reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
pati ja ci nie zycze tak mi sie pomyslało i napisałom nie obrazaj sie proszę:-p:-) teraz to faktycznie chyba bys krecka dostała hihi
 
Dziekuję:)):)):))

pati ja ci nie zycze tak mi sie pomyslało i napisałom nie obrazaj sie proszę:-p:-) teraz to faktycznie chyba bys krecka dostała hihi

No co Ty ja sie nie obrażam.... uśmiałam sie.... Wyobraziłam sobie siebie 3 raz w ciąży.... hahahah nie to już nie dla mnie hahahah
 
Ja jak byłam na usg to wyszło mi ze bede miała synka :-) dlatego tak zachwycam sie waszymi maluszkami :-) mmm... juz sie nie moge doczekac swojego ;-)
 
pati hm... ja bym mogla miec dziecko ale własnie bez ciazy najlepiej i juz takie odchowane:-p
a ja to z kolei mogłabym byc cały czas w ciąży i nigdy nie rodzić hahahahha
Ja jak byłam na usg to wyszło mi ze bede miała synka :-) dlatego tak zachwycam sie waszymi maluszkami :-) mmm... juz sie nie moge doczekac swojego ;-)

No to fajnie że bedzie synuś... Gratuluje :))
 
paulla gratulacje chłopca :) co do witamin ja juz barłam folik na początku potem tardyferon z względu na niską choć w granicach normy hemoglobine a teraz feminatal :)

ja mam nadzieje że będzie dziewczynka, K chce chłopca no zobaczymy komu sie trafi :)
 
Patrycja no i nie chcesz 3 dzidzi i to własnie dziewczynki Ci tam na suwaczku brakuje..;-)?:-D zobacz ja sobie dobrze daje rade;-) :-D Ty tez bys dawała;-) :tak: :-D

Paulla Co do witamin to ja bralam z kazdym folik do 3 miesiaca, a z hania tylko do konca bralam jakies witaminy juz nie pamietam... z Danielem brałam chyba do 6 miesiaca a Mikołajem nie brałam zadnych potem, bo wyniki morfologii byly super i lekarz powiedzial ze jesli wyniki oki, to nie ma potrzeby brac, byle zdrowo sie odzywiac:-)
 
reklama
Witam dziewuszki!..:rofl2::tak:

Ja już po 6 dniach w Hiszpanii.. było cudownie:) Byliśmy na ślubie przyjaciela mojego D. i takiej Irlandki. Super para a ślub jak z bajki :rofl2:
Druhny, dziewczynka z koszykiem kwiatków, faceci tak samo ubrani jak pan młody (nie wiem jak sie nazywa męska druhna:D ) Ślub jak z amerykańskiego filmu.. panna młoda wchodzi z ojcem itd.

A cała impreza odbyła sie w ogrodzie nad basenem.. gdzie było mnóstwo kwiatów..

Było po prostu fantastycznie.. do momentu aż mi spuchły nogi:wściekła/y: i takie skurcze mnie w brzusiu łapały, że musiałam chodzić jak stara babcia.. No ale to już było ok 3 rano..Tyle, że nogi spuchnięte mam dalej... nie znacie jakichś sposobów na to?

Nasz Chłopak się rozkręca:) Mój D. na śniadaniu w niedziele, pierwszy raz poczuł noge synka:D Zresztą ja też.. bo ją normalnie wypchnąć tak, że można było dotknąć calusią stópke z paluszkami...:rofl2::rofl2: gdybyście widziały jego mine.. najpierw przerażenie (aż podskoczył na krześle) a później mega radocha...

Ciepełko nam zbytnio nie dokucza, choć tam było 37 stopni w cieniu.. ale ten powiew wiaterku od morza sprawiał, że było ok.
To u nas na ślasku jest gorąco jak w saunie.. Nawet na dwór nie wychodze.. leje sie ze mnie..
A jeszcze jutro musze jechać zawieźć dokumenty na uczelnie.. Tak w ogóle to mnie przyjeli :D:rofl2: ale na zaoczne to chyba każdego przyjmują..
kierunek:
Inżynieria energetyczna:-D Nie wiem jeszcze gdzie bedziemy zostawiać małego, bo jak moja mama urodzi w sierpniu, to w listopadzie nie da rady z dwójką dzieci.. i niepełnosprawnym bratem..:-(
musze mojego nauczyć jak sie zając maluszkiem..:tak: i czy mu sie to podoba czy nie, bedzie go przewijać i karmić.. Jak to jest z pokarmem? Jak już się odciagnie to jak długo można go przechowywać np. w lodówce? No i czy łatwo jest nauczyć maluszka, że w weekendy bedzie piło głównie w butelki?

Czy uważacie, że mówienie do dziecka po angielsku to dobry pomysł?:zawstydzona/y: Mój się uparł, że będzie mówić do dziecka po angielsku, ja po polsku.. Tak że maluszek wychowa się w dwóch językach i żaden dla niego nie bedzie obcym.. a jak już podrośnie, to sam bedzie wybierał czy do taty ma mówić po polsku czy po angielsku... już teraz Mój D. czyta brzuszkowi anglojęzyczne baje... średnio mi sie to podoba, no ale widze, że mu naprawde na tym zależy.. ehh:baffled:

poniżej wstawiam dwie fotki z hiszpanii..:-)
Nerja 2010 079.jpgNerja 2010 148.jpg
 
Do góry