reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Artystko, taki moment każdemu może przyjść, więc się nie przejmuj. To normalne, że przecież jesteś już zmęczona. No i głowa do góry niedługo przejdzie!:)))

Hm mój Aluś już niedługo pół roczku będzie miał:) i my się w końcu na swoje wyprowadzać będziemy za 65m mieszkania będziemy płacić 500zł mało czy dużo? Zwazywszy na to , że świeżo po remoncie tak, że jest super. Aluś ząbków jeszcze nie ma a już od 3 miechów się ślini i pcha do buźki co popadnie. Jeny tak słabo się tak udzielam:/. Obiecuję poprawę:)))
 
reklama
Pauluś kochana to śmieszne pieniadze!!!!! U nas za kawalerke 25 metrow płaci sie 500+opłaty i to jak sie trafi na okazje! i to mieszkania niektore melina!
Moj tata wynajmuje mieszkanie studentce 26 metrów za 600zł +opłaty!
 
ahaa...to nie za fajna ta reakcja twoje chlopaka....ale uznaje dziecko tak??





niby tak ale mowi ze nie jest pewien czy to jego dziecko...

to nie za fajnie kochana...ale mysle ze musi sie oswoic z Ta wiaodomoscia

AGNIESIA - może jest jeszcze w szoku ... faceci są beznadziejni i niestety czasami trzeba im dać czas :dry: a jak ty się czujesz ?


A ja jestem wkurzona @ mi się spóźnia i zaczynam się denerwować najgorsze jest to że mam takie bóle podbrzusza niby jak na @ już od tygodnia albo i lepiej ... a tak samo miałam jak byłam w ciąży z Niną ... przecież ja się pochlastam jak wpadłam znowu :oo:

ajaja ot nie za dobrzee

Artystka-ja ci kibicuje zeby bylo oki z Jasniem:) czy bedziecie razem czy jakos przyjaciele....:)

gdzie sie podziea Paulinka???
 
ArtystkoTo okazja mi się trafiła poprostu:) u nas mieszkania dwupokojowe to zaczynają się w większości przypadków od 700-800. A w tym jest naprawdę wysoki komfort:)
 
hej dziewczyny długo mnie tu nie było ale krucho u mnie było z czasem strasznie byłam zabiegana ale mam nadzieję że mnie jeszcze ktoś tu pamieta:)
 
Pauluś to zazroszcze, ile ja bym oddala zeby za 500zł mieszkanie dostac!

Uwaga na weselekuplam wysokie, baaardzo wysokie szpilki, dzis je zakladam i ide z ma łm na spacer :D Po 1 musze je troszke rozchodzic po 2 fleki zedre i nowe musze miec, bo te takie ślizgie są i wymienie fleki na gumowe, mialam takie i nie bylo mowy o wywrotce, a wiadomo jak to na weselach ślisgi parkiecik :D:p
Dzis jak sie odwale :D hehe Szpilki, leginsy, ladna bluzka, paseczek oczywiscie i robie sobie irokeza dzis :D a co! :p Wakacje to moge szalec ;P hehe
Cos ostatnio mam tak ze ubieram sie lepiej nizs przed ciażą, tzn mi kazdy mowi ze teraz lepiej wyglądam. Jak tatuś aparatu nie wezmie do pracy to ja porobie zdjecie i dam wam da porównania :D

Buziak! :*


Dziś mój MIchaś ma 3 miesiące!!!!
 
hej dziewczyny
Zostalo mi pare lekow ktore zdazylam wykupic ale niestety zmienili mi na inne, odsprzedam taniej. Posiadam luteine dopochwowa-3opakowania,
luteine pod jezyk-2opakowania,
duphaston- 1.5 opakowania(27 tabletek)
Zainteresowane piszcie na priv.
 
Kasie- ja pamiętam. Jak Michałek??

Artystka- 3 miesiące-gratulacje(czas leci co??)

A my wielkimi krokami zbliżamy się do roczku...ale to zleciało

Ja za mieszkanie płacę 400 zł czynszu plus opłaty(33m). I tak wydaje mi się sporo jak na mieszkanie z przydziału.
 
reklama
Pauluś to zazroszcze, ile ja bym oddala zeby za 500zł mieszkanie dostac!

Uwaga na weselekuplam wysokie, baaardzo wysokie szpilki, dzis je zakladam i ide z ma łm na spacer :D Po 1 musze je troszke rozchodzic po 2 fleki zedre i nowe musze miec, bo te takie ślizgie są i wymienie fleki na gumowe, mialam takie i nie bylo mowy o wywrotce, a wiadomo jak to na weselach ślisgi parkiecik :D:p
Dzis jak sie odwale :D hehe Szpilki, leginsy, ladna bluzka, paseczek oczywiscie i robie sobie irokeza dzis :D a co! :p Wakacje to moge szalec ;P hehe
Cos ostatnio mam tak ze ubieram sie lepiej nizs przed ciażą, tzn mi kazdy mowi ze teraz lepiej wyglądam. Jak tatuś aparatu nie wezmie do pracy to ja porobie zdjecie i dam wam da porównania :D

Buziak! :*


Dziś mój MIchaś ma 3 miesiące!!!!

Gratuluje Miskowi 3 miesiecy:*:*:*
 
Do góry