reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

femme fatal jak narazie nie jest żle z tym moim czubem,może w końcu coś sobie dobił do tej łepetyny!!!!wspaniałe to uczucie jak dzidzia daje o sobie znać prawda???z dnia na dzień kopniaki będą coraz częstsze i mocniejsze!!!!!
 
reklama
Jak wstawiasz linka to przez http://... I poprostu kopiuj sobie to cio sie wyświetla na pasku :-)
Co do twojego faceta to naprawde gnojek z niego... To fakt... Jak czytałam pierwszego posta o tym że mówił przykre rzeczy, szarpnął to tak jakbym czytała o swoim M. ale moj po wojsku bardzo sie zmienił, dużo zrozumiał, przedewszystkim to że mi naprawde na nas zależy i jak ważna dla niego jestem ja... Ze nie może mnie juz krzywdzić w żaden sposów. A wracając do sprawy tej kradzieży, wydaje mi sie że troche przekolorował o tym że sprawa jest na policji... Chce was poprostu nastraszyć ale lepiej poszukajcie dowodów na to że on ma wasze rzeczy... No i przede wszystkim szokujące jest to że on niby chciał sie zgodzić na wszystko a coś takiego zmieniło jego podejście do dziecka? on nie skrzywdzi twojej matki tylko twoje dziecko! Burak i dzieciak z niego! No ale gratuluje kopniaków... Ja na początku czułam takie ukłucia i nawet nie pamiętam od kiedy bo nie byłam pewna ale takie już pewne kopniaki to od konca kwietnia a M. dopiero wczoraj poczuł... A chciał na swoje urodziny

A tu link jeszcze raz bo tam nie wszedł nie wiem czemu wiadomosć mi ucieło


Dziwne rzeczy się tu dzisiaj dzieją... No ale cóż... Zamiast mi podświetlić adres to mi klamra wyskakuje... Pierwszy raz mi się to zdarza...
 
KasiaF87 - i co o tym myślisz ...

oliwka_11 - no właśnie na początku to nie do końca byłam pewna a dzisiaj już czułam dokładnie że to to :-) i fajnie że pierwszego "kopa" :-p poczułam w dzień matki :-)
 
No szok po prostu ja też uważam że nic nigdzie nie złożył że chce mnie nastraszyć ale ja się nie boje... on nie ma żadnych szans dowodów ani nikogo kto mu pomoże a tym bardziej pieniędzy na prawnika ... ja mam rodzinę która pomoże i nie popuści do tego mam kuzyna który jest zajebistym prawnikiem ... wiec może mi skoczyć gnojek ... on sobie wkręcił że jest nie wiadomo kim :| psychopata boże jaka ja ślepa byłam <ściana>
 
Co o tym myśle dopisałam w poprzednim poście...

Co do kopniaków to to jest niesamowita sprawa... Mnie już potrafi obudzić w nocy (w sumie to w nocy najczęściej szleje i zawsze po jedzeniu :)) Ja tego uczucia za zadne skarby bym nie oddała :rofl2:
 
No niestety to bylo zalegle wynagrodzenie, i sa na wszystko papiery, ale jak by tak bylo ze za '06 to bysmy dostali bo oboje z J sie uczylismy:-)
 
No i nie ma nikogo :( szkoda ! Ta zmiana czasu czasami mnie jush dobija :/ Zycze milego dnia :) Bo pewnie na wash czas dopiero kolo poludnia dolacze :)
 
SNOOPY napewno będziesz musiała im przedstawić zaświadczenie za 2006 bo ja jak składałam to musiałam wziąśc zaświadczenie o dochodach za rok 2006 bo świadczenia rodzinne i tak dalej składa się zawsze na nowy rok szkolny....czyli nap jakbyś urodziła sierpien wrzesien to dopiero by chcieli za 2007 a tak to za 2006, naprewde idz i się dowiedz oni wszystko ci poweidzą bo szkoda żeby kasa ci przeleciała!!!! Ja wiem o tym bo sama składałam i dostałam te kase i mam rodzinne 96 złoty na 2 dzieci i we wrześniu mam złożyć aby dalej mi wypłacali .....
 
reklama
Wiatm Kobietki ... juz 3 raz pisze tego posta a to dlatego bo Ala podchodzi i wylecza mi komputer:crazy:

Zmierzylam Luske i ma 87 cm !!

Ania jak P byl na urlopie to kupilismy spacerowke !! i wiesz ja powiedzialam wczoraj tesciowi ze jak chca wozek to niech przyjada a znajac ich cos im nie bedzie pasowalo w wozku wiec po co mam go wozic :wściekła/y:

Basia duzo zdrowka dla Lenki :happy: ile ma juz zabkow ? u mnia Ala juz dorobila sie 10 , 2 tygodnie temu pojawili sie dwa nowe :rofl2:

Asiowa szybkiego powrotu do domku zyczymy :happy:

Karolina a jak Ty sie czujesz ?
 
Do góry