reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

paulla gratulacje chłopca :) co do witamin ja juz barłam folik na początku potem tardyferon z względu na niską choć w granicach normy hemoglobine a teraz feminatal :)

ja mam nadzieje że będzie dziewczynka, K chce chłopca no zobaczymy komu sie trafi :)
To Ty jeszcze nie znasz płci dziecka????

Patrycja no i nie chcesz 3 dzidzi i to własnie dziewczynki Ci tam na suwaczku brakuje..;-)?:-D zobacz ja sobie dobrze daje rade;-) :-D Ty tez bys dawała;-) :tak: :-D

Paulla Co do witamin to ja bralam z kazdym folik do 3 miesiaca, a z hania tylko do konca bralam jakies witaminy juz nie pamietam... z Danielem brałam chyba do 6 miesiaca a Mikołajem nie brałam zadnych potem, bo wyniki morfologii byly super i lekarz powiedzial ze jesli wyniki oki, to nie ma potrzeby brac, byle zdrowo sie odzywiac:-)
Eliza ja wiem że bym dała rade, ale popatrz na mój wiek... Za 2 miesiące kończe dopiero 20 lat a już mam dwójkę dzieci... Narazie nie chce mieć więcej dzieci ale niewiem co będzie za kilka kilkanaście lat.... Może za jakiś czas sie zdecyduje, ale nie teraz na pewno nie teraz... teraz chce odpocząć i cieszyć sie swoimi chłopakami.... :))
 
reklama
patrycja no niestety jeszcze nie. za tydzien mam wizyte to mam nadzieje dostane skierowanie na USG bo na ostatnim maleństwo odwróciło sie do swiata plecami no i za nic lekarz nie mógł dojrzeć co tam jest między nogami :):)
 
Eliza ja wiem że bym dała rade, ale popatrz na mój wiek... Za 2 miesiące kończe dopiero 20 lat a już mam dwójkę dzieci... Narazie nie chce mieć więcej dzieci ale niewiem co będzie za kilka kilkanaście lat.... Może za jakiś czas sie zdecyduje, ale nie teraz na pewno nie teraz... teraz chce odpocząć i cieszyć sie swoimi chłopakami.... :))
Ależ ja Cie rozumiem;-) ja mialam identyczna sytuacje przeciez... tyle ze pierwsze urodzilam majac 18 lat a drugiego synka jak mialam skonczone 19 lat :dry: no i teraz trzeci bobas troszke wiecej czasu uplynelo juz bo skonczylam 22 latka... ale wolałam teraz niz za 10 lat bo to róznie bywa:dry: ;-)

ixi wow, slicznie wyglądasz, i zazdroszcze pobytu w hiszpanii;-)

misia ja płec z Mikim poznalam dopiero w 30tc... :dry: uparciuch wczesniej sie nie chcial pokazac....
 
No ja chciałam dziewczynke a moj Ł chciał chłopca :-) No i jak sie dowiedział ze jednak bedzie chłopak to sie bardzo ucieszył, zreszta ja rowniez zeby nie było :-)

misia To jak juz bedziesz widziała co masz to pisz koniecznie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
napisze na pewno.
ixi no u nas jest ogólnie masakra bo nie ma skąd wiać tak rzyjemny wiaterek :)

własnie my tez mamy zaproszenie na wesele do znajomych i juz wiem że bedzie świetnie bo stała znana ekipa a wesele 18 września czyli miesiac przed terminem i nie wiem czy sie szykowac w ogóle że pójdziemy czy od razu powiedzieć że nie, bo wypadałoby wcześniej potwierdzić przybycie a skąd ja moge wiedziec powiedzmy 4 września jak sie bede czuła 18. wiem ze jest jeszcze dużo czasu. a co wy o tym myślicie ???
 
Ja na Twoim miejscu po prostu powiedziałabym jak jest, czyli że to czy przyjdziesz najzwyczajniej w swiecie bedzie zalezało od tego jak sie bedziesz czuła tego 18 :-) a skoro mówisz ze to stała znana ekipa to raczej powinni cie zrozumiec zwłaszcza ze to miesiac przed terinem :-) takie jest moje zdanie :-) moze dziewczyny sa innego zdania... Ale sama bedziesz musiała zdecydowac co zrobic :-)
 
patrycja no niestety jeszcze nie. za tydzien mam wizyte to mam nadzieje dostane skierowanie na USG bo na ostatnim maleństwo odwróciło sie do swiata plecami no i za nic lekarz nie mógł dojrzeć co tam jest między nogami :):)
No to mam nadzieję że tm razem nie będzie juz takie wstydliwe i pokaże co tam ma :))
napisze na pewno.
ixi no u nas jest ogólnie masakra bo nie ma skąd wiać tak rzyjemny wiaterek :)

własnie my tez mamy zaproszenie na wesele do znajomych i juz wiem że bedzie świetnie bo stała znana ekipa a wesele 18 września czyli miesiac przed terminem i nie wiem czy sie szykowac w ogóle że pójdziemy czy od razu powiedzieć że nie, bo wypadałoby wcześniej potwierdzić przybycie a skąd ja moge wiedziec powiedzmy 4 września jak sie bede czuła 18. wiem ze jest jeszcze dużo czasu. a co wy o tym myślicie ???

Ja sie przyłączam do wypowiedzi Paulli.... Powiedz że to zależy jak sie będziesz czuła i tyle.... :)):)):))


Eliza ja to zawsze chciałam miec tylko 2 dzieci i szczerze Ci powiem że naprawde niewiem czy sie zdecyduje na kolejne dziecko... Tez duże ma znaczenie to jak bedzie wyglądać nasza sytuacja finansowa bo dziecko zrobic jest bardzo łatwo ale dziecko trzeba wykarmić ubrać.... no nic zobaczy sie jak to będzie w każdym bądź razie narazie nie chce mieć dzieci i tych planowanych i tych nieplanowanych hahahaha :)):))
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.....
jak tam u Was nocka minęła??? u mnie troche nieciekawie bo pół nocy walczyliśmy z mrówkami.... W nocy jak zaczęły wyłazić to myslałam że ja źle widze..... Mieliśmy w kuchni takie małe mrowisko... ale juz poradziliśmy sobie z tym.... dzis juz z rana byłam w biurze pracy i teraz tak mi sie spac chce że zaraz sie chyba położe do wyrka... :))
 
No hej :-) WSpólczucie z tymi mrówkami... Ale dobrze ze juz opanowaliscie sytuacje :-) u mnie nocka tak sobie, kilka razy w nocy budziła mnie potrzeba na siusiu i ogolnie sie nie wyspałam :-( no i nadal goraco... a na dzis burze zapowiadali, mam nadzieje ze prognoza sie sprawdzi :-)
 
reklama
No hej :-) WSpólczucie z tymi mrówkami... Ale dobrze ze juz opanowaliscie sytuacje :-) u mnie nocka tak sobie, kilka razy w nocy budziła mnie potrzeba na siusiu i ogolnie sie nie wyspałam :-( no i nadal goraco... a na dzis burze zapowiadali, mam nadzieje ze prognoza sie sprawdzi :-)

No u mnie niby też ma padać nawet rano jak jechałam do urzędu to były chmury ale teraz jest błekitne niebo..... A ja tak tęsknie za deszczem :////
 
Do góry