reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hej, ja na początku może coś o sobie- Asia z Krakowa lat 20, szczęśliwa żona Ariela (25l) od prawie roku (co tu wymyśleć na pierwszą rocznicę? ;-)), 10.lipca spodziewamy się córeczki Malwinki. Tak sobie czytam o Waszych czynszach za mieszkania i powiem Wam, że w porównaniu do Krakowa to płacicie malutko! :-) My mamy mieszkanie po dziadkach Ariela, ale zajmujemy tylko 1 pokój, pozostałe 2 wynajmujemy studentom (z czegoś się trzeba utrzymywać, chociaż powiem szczerze, obecność obcych osób jest denerwująca...) i za mieszkanie za zameldowaną 1 osobę płacimy 460zł+prąd i gaz, jak urodzi się Malwinka i ja i ona się tu też zameldujemy to wzrośnie... natomiast za wynajem pokoju jednoosobowego bierzemy 600zł/m-c a w dwuosobowym 420zł/os/m-c już z mediami. Dodam, że nie jest to ścisłe centrum, ale bardzo dobra lokalizacja, a mieszkaniowe warunki są trochę studencko-komunistyczne (z czasów dziadków jeszcze). Więc nie macie źle :-) nie mogę się doczekać aż urodzę, muszę zacząć myśleć nad przyspieszeniem porodu może :-D

kasie masz ślicznego synka i zazdroszczę Ci ogrodu :-) gratulacje zdania prawka, pamiętam jak ja się stresowałam i zdałam w końcu za drugim razem :rofl2:
artystka92 a można wiedzieć czemu karmisz i naturalnie i dokarmiasz? ja się nad tym zastanawiam, bo chcę od października wrócić na studia, ale wszyscy odradzają sztuczne... z odchudzaniem Ci niestety nie pomogę, bo ja od zawsze chciałam przytyć, ale wydaje mi się, że 'głodówka' nie jest zbyt zdrowa ;-)
 
Hej Dziewczyny... Jestem na kompie od taty:))
Także zaraz zmykam:(((( Kurcze jak ja za Wami tesknie :(((
Niech mi w końcu naprawia ten komputer :///
A u nas z nowości to tak :
Mieszkamy już na swoim od ponad tyg... jest cudnie:)):)):))
Kubuś ma już dwa ząbki.... 2 piękne dolne jedynki :)):)):))
We wtorek mamy szczepienie i przenosze kartoteki do tej przychodni koło której mieszkam :)):)):))
Kochane pozdrawiam Was gorąco i postaram sie zajrzec do Was niedługo....:)):)):))
 
hej

a ja niewiem co wam napisac :-D
u mnie bez zmian, maly grzecznie spi i je...;-)
oby tak dalej...

pogoda tylko sie zepsuła i niewiem czy na dwór wychodzic dzis ale chyba sobie odpuszcze...:dry:
 
Dziewczyny jestem mężatką !!!! :-):-):-) od wczoraj :rofl2::rofl2::laugh2::laugh2:
Alex dobrze zniósł cała uroczystość :tak: ja myślałam ze parsknę śmiechem przy składaniu przysięgi bo to stres był ale wszystko przebiegło gładko wytańczyłam się ze hoho :laugh2::laugh2:
nadgonię wszystkie rozmówki ale od poniedziałku bo urlop zaczynam z Mężem :-)
 
clio moje gratki:)
ja zdałam dopiero za 7 razem ciężko było ale się udało teraz za to śmigam ile się da normalnie nie mogę się nacieszyć a i jeszcze zapomniałam wcześniej napisać od 28 idę na praktyki studenckie także znów nowe obowiązki ale mam nadzieję że nie będzie ciężko...
 
reklama
Do góry