reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Polna wiem, dlatego chce wszystko pozaliczać, a jeszcze tyle mi zostało :( Jak będę miała jakąś poprawkę to lipa, bo po pierwsze za nią się płaci a po drugie jak dziecko urodzę to nie wiem jak to wyjdzie, bo dojeżdżam do szkoły i na same dojazd ponad 2 godziny tracę, a jak nie trafie na autobus to pół dnia. Liczę że wszystko będzie w terminie bo 13lipca mam ostatni zjazd
 
reklama
Mika zaliczysz ja Ci to mowie :happy: a zreszta jak urodzisz to przeciez zawsze ktos pomoze ... NIC sie nie martw :tak:
 
Ona_mika, napewno pozaliczasz:tak:. Ja niestety zawaliłam w ciąży, a później jak się Hani urodziła to już nie było kiedy i dupa. Postaraj się, bo warto:tak:.
A czemu Ty sprzedajesz ciuszki dziecięte skoro sama za niedługo urodzisz??
Polna, czy Ty swoją Alusie możesz w kitkę uczesać? Albo jakieś inne kombinacje z włosami? Ma już na tyle długie??
 
Ania ja juz wiazalam Ali kitki jak miala pol roku :-)
ale teraz to nie da rady bo odrazu sciaga :angry:

Mika zawsze mozna sciagnac mleko do butelki :happy: tak robila moja kuzynka gdy musiala jechac na egzaminy !!
A co do ogrodniczkow to Ala tez miala pare spodni i bluz po moim siostrzencu i Jej ubieralam bo co to za roznica jak i tak obrudzi :-)
 
miskahxc witaj :happy: u Nas goooraco ,jak patrzylam przedtem bylo 25 stopni w cieniu , dobrze ze chodziaz wieje wiaterek bo tak to bym chyba umarla :crazy:

A jak Filip ? u mnie Ala juz od 13 spi :-)
 
Ona_mika ja mojego łobuza w domu ubieralam w to co mialam tak ładnie bylo mu w rozowym:-D
i na studia nie poszlam czego zaluje i teraz juz wypelnilam podanie 2 czerwca zaniose bo ostatnim ogniwem w pracy zawsze nie chce byc:no:
moj kacperek ma takie dlugie wlosy ze jak mial 4 miesiace to mu kitke wiazalam a ostatnio nie moglam patrzec na jego grzywke jak do ust mu juz wchodzila -wzielam nozyczki i ciach zrobilam :rofl2:
 
Ja miałam 17 jak wpadłam . Nie powiem że było lekko bo tamten chłopak nie chciał dziecka, ja postanowiłam urodzić . jestem teraz szczęśliwa mamą . w rodzicach nie miałam zbytniego wsparcia. mam nadzieję że Twoi rodzice i chłopak są lepsi.pozdrawiam
 
No to widzę, że tylko moja Hania ma takie pirzoczki:-D:-D.
Ona_mika, bo mi na Hani rozmiar pasują 3 ostanie rzeczy, a w ogóle to podoba mi się ta kurteczka:tak:. Za ile chciałabyś ją sprzedac? Ona w ładnym stanie jest??
 
reklama
Kochana, nie "pech chcial"... pomyśl ile dziewczyn chciałoby być w Twojej sytuacji!!
powiedz rodzicom, że jesteś szczęśliwa ze swoim chłopakiem i że chcecie stworzyc

watpie zeby jakas 16 marzyla aby zostac w tym wieku mama!!!!!!!
zastanow sie co piszesz :szok::szok:

wiadomo ze jak juz sie zajdzie to trzeba stanac na wysokosci zadania, ale jestem pewna ze nie o tym marzyla.


co do samej zainteresowanej to moim zdaniem lepiej najpierw porozmawiac z mama w 4 oczy, powinno byc dobrze,
zycze powodzenia!!!!!!
 
Do góry