reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam z rana.
Ja dziś po 6 wstałam a poszłam spać ok 24 i jakoś jestem wyspana. Mam ostatnio problemy z zasypianiem. W ciągu dnia chodże zmęczona i wystarczy ze głowę położę gdzieś to już zasypiam, a w nocy ni ch*ja. Już zasypiam a tu nagle słyszę jakiś hałas (który z resztą nie istnieje) i się budzę.
Dzisiaj obchodzimy z s naszą czwartą rocznicę. Dzień niestety muszę spędzić sama z dziećmi ale przynajmniej pogoda zapowiada się ładna. A jutro pewnie sobie odbijemy.
Kasiuch No to w takim razie będę trzymać kciuki za nowe życie. Na pewno ułożycie je sobie tam za granicą
 
Kasiuch dziękuję za słowa wsparcia i rady..ale naprwde nadal nie moge uwierzyc w to ze jestem w ciazy..;(Boję się tego chicaz z drugiej strony bardzo pragne miec tego dzidziusia..
Uwież każda z nas na pocżatku miała takie same myśli, ale jak widzisz dałyśmy radę a niektóre maja juz dwójke dzieci a ja trójeczkę ;-) bedzie dobrze!:tak:

KAsiuch trzymamy za ws kciuki i za wasze nowe życie :)

Witam sie z rana, dzis troszke niby cieplej ale wiatr ciagle wieje :dry: ehhh,zaraz dzieciaki wypuszcze a podwórko a jak maly zasnie dobrze to przeniose go na wózek i tez pójdziemy ;-)
 
moni3kaNS witamy na forum. na poczatku zawsze jest ciężko dopusćic do siebie mysl że jest sie w ciąży ale na pewno sie z tym oswoisz i mimo wszystko bedziesz sie cieszyć. nie będzie łatwo ale dasz rade.:) zrób badanie z krwi i znajdz innego lekarza. ja też chodze do nfz i nie narzekam.

szalomwidze że Ty z moich okolic :)

już po wizycie. hemoglobina niziutko, a poza tym wszystko ok. badań żadnych nie zlecił, posłuchał tętna zobaczył czy nogi nie puchną i kazał przyjść za 2 tyg. bo później ma 3 tyg wakacji i chciał mnie jeszcze przed wyjazdem zobaczyc :) od początku ciąży 5 kg na plusie:) myślałam że będzie gorzej bo ostatnio mam straszny apetyt ale przez ostatni miesiąć tylko kilogram ;-)
Ciesze sie że na wizycie wyszło wszystko ok :)):)):))
Pochwalę się że dziś pierwszy raz Mareczek zawołał mnie do łazienki i tam zrobił na kibelku kupę kiedy zawsze jak chodził bez pampersa to potrafił cały dzień trzymać i nic nie zrobić, nawet zdarzały się sytuacje że kilka dni pod rząd nie robił kupy a dopiero jak pampersa mu zakładałam.
byłam z dziećmi na półgodzinnym spacerku. Wieje u nas strasznie i mnie głowa rozbolała od tego. Ja sobie na obiad upiekłam pierś z indyka a dzieci zjadły po schabowym z ziemniaczkami.
Monikans Witaj wśród młodych mam. Wiesz, są tu mamy które nie mają nawet tych 18 lat i już mają swoje dzidzi przy sobie i cieszą się macierzyństwem. To jak teraz reagujesz i się zachowujesz jest skutkiem szoku. Dobrze że Twój chłopak już wie i że Ciebie wspiera. a jego rodzice, już wiedzą?
Mazia Nie, nie jest w Polsce tak ze usg robi się z samego początku... Wiadomo i każdy gin to powie że ciąże widać dopiero po 6 tygodniu. A to, czy zrobi usg czy nie zależy tylko i wyłącznie od gina i jego przekonań, tak samo jest z częstotliwością. jedne może robić co miesiąc a inny uważa tylko trzy usg w ciągu całej ciąży, no chyba że są jakieś problemy.
Misia poczekaj do końcówki, wtedy tygodniowo może Ci przybywać kilogram :):tak::tak::tak: a wyniki jak postarasz się to szybko poprawisz...
Skąd ja to znam...... sebastiam robił doładnie tak samo z kupka.... Nie raz bylismy z nim u lekarza bo nawet przez 4 dni kupki nie robił i przestawał jeść..... Ale na szczeście już jest wszystko ok :)) Gratulacje dla Mareczka
hej
Ale mialam nadrabiania z dziś... :-)
Witam nowe przyszłe mamusie;-)
Ja w ciazy nie brałam witamin prócz kwasu foliowego. wyniki miałam super wiec nie było potrzeby:tak: ani w tej ani w poprzedniej nie brałam. jedynie z Hanią brałam:-)
U nas wszystko oki, humor lepszy no i oby tak dalej. jutro nam miesiąc strzeli:szok: ale czas pedzi...

ixi zdjecia super!!!!!! :tak: :-D

A to ja z niuniem i jego minka

Super wyglądacie :)):)):))


Ja zaczynam pakować rzeczy i jeszcze koło 12 ide na miasto z siostra :)) Jutro o 7 rano wyjazd :)))
 
i ja witam z rana.
patrycja a co w tym Tomaszowie?:-)
Kasiuch jak czujecie, że tak będzie lepiej to ok:-) i do jakiego miasta? już jakieś poważniejsze plany są? kurcze, wszyscy się do tej Anglii wynoszą
Elizka ale Miki już słodki! i ty też dobrze wyglądasz:tak:

dziewczyny nawet nie wiecie jaka jestem wściekła! malowałam wczoraj włosy... zawsze kupowałam zwykłe brązy a teraz zachciało mi się jakiegoś karmelowego brązu. na głowie to ja mam d*pę, nie karmel. jakiś burgund mi wyszedł:no::wściekła/y::wściekła/y: niby nie jest źle, ale nie jestem przyzwyczajona do takiego koloru. i brązu to ja tam w ogóle nie widzę. mam tylko nadzieję, że po paru myciach trochę lepszy ten kolor będzie:dry:już nigdy więcej dziwacznych farb. brąz i tyle. a w sztucznym świetle to on jest dla mnie jakiś różowy/czerwony. załamka
 
i ja witam z rana.
patrycja a co w tym Tomaszowie?:-)
Kasiuch jak czujecie, że tak będzie lepiej to ok:-) i do jakiego miasta? już jakieś poważniejsze plany są? kurcze, wszyscy się do tej Anglii wynoszą
Elizka ale Miki już słodki! i ty też dobrze wyglądasz:tak:

dziewczyny nawet nie wiecie jaka jestem wściekła! malowałam wczoraj włosy... zawsze kupowałam zwykłe brązy a teraz zachciało mi się jakiegoś karmelowego brązu. na głowie to ja mam d*pę, nie karmel. jakiś burgund mi wyszedł:no::wściekła/y::wściekła/y: niby nie jest źle, ale nie jestem przyzwyczajona do takiego koloru. i brązu to ja tam w ogóle nie widzę. mam tylko nadzieję, że po paru myciach trochę lepszy ten kolor będzie:dry:już nigdy więcej dziwacznych farb. brąz i tyle. a w sztucznym świetle to on jest dla mnie jakiś różowy/czerwony. załamka

Grecja w Tomaszowie mamy rodzinke i jedziemy do nich :)):)):))
 
Kasiuch no to przyłanczam się trzymania kciuków.
Monikans Witam nową przyszłą mamę! Podobnie robiłam czekałam do drugiej miesiączki itp i też znajdowałam różne powody braku miesiączki no i teraz mają na imię Mikołaj!! I uwierz nam dacie rade pokochacie maleństwo i wtedy zrobicie wszystko by było mu dobrze!
Ewi no to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i przede wszystkim życzę kolejnych.
Patrycja to małe wakacje będziecie mieli:-)

Odpisałam tak pobierznie bo znowu naklepałyście:-p Ja trochę nie pisałam bo we wtorek mieliśmy gości Mikiego 2 lata starszy kuzyn odwiedził, jak się fajnie bawili:-) no ale dopadła go gorączka doszła nawet do 39. Ale na szczęście sama przyszła i sama sobie poszła bo żandych więcej objawów nie miał:sorry2:
 
reklama
Do góry