reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

W drugą stronę to znaczy że mam biegunkę z samego rana...
A rozmowa fatalnie... Każda moja propozycja była odpychana... Uważają, że nie jesteśmy przygotowani do życia, że wszystko spieprzyliśmy sobie i wszystko było na nie. nie było nic pozytywnego... Nie wiem jak ja mam się nie denerwować... od mamy usłyszałam, że ma nadzieję, że to jednak nie prawda... I do tego było dużo mojego płaczu i złości i stresu...
 
reklama
Kiniorek to przykre, ze rodzice tak stawiaja sprawde.. Teraz powinni byc dla Ciebie oparciem, wspierac Cie a nie dolowac.. I jak Twoja mama moze tak mowic.. pewnie kiedys pozaluje swoich slow, jak zobaczy dzidziusia.. A Ty nie denerwuj sie, bo tylko maluszkowi zaszkodzisz..
Głowa do gory:-) A co na ta rozmowe Twoj mężczyzna??
 
witajcie dziewuszki:-( Ja umieram.....:-:)-( byłam wczoraj nad wodą i co???
Ja inteligentna cały czas stałam we wodzie a przecież w wodzie najszybciej opala :-(oczywiście brzuszek miałam nakryty ale co z tego;\
kolana nie mogę zginać tak się zjarały a o dekolcie nie wspomnę, a ramiona to największy DRAMAT!!! Nie mogłam spać w nocy w ogóle jestem nie wyspana na dodatek tak się zdenerwowałam bo z moim M pojechaliśmy do Apteki po coś na oparzenia słoneczne i mówię babie ze potrzebuje coś takiego bo się spiekłam za bardzo , a ona takim tekstem: KOBIETY W CIĄŻY OPALANIE MAJĄ ZABRONIONE!!!NIE POWINNY SIĘ OPALAĆ!! Ja rozumiem ale ja sobie leżałam pod parasolką i nóżki opalałam przecież to nic złego:-( ale no cóż. przed apteką stały jakieś dziewczyny(KU**Y)!!i wychodząc z moim M , ja przeszłam a jedna do mojego: oblizała wargi językiem i zaczęła się przytulać!!! dobrze , że się obróciłam i powiedziałam co myślę !! Mój się tak Zdenerwował kopnął w jej torebkę co leżała na ziemi i jej naklął ze Hey:-) a wiecie co mi powiedziała:confused:
Jesteś w ciąży i swojego chłopa pewnie nie zadowalasz ja bym to zrobiła tu i teraz !!!Dostałam takiego szału że, masakra!! nie dość że spalona słońcem,to jeszcze taka Ku**A !!!:wściekła/y::wściekła/y:

buziaczki i miłego dzionka Mamuśki:*
 
:szok: Ile wy nadrukowałyscie:-p i jak ja mam to narobic? No ale nic zabieram sie za czytanie eh troche tego widze mam...

Mysia618 ja tez słyszałam ze opalanie jest zabranione w ciazy ale chyba to sie tyczyło brzuszka nie wiem:-);-p a co do tamtych panienek to pozal sie Boże:/
kiniorek91 na pewo wszystko sie unormuje, moja mama tez nie była zadowolona a teraz szaleje na punkcie małego
 
moni3kaNS mnie rwało, poza tym jajnik mnie strasznie bolał i wg lekarza to było normalne ale mysle ze najlepiej bedzie jesli zapytasz swojego gina
 
Hej dziewczyny

Ja w końcu załatwiłam sobie wizytę ... Do mojej Pani Ginekolog by mnie zapisali na październik... U innego lekarza na 27 lipca, u następnego na 21 lipca... Aż w końcu dostałam się na środę :)

Właśnie, co do bólów... Mnie boli po prawej stronie od czasu do czasu, w okolicach jajnika...
Powiem o tym Pani ginekolog ale martwię się...
A właśnie: myślicie że nie powinno się za dużo chodzić? Ja dzisiaj po tym upale chodziłam jakieś 2 godziny... Ciężko strasznie było, jakoś się męczyłam dziwnie...

Jak u was ??
 
reklama
Hej :) Upał straszny. Ja dopiero wczoraj wróciłam z nad jeziorem, bo byłam z rodzinką na domku. Fajnie było, ale unikałam słońca jak mogłam najwięcej, taki ukrop był. No pogoda nam się trafiła nie ma co ;) A może tak troszkę deszczyku?:>
 
Do góry