reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
bardzo mnie to cieszy LENKA a michałek już zaczyna sam chodzić ma 7 ząbków i trochę rozrabia a tu macie jego świerzutkie zdjęcie (dziś robione) w moim ogrodzie:-)
 

Załączniki

  • SAM_1719.jpg
    SAM_1719.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 29
Hej Laski! Nowe i Stare :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaawno mnie tu nie było, ale widzę, że młodych mam nie brakuje :)
Ja przez ostatni rok nie wiedziałam w co ręce włożyć... nowa praca, szkoła, itd.
Mam nadzieję, że będę tu teraz częściej zaglądać :)
 
lolkak spotkać się możemy czemu nie
kasiuch tu się nie ma za co obrażać miło mi że o mnie pamiętasz a nie wpadałam do was bo nie miałam kiery studia dziecko praca a jakby tego było mało to jeszcze robiłam prawo jazdy a ostatnio miałam sesje i czasu nie miałam na nic ale juz wszystko zdane prawo jazdy w kieszeni wiec mogę sobie pozwolić na chwile błogiego siedzenia przed komputerem

ale się za wami stęskniłam...
 
reklama
kasie gratki za prawko! :D :) U nas to na 20 osob jak 2 zdadzą to jest maks! U nas to ostro nie przepuszczają nawet jak jeździć sie umie, zasze haczyk znajdą! 3mam kciuki za sesje! A no i widze że ogólnie to masz tyle zajęć że się nie nudzisz! :p

Ja w poniedziałek ide po recepte na mleko dla małego bo juz sie konczy.. Jeszcze 3 dni temu jadł co 5h po 150 ml a teraz co 4h 150ml! Cos czuje ze niedlugo wkoczy na wyższą dawke na 180 :p
A nie zapomne jak w szpitalu polozn robiy 60 ml wszystkie dzieci 30,40 ml a moj calą butle i cycka :p Hehe wyszlam ze szpitala po 2 tygodniach jadł po 90 co 3h pozniej po 120 co 4h a ostatnio 150 co 5h no a teraz widze bedzie 180 co 6h xD oby bo narazie mnie meczy w nocy co 2 godziny wstaje, znowu sie rozregulował :p

Dziewczyny aparatu nie mam bo bym wam wstawila fotke tej sukienki co kupiłam na wesele co z Janem będe szła. I buty :p No cóż ,ale jak mi sie do weselanie uda zdobyc aparatu to po weselu bedą napewno zdjęcia! :D


Znacie może jakieś szybkie przepisy dietetyczne dania jakieś?
dchudzam sie i nic od tamtego piatku nie jadłam prócz jednego obiadu, i ciastka jednego... A to bez sensu, musze jesc czesto ale malo.
 
Do góry