reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej Mamuśki :-)
Kasiuch Elizka mam mały problem zrobiłomi się coś ala zylak w pachwinie :dry: puchnie w ciągu dnia a po nocy wszystko oki to samo mam na wardze sromowej czy to może być od długiego stania?:baffled: nie boli mnie to i to mnie dziwi a lekarza mam dopiero na 20 :-( chyba że gin mnie przyjmie wcześniej prywatnie :sorry2:

powiem wam że z moim ananaskiem całkiem nie źle znosimy tą pogodę :rofl2: w pracy mam chłodek więc oki a w domku popołudniu też miło :-) 7,5 msc ale to zleciało od stycznia dziewczyny we wrześniu rodzę aaaaaaaaa :rofl2: już nie mogę się doczekać jak go zobaczę :tak::-D

pokoik już ma rozplanowany w weekend jedziemy po gadżety typu wanienka przewijak itp. :-D

Elizka ależ Miki jest śliczny na suwaczku nie umiem się napatrzeć :tak:
Kasiuch jak u Ciebie? mały lubi się pluskać? ty mu zapewne towarzyszysz :rofl2: no i co z tym wyjazdem?

ja będe dzisiaj wieczorkiem moze coś poradzicie buźki
ja gdzies cztalam ze to normalne, dobrze ze cie nie boli, powiedz lekarzowi o tym, jak nic sie nie dzieje to chyba mozesz poczekac do tego 20-go:)
a Olek? tak uwielbia sie pluskac, zobaczymy jak dzis na basen zareaguje... a my? jednak sie wynosimy do tej anglii

Kiniorek91 co do tabletek to ja je brałam w póxniejszej ciazy w I trymestrze miałam zapisany sam folik ( kwas foliowy) a od II nie brałam foliku tylko własnie Feminatal. to niezła rozbieżność a idziesz prywatnie czy na nfz ?
lolkak biedna ty... ja to lubie taki skwar ale jak byłam w ciazy to 25 stopni było dla mnie upałem..
kasiuch kobieta w ciazy to nie male dziecko i jajko... wiadomo jest strasznie goraco ale chodzic po upałach moze jesli sie dobrze czuje... najlepiej z nakryciem głowy, tak to wiekszosc kobiet musiałaby sie zamknac na hm kilkanascie godzin a nie każdy ma teraz wakacje przeciez
fakt, jednak w takie upaly lepiej jest sostac w domu, chodzenie chodzenieam, czasem wyjsc trzeba ale opalanie to juz przesada!
 
reklama
Kasiuch co do opalania to sie zadzam w sumie to nawet l€żom nie bedacym w ciazy nie polecam... takie słonce to najgorsze co moze byc
 
wlasnie mialam to pisac, przeciez lekarze caluy czas powtarzaja ze nie mozna na takim sloncu, jak juz nad jeziorko ciezarna to tylko w cieniu, ja juz w ciazy nie jestem, ale jak bylismy to w cienie bylo goraco i musialam co chwile do wody chodzic, a nie wyobrazam sobie w ciazy na takim sloncu!
 
Kasiuch to wyobraź sobie cos takiego :)
Niedziela 2 dni temu:-) upał jak nie wiem... jezioro, słonce zadnego drzewka i małe dziecko 2 iesieczne nad wodą osłoniete jakims małym hm... parasolem? Znajomy pojechał ze swoja córka poopalac sie i jak wrócil pochwalił mi sie i jeszcze sie dziwił czemu to dziecko cały czas płakało bo normanie nie mogli sie w spokoju kapać... No dosłownie w szoku byłam
 
blagam cie nie mow mi o takich przypadkach bo ja nie wiem jak mozna byc tak glupim!!!(nie chce obrazac twoich znajomych) ale jak dla mnie to jest czysta glupota!! uspilismy Olka w wozku, postawilismy!! My go pod drzewem obok koca naszago i spal sobie 2 godzinki:)
 
Kasiuch co innego dziecko które ma pół roku a co innego maluch który ma 2 miesiace niecałe do tego hm po drzewkiem jednak cień i może trochę wiaterku było a nie szczere słonce i mała parasolka... szkoda ze jej nie wystawili zeby sie poopalała. Jak dla mnie pustaki i tyle
 
hejk:*

ALE DZIEWCZYNY DUZO SRRONC ZAPISALYSCIE...RANYY IDE ZRAZ WA SPODCZYWYTWAC:)

U MNIE NADLA JESTEM NA WAKACJACH...I TAK JESZCZE DO NIEDZIELI:)

UPALY TYLKO DOBIJAJA:(:(

POZDRAWIAM
 
ODPSIUJE DO STRONY 215.....BO NIE WIEM JAK Z NETEM EBDZIE

aRTYSKKA-STRASZNIE MI PRZYRO ZE ZTYM PRZYJACIELEM KONIEC..:( A RESZTA MOZE SIE JAKOS ULOZY WAZNE ZENY mICHAS BYL ZDORWY...

Milka:];5633567 pisze:
Cześć Dziewczyny !
Właśnie dowiedziałam się że będę mamą...
Mam 17 lat i bardzo się boję :( To już moja druga ciąża, poprzednia nie zbyt dobrze się skończyła :(
Nie mogę o niczym powiedzieć rodzicom więc postanowiłam się zwrócić do Was z nadzieją że odpowiecie mi na kilka pytań :)
Po 1 kiedy mam iść do lekarza i czy lepiej prywatnie czy na nfz ?
Po 2 czy jest jakiś złoty środek na mdłości bo mam ich już dość ;/ a to przecież dopiero początek...
Po 3... Chciałam tak szczerze zapytać jak wasze życie się zmieniło od czasu gdy urodziłyście dzieci i czy czasem myślicie żeby cofnąć czas...
Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi :) Pozdrawiam !!! ^^

Witam :) ja juz po wszystkim wkoncu !! w piątek 2 lipca przyszła na swiat nasza Oktawia przez CC :) dzisiaj juz jestesmy w domku :) mała daje we znaki nie mozliwie :/ padam juz :/ mam nadzieje ze jakos się ustabilizuje sytuacja :) pozdrawiam Was mocno !!:)


gratulacjeeeeeeee
[QUOTE=ixidix-sLICZNE ZDJECIA:) ALE MIALAS LADNA SUKNIE....I Meza masz przystojnego..

[QUOTE=misia82-slincze fotki:)

[QUOTE=Kasiuch-fajne fotki:)
 
reklama
Motylicaja Caps Lock sluzy do krzyku wiec pytanie. Czemu do nas krzyczysz?
kiniorek91 a no widzisz to dla tego takie kolejki prywatnie szybciej by było ale to tez drozej
 
Do góry