reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hej motylek ja już spakowana, tylko doczekac się nie mogę :-) póki co niestety objawów brak :-( jedyne skurcze miałam po dość intensywnym poranku z mężem ;-) w nd i na tym koniec :-( jutro KTG to może coś wiecej powiedzą... a widzę, że Ty na początku, jak samopoczucie?:-)
 
confounded ale Ty pewnie byłas sporo starsza mama :-) jestem tu nowa wiec nie bardzo znam Wasze historie...;]

lolkak mam nadzieję, że tak będzie no i jak moj chlopak przyjedzie na weekend to pogadam z nim o tym ;) ze nie mozemy tego dlużej ciągnąc... zwłaszcza, że ciężko mi i tak

Ja sobie układałam mądrą, miłą gadkę jaką zaserwuję rodzicom a jak przyszło co do czego to wypaliłam poprostu, że zostaną dziadkami i tyle;-)


Oj mamuśki, ja dzisiaj kwiatki kupiłam do naszego nowego domku. Mam nadzieję, że będzie pięknie.:tak: Troche się tylko boje tych upałów w tym roku. Jeszcze w dwupaku to 2 razy ciężej :-D

Ostatnie upały były dosyć ciężkie do przetrzymania, zwłaszcza jak się miało "przyjemność" podróżować komunikacją miejską;-)
 
Ostatnia edycja:
ixidixi Mysia gratuluję !!! :rofl2::rofl2::rofl2: jesteśmy mężatkami hihi :-):-):-)
Mysia pięknie wyglądałaś ixidixi czekamy :-D

Pogodę mam do d**** ale ważne że odespałam i wypoczywam na całego :cool2: wogóle to w pachwinie żyła mi nieco zgrubła i jest i widoczna i wyczóalna ale podobno to z przemęczenia i za długiego stania :sorry: już odpoczywam :tak:

Kasiuch to macie sytuacje idealną i warto sprobować :tak: tutaj jest naprawdę różnie niestety:cool:
 
CONFUNDED hmm..kazdy inaczej znosi ciąże. Ciesz sie ze nie masz skórczów narazie bo to nic przyjemnego. Przyjdzie czas - bedziesz miała:tak: A ja sie czuję dobrze. Tylko wymioty i piersi dokuczają.

LOLKAK oj tak:wściekła/y: U nas w samochodzi było 41 stopni jak jechaliśmy. I korki do tego:wściekła/y::wściekła/y:
 
O rany..... Masakra..

A ja takie pytanie mam ;-) Jak długo wasze dzieciaczki jeździły w gondolach? Tzn jak długo się w niej mieściły ;-) Córka znajomej ma 3,5 miesiąca a już ledwie da się ja "zapakować" do wózka ;-) Ma X- landera. A jak u was??
 
motylek a to Twoja pierwsza ciąża? bo piszesz tak, jakbyś już przez te skurcze przechodziła :-) ja mam zamiar dziś 'pomęczyć' męża i może coś się z tego rozwinie jutro :D
lolkak wszystko zależy od wielkości wózka i dziecka :-) mój brat w gondoli jeździł ok 4 miesięcy- wózek Mutsy.
 
lolkak wszystko zależy od wielkości wózka i dziecka :-) mój brat w gondoli jeździł ok 4 miesięcy- wózek Mutsy.

thx :)
Jeszcze jedno pytanie :)

Czy nadmierna ruchliwość malucha może oznaczać, że jest coś z nim nie tak??? Pytam się, bo moja mała dziś przechodzi sama siebie. Zwykle fikała koziołki tak od 23 przez godzinkę a później robiła mi pobudkę o 4 i tak do 7 ;-) Natomiast dziś od 6 rano serwuje mi przez cały dzień ciosy jak z ringu bokserskiego i to bez przerwy ;-) Może to durne pytanie, ale jak ostatnio wylądowałam w szpitalu - leżałam na sali z biedną dziewczyną, która w dzień terminu urodziła martwe dziecko a jeszcze dzień wcześniej było wszystko ok. Od tego czasu mam lekka paranoję...
 
ixi, Mysia Gratuacje!!! :)
Witam nowe mamusie! ;-)
Nom, wiem dziewczyny ze Miki jest bossski :-D ja sama w nim zakochana ;-) heh..
nadrobiłam posty i lece spac.... :-) jutro moze zajrze ;)
DoBrAnOc! ;-)
 
reklama
lolkak nie martw się, ja pamiętam jak mała zaczynała się ruszać, to była trochę spokojna a potem tak mi brzuch falował, że masakra :-) czasem myślałam, że mi pęknie zaraz, tak się rozpychała ;-) teraz jak się obróciła to już mniej się rusza no i miejsca mało, ale kiedyś to było dla mnie niesamowite, mogłam siedzieć i ciągle to oglądać, ja nie wiem skąd miała tyle siły :-)
 
Do góry