tak rodzina truła ciągle że za chuda jestem a teraz się cieszą że mi tyłek urósł trochę :-p po prostu mam taki nastrój użalania się nad sobą dzisiaj już mi przechodzi :-p przez to wszystko nawet nic porządnego dzisiaj nie zjadłam idę sobie coś zrobić... ojj głupia ja :-p
 
snoopy12 - no pewnie jak urodzę to też się zakocham i na wszystko inaczej spojrzę ale teraz to inaczej troske :-p a ty już z małą na spacery wychodzisz ?! to tak szybko można ? :-) ja urodzę w zimę to za bardzo nie będę mogła sobie spacerków robić :-( ... hehe wszystko pod górkę :-p
 
femme fatal sadze ze kariera fotomodelki bedzie malo wazna jak przyjdzie na swiat Twoj skarb :) Wtedy bedziesh myslala tylko o tym zeby Dziecko bylo szczesliwe i zeby niczego mu nie brakowalo :) a zalamki sa czeste w ciazy poprostu jestesmy nabuzowane i to wszystko ! Oczywiscie mash gorsza sytuacje , ale to nie jest koniec swiata musish myslec pozytywnie chodzby dla Dzidzi :) a Z paleniem papierosow ja mam dobry sposob Na paczce fajek napisz sobie Markerem : Mamusiu prosze Cie nie pal , ja chce zyc ! Twoj Dzidzius ! Mnie to pomoglo bardzo :) Sama mysl :) Powodzenia :) Nie lam sie teraz musish byc silna , mash dla kogo Zyc:)
 
Snoopy nie ma sie czego wstydzic :) Mysle ze wiekszosc mlodych rodzicow napoczatku myslalo o skorbance o tym zeby dziecka nie bylo i wogole ! Roznie ludzie reaguja ! Wazne jest to jaka teraz jestes dla malej :) A z tego co piszesz to bedzie chyba bardziej rozpieszczona niz tego sie sama spodziewasz :D
Femme Fatal ja tesh mojego filipka uordzilam w zimie i wcale nie trzeba ze spacerkow rezygnowac tylko wszystkoz umairem :) wystarczy tylko dobrze ubrac siebie i dziecko i spacerowac mozna :D oczywiscie nie tak dlugo jak w lecie ale zawsze to cos :)
 
miskahxc dobry pomysł z tym napisem na paczce papierosów.

femme fatal w zime podobno też można wychodzić na spacerki, tylko że na chwilkę i trzeba podobno dzidzie dobrze i ciepło ubrać.. Cieszę się że już powoli przechodzi, a co do jedzenia to powinnaś od nas wszystkich bęcki dostać, że nic prawie nie jadłaś:wściekła/y: Tak to moja kochana nie może być. Potrzebujesz jeść bo masz oprócz siebie do wykamienia mała istotkę i nie powinnaś się ograniczać. Jeżeli już nie chcesz się tak objadać to jedz malo, ale często, podjadaj owoce, warzywa, to co zdrowe i smaczne dla Ciebie.
 
miskahxcv- dobre :D póki co nie pale ale jak bym znowu sięgnęła po papierosa to obiecuje że tak zrobię :-) ale mam nadzieję że to nie będzie potrzebne mały/a już kopie i przypomina że jest i ma swoje wymagania :-p jeju ... ja czuję że to będzie taki cwaniaczek :-p
 
Galarecia - no wiem głupio mi teraz :-p ale ogółem to dbam bardzo ! i staram się z wszystkiego po trochu maluszkowi dostarczać :-) dzisiaj tylko tak jakoś nie mogłam nic przełknąć
 
reklama
femme fatal no dobra, dziś Ci wybaczamy.. Ale jak następnym razem napiszesz że nić konkretnego nie jadłaś to my się wszystkie zbirzemy i Cię znajdziemy tam w tych Twoich Kartuzach czy jak to tam się zwie i normalnie bęcki dostaniesz:tak:;-):-D Ja sobie nie żałuję niczego bo wiem że jeżeli mam na coś ochotę to widocznie coś z tego potrzebne jest dzidziusiowi..
 
Do góry