reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ehh... dziewczyno... ja mam 17 lat i jestem w 25tygodniu. Naprawdę to nie jest tragedia! I nie mów: pech chciał, bo dziecko, Twoje własne dziecko, to jest szczęście, jakiego więcej w życiu nie doświadczysz. Powiedz rodzicom. Im szybciej tym lepiej. My z moim narzeczonym zrobiliśmy to od razu, owszem, bylo ciężko, ale teraz wszyscy ze zniecierpliwieniem czekają na naszą córeczkę :laugh2:
 
reklama
Dzień dobry z rana:-).
FemmeFatal, przeczytałam:szok:. Co do ojcostwa to się nie martw, jeśłi tatuś stwierdzi w sądzie że chce badania to będzie musiał za to wybulić ok 2000zł:szok:, a nie wiem czy go będzie na to stać:-p. Zresztą Ty powinnaś mieć już przyszykowany wniosek do sądu i jak tylko się dziecko urodzi zaniść do sądu o ustalenie ojcostwa i alimenty, żeby on Cię nie ubiegł.
A co do tej kradzieży to jaki Łoś:wściekła/y:. Nie łatwiej było poprostu oddać ten koc i wziąć swoje rzeczy. Skoro on Was oskarża o kradzież to sam jest złodziejem również:wściekła/y::wściekła/y:. Nie odzywaj się już do niego, on chce Was nastraszyć, żebyście go może błagały żeby wycofał sprawę na policji, której jak sądzę wcale nie założył:-p. A nawet jeśli to głowa do góry, wszystko idzie wyjaśnić i napewno będzie dobrze:tak::tak:. Nie przejmuj isę gnojkiem! Oni wszyscy tacy są zauważyłam, mój ex też wszystko zawsze zruca na moją mame a też nie wspomnę już ile razy mu pomagała:wściekła/y::wściekła/y:.
GRATULUJĘ KOPNIAKÓW;-).
Polna, moja Hania miała 12 zębów jak miała 11 miesięcy a teraz od pół roku już nic jej nie rośnie:wściekła/y::-D.
Snoopy, zaświadczenie o dochodach napewno za 2006 rok:tak:.
Miłego dnia, ja w pracy do 15;-).
 
A dziękuję, czuję się bardzo dobrze :-D
Dni coraz piękniejsze się robią, nic tylko chodzić na spacery...
Pozdrawiam wszystkie Mamusie!
 
ania_zywa a jak tam panierka z platkami ? :-)

baska201 u Nas naszczescie jak Ali wyzynaja sie zabki to niegoraczkuje i przesypia nocki :happy: jedynie marudzi ale jak kazda pannica w Jej wieku :-D

Dzis poderwala jakiegos faceta(calkiem calkiem byl :-)) w sklepie i nawet lizaka Jej kupil :laugh2: aja to zawsze byla niesmiala:zawstydzona/y::-D:-D:-D
 
Polna, panierka z płatkami wyśmienita:tak::tak::tak:. Już teraz nie będę nigdy robić zwykłej panierki, zawsze w cieście naleśnikowym;-), raz bez płatków a raz z płatkami:-D:-D.
A Twoja panna to normalnie jaki musi mieć w sobie urok, że jej pan lizaka kupił:-D, a co do ząbków to Hania też nie płaczei normalnie śpi, ale tak jak mówisz, maruder:-p:laugh2:.
Oleńka witaj, opowiedz coś o sobie:-).

Jutro przychodzą do Hani babcia i dziadek, na kawkę na dzień dziecka. Myślicie że jak zrobię sałatkę owocową z bitą śmietaną, z jakimiś dodatkami i zwykłe jakieś ciacha postawię to starczy? Nie chce mi sie ciasta piec szczerze mówiąc, a taki deserek to chyba teraz na czasie jak owoców do wyboru do koloru. Co myślicie?
 
reklama
Ania Ona poprostu pomylila moje nogi z Jego i sie przyczepila :laugh2: i musze powiedziec ze kupil Jej chupachupsa a nie byle jakiego :-D
Potem slyszalam jak mowil zonie ze chcialby taka core to odp. ZAPOMNIJ przynajmniej na 5 lat :szok:
az zal mi sie go zrobilo ale jednak potem przechodzilam kolo ich samochodu dumna jak paw :rofl2: :-D:-D

A jak maja przyjsc tylko na kawe to salatka wystarczy :happy: takie moje zdanie !!
U mnie jak tesciowie przyjezdzaja to trzeba zawsze przygotowac obiad i to nie byle co tylko jakas rolade z miesa i obowiazkowo jakis placek :nerd:

Mika jak urodzisz to dopiero nie bedziesz miala czasu:rofl2:
 
Do góry