reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!


Bardzo ladne zdjecia:) i sukienka swietna....:) jeszcze raz Gratulacje...

Elizka to super jak sie tak dobrze uklada i piszesz same poztywne posty...;)

Zak.............-ja mysle ze trzymanie ciazy przez wakcje to bardzo zly pomysl Ty bedziesz coagle o tym myslec...a pozatym juz nie ebdziesz taka wolna i beztroska bo masz dzidziusia w brzuszku:)


ja ide jutro popilnowac 4 miesieczna dziewczynke;)

dobranocka
 
reklama
confounded ale Ty pewnie byłas sporo starsza mama :-) jestem tu nowa wiec nie bardzo znam Wasze historie...;]

lolkak mam nadzieję, że tak będzie no i jak moj chlopak przyjedzie na weekend to pogadam z nim o tym ;) ze nie mozemy tego dlużej ciągnąc... zwłaszcza, że ciężko mi i tak

Kasiuch hmm ze spokojem to moze byc tu ciezko :-D no ale będę sie starać ;-)

Paulaa mam nadzieje, że jakos sami damy radę. Fajnie Wam ze macie juz to za sobą :-)
rzymam za ciebioe kciuki:)
t
Oj mamuśki, ja dzisiaj kwiatki kupiłam do naszego nowego domku. Mam nadzieję, że będzie pięknie.:tak: Troche się tylko boje tych upałów w tym roku. Jeszcze w dwupaku to 2 razy ciężej :-D
ja na poczatku (tzn ok4-5 mies.) mialam zawroty glowy w takie upaly:cool:wiec lepiej siedziec w domu jak jest tak goraco:):tak:
ixidixi Mysia gratuluję !!! :rofl2::rofl2::rofl2: jesteśmy mężatkami hihi :-):-):-)
Mysia pięknie wyglądałaś ixidixi czekamy :-D

Pogodę mam do d**** ale ważne że odespałam i wypoczywam na całego :cool2: wogóle to w pachwinie żyła mi nieco zgrubła i jest i widoczna i wyczóalna ale podobno to z przemęczenia i za długiego stania :sorry: już odpoczywam :tak:

Kasiuch to macie sytuacje idealną i warto sprobować :tak: tutaj jest naprawdę różnie niestety:cool:
no chyba nie mam wyjscia

thx :)
Jeszcze jedno pytanie :)

Czy nadmierna ruchliwość malucha może oznaczać, że jest coś z nim nie tak??? Pytam się, bo moja mała dziś przechodzi sama siebie. Zwykle fikała koziołki tak od 23 przez godzinkę a później robiła mi pobudkę o 4 i tak do 7 ;-) Natomiast dziś od 6 rano serwuje mi przez cały dzień ciosy jak z ringu bokserskiego i to bez przerwy ;-) Może to durne pytanie, ale jak ostatnio wylądowałam w szpitalu - leżałam na sali z biedną dziewczyną, która w dzień terminu urodziła martwe dziecko a jeszcze dzień wcześniej było wszystko ok. Od tego czasu mam lekka paranoję...
o boze! nie dziwie ci sie tez bym miala paranoje na twoim miejscu, z reszta ja i bez tego mialam paranoje:p:-p

dziewczyny robilam dzis aleksiowi zdjecia do paszportu! hehe smiesznie wyszedl jutro wam wstawie:):tak:
 
Witam.
Ja dzisiaj spałam do 7.30. Dzieci z reszta też. Tylko mój S przyszedł rano i zrobił pobudkę, bo Justynka musi zawsze rano Klub przyjaciół myszki miki obejrzeć. A jak nie obejrzy to potem marudzi.
Ostatnimi dniami mam pielenie w ogródku. trochę tego jest, a z dziećmi nie da się za dużo wyplewić i tak po dwie-trzy godziny codziennie i jakoś idzie.
Kasiuch Rzeczywiście śmiesznie synek wyszedł. Ta jego mina mówi sama za siebie że nie wie o co chodzi. Czemu nie edytujesz posta?
Confounded Trzymam kciuki za dzisiejsze ktg :)
Clio U mnie pogoda też nie rozpieszcza, ale może już wkrótce się rozpogodzi. Pod koniec tygodnia ma niby być już cieplej.
Lolak Moje dzieci w gondoli jeździły tak do ok 3 miesiąca.. No i właśnie to zależy od rozmiarów i gondoli i dziecka. Nic dziwnego ze martwisz się os woje dziecko. To jest normalne. niektóre dzieci są mniej a inne bardziej ruchliwe. jak się tak martwisz zawsze możesz pójść na ktg:tak:
Motylek Upały nie są takie złe. /Musisz tylko uważać na słońce i pić dużo wody. Nie możesz zamykać się w domu...
 
Witam sie :-) Mikuś śpi :-D

Czekam na polożna, miala byc o 10... a jak miala nie przyjechac to miala dzwonic wiec pewnie rzyjedzie ale sie spóźni... nie lubie jak ktos sie spóźnia, sama wole byc punktualnie, lub troszke wczesniej .... :dry:
 
reklama
Do góry