reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no fakt..troszke deszczyku by sie przydalo...chociaz to pewnie zaden argument..ale ja ftalnie sie czuje od kiedy zaczely sie te upaly....ciagle zmeczona senna..a na wiezor ogromne dreszcze po kapieli..:(
 
reklama
Hej
Dziewczyny współczuje wam bycia w ciazy w takie upały....:dry: dobrze ze zadna nie jest na koncówce bo by narzekala jak niewiem...:no:

U nas wszystko oki, weekend spedzony z rodzinką, upał okropny:-p nie da sie wytrzymac..... chce by troszke bylo juz chłodniej...:sorry:
 
No a ja dzisiaj przespałam 3 godziny, nie mogłam już wytrzymać... ;/

W środę ma być burza, ale deszczu nie wiele ma być u mnie.
Rozmowa z moim tata i mamą K wyszła spokojnie. rozmawiali chwilę przez telefon :)
Mamie trzeba dać troszkę czasu, ale dzisiaj rozmawiała ze mną w miarę normalnie.

Już nie mogę doczekać środy, bo w tedy będę miała wizytę :)

Powiedzcie mi, bo mama K kupiła mi tabletki, żebym już coś brała, FEMINATAL. Mam nadzieję, że dobrze robię, to są witaminki z kwasem foliowym w jednym.
 
Hej :) zacznę od tego ze przepraszam ze Was nie nadrobie ale kompletnie brak czasu mała daje popalic ma straszne kolki !! :/ cały czas na nogach jestem w nocy spie około 3 godzin. Mam nadzieje ze kiedys to minie. Juz wszytko robimy by jej ulzyc ale jak narazie mała poprawa tylko jest. A tak ogolnie wszystko dobrze :) pozdrawiam Was mocniutko i buziaczki przesyłam ! :)
oby koki sie jak najszybciej skoczyly! trzymam kciuki!

witajcie dziewuszki:-( Ja umieram.....:-:)-( byłam wczoraj nad wodą i co???
Ja inteligentna cały czas stałam we wodzie a przecież w wodzie najszybciej opala :-(oczywiście brzuszek miałam nakryty ale co z tego;\
kolana nie mogę zginać tak się zjarały a o dekolcie nie wspomnę, a ramiona to największy DRAMAT!!! Nie mogłam spać w nocy w ogóle jestem nie wyspana na dodatek tak się zdenerwowałam bo z moim M pojechaliśmy do Apteki po coś na oparzenia słoneczne i mówię babie ze potrzebuje coś takiego bo się spiekłam za bardzo , a ona takim tekstem: KOBIETY W CIĄŻY OPALANIE MAJĄ ZABRONIONE!!!NIE POWINNY SIĘ OPALAĆ!! Ja rozumiem ale ja sobie leżałam pod parasolką i nóżki opalałam przecież to nic złego:-( ale no cóż. przed apteką stały jakieś dziewczyny(KU**Y)!!i wychodząc z moim M , ja przeszłam a jedna do mojego: oblizała wargi językiem i zaczęła się przytulać!!! dobrze , że się obróciłam i powiedziałam co myślę !! Mój się tak Zdenerwował kopnął w jej torebkę co leżała na ziemi i jej naklął ze Hey:-) a wiecie co mi powiedziała:confused:
Jesteś w ciąży i swojego chłopa pewnie nie zadowalasz ja bym to zrobiła tu i teraz !!!Dostałam takiego szału że, masakra!! nie dość że spalona słońcem,to jeszcze taka Ku**A !!!:wściekła/y::wściekła/y:

buziaczki i miłego dzionka Mamuśki:*
moim zdaniem BARDZO DOBRZE CI TA APTEKARKA POWIEDZIALA! zbyt inteligentnie to nie postapilas z tym opalaniam, jak nad jezioro to tylko i wylacznie w cieniu!:dry:

mam pytanie..czy uczucie rwania w okolicach narzadow rodnych m.in u wejscia do pochwy itd..jest normalne na etapie 8 tyg ciazy bo troche sie martwie..??:(
TAK TO NORMALNE

Hej dziewczyny

Ja w końcu załatwiłam sobie wizytę ... Do mojej Pani Ginekolog by mnie zapisali na październik... U innego lekarza na 27 lipca, u następnego na 21 lipca... Aż w końcu dostałam się na środę :)

Właśnie, co do bólów... Mnie boli po prawej stronie od czasu do czasu, w okolicach jajnika...
Powiem o tym Pani ginekolog ale martwię się...
A właśnie: myślicie że nie powinno się za dużo chodzić? Ja dzisiaj po tym upale chodziłam jakieś 2 godziny... Ciężko strasznie było, jakoś się męczyłam dziwnie...

Jak u was ??
kolejna..... wogole sie nie powinno chodzic w taki upal, ciezarne nie powinny wychodzic w godz 12-16!
boze jak mozna byc tak malo inteligentnym?

Hej :) Upał straszny. Ja dopiero wczoraj wróciłam z nad jeziorem, bo byłam z rodzinką na domku. Fajnie było, ale unikałam słońca jak mogłam najwięcej, taki ukrop był. No pogoda nam się trafiła nie ma co ;) A może tak troszkę deszczyku?:>
o tak zgodze sie

Hej
Dziewczyny współczuje wam bycia w ciazy w takie upały....:dry: dobrze ze zadna nie jest na koncówce bo by narzekala jak niewiem...:no:

U nas wszystko oki, weekend spedzony z rodzinką, upał okropny:-p nie da sie wytrzymac..... chce by troszke bylo juz chłodniej...:sorry:
a jak beda narzekac jak beda w 8 i 9 miesiacu?:confused:

wiytajcie, ja z malym nawet sie nie ruszamy z domu, tylko napuszczamy wody
do baseniku, robimy cien na balkonie i kapanko!
jutro idziemy do miniaqaparku:blink:
 
Przepraszam, ale musiałam chodzić bo... MUSIAŁAM ZNALEŹĆ LEKARZA! A inaczej jak z rana, żeby się gdziekolwiek zapisać to nie dało rady. Mama pojechała od 6 bratanka pilnować, tata po swoje wyniki krwi więc sama wyszłam i poszukałam...
Może najmądrzejsza nie jestem, ale musiałam znaleźć lekarza!!
 
hej Mamuśki :-)
Kasiuch Elizka mam mały problem zrobiłomi się coś ala zylak w pachwinie :dry: puchnie w ciągu dnia a po nocy wszystko oki to samo mam na wardze sromowej czy to może być od długiego stania?:baffled: nie boli mnie to i to mnie dziwi a lekarza mam dopiero na 20 :-( chyba że gin mnie przyjmie wcześniej prywatnie :sorry2:

powiem wam że z moim ananaskiem całkiem nie źle znosimy tą pogodę :rofl2: w pracy mam chłodek więc oki a w domku popołudniu też miło :-) 7,5 msc ale to zleciało od stycznia dziewczyny we wrześniu rodzę aaaaaaaaa :rofl2: już nie mogę się doczekać jak go zobaczę :tak::-D

pokoik już ma rozplanowany w weekend jedziemy po gadżety typu wanienka przewijak itp. :-D

Elizka ależ Miki jest śliczny na suwaczku nie umiem się napatrzeć :tak:
Kasiuch jak u Ciebie? mały lubi się pluskać? ty mu zapewne towarzyszysz :rofl2: no i co z tym wyjazdem?

ja będe dzisiaj wieczorkiem moze coś poradzicie buźki
 
Nie uważam, żeby ciąża w wieku 16 lat była jakąś tragedią nie do przeżycia. Wręcz przeciwnie. Być może teraz będzie Ci trochę ciężko, ale za to później - jako młoda mama - będziesz miała szansę na utrzymywanie z córką bądź synem genialnych relacji :) Spójrz na świat optymistycznie, masz przed sobą całe życie i na dodatek pewność, że nigdy nie zostaniesz sama bo zawsze będzie przy Tobie ta wspaniała, mała istotka którą teraz nosisz pod sercem :)) Uszy do góry, wszystko na pewno dobrze się ułoży :)
 
reklama
Kiniorek91 co do tabletek to ja je brałam w póxniejszej ciazy w I trymestrze miałam zapisany sam folik ( kwas foliowy) a od II nie brałam foliku tylko własnie Feminatal. to niezła rozbieżność a idziesz prywatnie czy na nfz ?
lolkak biedna ty... ja to lubie taki skwar ale jak byłam w ciazy to 25 stopni było dla mnie upałem..
kasiuch kobieta w ciazy to nie male dziecko i jajko... wiadomo jest strasznie goraco ale chodzic po upałach moze jesli sie dobrze czuje... najlepiej z nakryciem głowy, tak to wiekszosc kobiet musiałaby sie zamknac na hm kilkanascie godzin a nie każdy ma teraz wakacje przeciez
 
Do góry