reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No obiadek już gotowy..... Boże ale ukrop...... leje sie ze mnie dosłownie.... masakrycznie jest ciepło.... ://///
Prania na dzisiaj już koniec.... częśc juz wyschła a druga częśc wisi..... jak nie spadnie deszcz to dzis wszystko mi wyschnie... :))):)))

A co tam z Elizka??? Urodziła juz????
 
reklama
pati tez sie zastanawiam bo sie nie odzywa ciekawe:-) ja tez musze zrobic pranie ale pewnie burza bedzie bo masakra jakaś jest
mamaola hihi to niespełnione marzenie mamy a mąż jak do Ciebie mówi?
 
Ja kupiłam małej buciki dałam 20zł :-D :-p tak więc jestem zadowolona i opaskę :biggrin2: uwielbiam ją w opaskach :-p aaa i spódniczkę w lumpku z disneya za całe 4zł :-D :biggrin2: tak więc zakupy udane :biggrin2:

PATRYCJA - no to faktycznie przekichane a ja narzekam że mam dużą stopę :-p ale ja mam też problem z takimi butami wkładanymi bez żadnego paska trzymającego stopę (a tak mi się takie właśnie podobają :dry: ) bo mam strasznie wąską stopę i to jest cud jak jakieś uda mi się znaleźć :dry:
Kurdę też powinnam pranie zrobić a tak mi się nie chce :dry:

XIXIDIXI - haha rozwalił mnie Twój nick :-D pomysłowe nie powiem :-p ...imiona masz już wybrane ? ;-) mnie to zawsze strasznie interesuje :-D

MAMAOLA - Imię może nie złe ale ja bym takiego na pewno dla chłopaka nie wybrała z tego względu że będzie pełno Julek w jego wieku dziewczynek ...i żebyś małego nie skrzywdziła bo będą go wyzywali że ma babskie imię ... :sorry:
 
cześć kobitki i maleństwa :)
u mnie pogoda taka jak u was nieziemski ukrop
od samego rana w szkole potem w autobusie - nie do wytrzymania.
pati ja też juz dwa pranka dziś zdążłam zrobić jedno wyschlo ale to drugie chyba nie zdąży bo juz zaczyna sie powoli chmurzyć.:)

ja jeszcze nie wiem czy dziewczynka czy chłopczyk ale coś mi mówi że jednak będzie córcia imie dla chłopca juz mamy as dla dziewczynki zero. te które nam sie podobają za czesto powtarzaja sie w naszej rodzinie... ale mamy jeszcze czas może coś wymyślimy;-)


a co do duzych stóp to witam w klubie rozmiar 41 - kupić buty w mojej mieścinie - cud
 
femme fatal Haha ixidixi był kiedyś taki proszek do prania :D:-) A co do imion.. no tak, mamy wybrane:D nikomu się nie podobają w rodzinie tylko nam.. Dla dziewczynki Matylda a dla chłopca Filip lub Oliwier:tak: Ale my i tak wiemy, że to będzie Matyldzia:rofl2:
 
IXIDIXI - Matylda ładne ale mi się kojarzy z grubą babą :-p nic na to nie poradzę tak samo jak Klaudia mimo że samo imię mi się bardzo podoba to to skojarzenie z dzieciństwa z grubą koleżanką :-p :-p dla chłopca fajne imiona :-) szczególnie Filip :-)

MISIA - to zdradź imiona :-p
 
Femme fatal:-) No wiesz, mi tez się tak kojarzyło MATYLDA=GRUBE BABSKO.
Ale imie samo w sobie mi sie podoba, wiec mysle, że jak juz zobacze moje maleństwo to wyobrażenie o grubej matyldzie odfrunie :):rofl2:
 
reklama
motylicaja - biedna ty jestes, ja to wlasciwie Ci wspolczuje :sorry:
czym sprobujesz nas zaskoczyc jutro?
Mysle, ze nic nikomu nie musze uswiadamiac bo kazdy kto mądry to widzi... K thx bye!

clio - fotki sa naprawde super :tak: widze, ze brzusio juz nabral powaznych kształtów :tak:
masz juz cos przygotowane na przyjscie na swiat malca?

kolia - oj dopada dopada... ale nie moge sie mu dac, bo wlasnie zamiast siedziec na forum powinnam uczyc sie na jutrzejsze egzaminy :dry:

asera tez mi sie wydaje ze motylica sciemnia i juz sie gubi sama w tych klamstach
elizka moze cos sie ruszy nocy trzymam kciuki..zadobrze mikusiwi u ciebie brzuszku:)
witam dziewczyny dano mnie tu nie bylo zabiegana jestem ala chora byla minol jej katar a dzisiaj paskudny kazel ie pojawil i chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie:no: po z tym jeszcze sparaa w sadzie sie ruszyla kolejna rozprawa juz byla..mialm nadzije ze sie skonczy na tej a tu jeszcze sie przedluza nie iem ile jeszcze to bedzie trwac niewiem czy oni nie rozumiea ze przy dziecku przydaje sie kazdy grosz

Motylicaja Ty chyba naprawde szukasz poklasku...ale na forum go raczej nie znajdziesz,jak bedziesz nadal pisac takie farmazony...piszesz byle co byle by cokolwiek pisac...ale zobaczysz nozka Ci sie szybko powinie jak dalej bedziesz sciemniac...zobacz juz nie tylko Asheara to widzi,bo takze ja i geroland...takze cos jest na rzeczy...

Clio ssyjka przesliczna,a brzuszek jak rozczulajacy...ehhh juz zapomnialam jak to jest byc w ciazy...

ale ww as przemawia zlosc.....ranyy i wrednota.....czytac nie musice postow i wierzyc.....

A FORUM JEST DLA KAZDEGO I chyba reszcie dziewczyn nie przeszkadza ze tu zagladam i pisze:-)

clio wlasnie zapomnialam wczesniej dopisać ze przepiękna sesja, ja tez bym z powrotem taki brzuś chciała, ale narazie nie znalazł sie odpowiedni tatuś ;)

mamaola a ja to z tego Płocka bym sie z chęcią wyprowadziła, ludzie mnie denerwują tu. Natomiast nie wyprowadze sie ze wzgledu na swojego przyjaciela ;) Za dobrze nam razem :) Może wyrusze do Poznania za kilka lat z Jankiem ;]

natalia ja powiem tak mi sie bardziej podoba Nadia. Ale.. Ale... Julek, Nadii, Amelek, Lilianek to zatrzęsienie. Ale naprawde według mnie śliczne imiona.. :)
A może pójdzcie na kompromis i wybierzcie zupełnie inne imie niz Nadia i Amelka :D
Ewentualnie zróbcie glosowanie w rodzince ;) tak jak ja, i przeglosowala rodzina i zostal Michaś ;)

umi tak dostalam dziś 2500 zł ;) Zaszalałam nakupywałam małemu super ciuszki, bodziaki po 14 zł w C&A w H&M i w Crocodilo czy jakoś tak :D kupilam koszulki w c&a tez po 14 i fajną hustke dla niego granatową,wygląda w niej jak pirat ;D ;) Super!
A sobie jak zwykle nic, tzn bluzke za 19 zl i tusz do rzęs. A mama mi mowila, kup sobie bo chodzisz jak żulówa. A ja jak zwykle mam tylko 2 bluzki i jedne leginsy i jedne dzinsy i chodze tylko w tym :p i oczywiscie wszystko wale w malego! glupia jestem :p Ale to moje oczko w glowie ;]

Ale CHWALE SIE WAM!
Dostalam zaprozenie na wesele do mojego taty brata i moja mama dzis do mnie:
Marta weź może ze sobą Jaska!
A ja szok! Moja mama go nigdy nie trawiła! A teraz i mama i tata jak o nim coś mówie to są normalni wobec niego

I ja dzis do mamy czy moge isc na osiemnastke do JAska ,tylko nie wiem kiedy bo wyprawia ale termin ustawi tak zeby mi pasowalo ,na to mama : mnie sie nie pytaj, tylko poszukaj kto Ci z malym zostanie!
A ja naprawde w taki szok wpadam ze nie wiem! Ostatnio jak jej o imprezie mowilam to powiedziala ze napewno nie bo z brzuchem wroce! A teraz? Ja nie wiem co jej sie stalo!


Jutro ide kupić sukienke na wesele ;) znalazłam sklep gdzie takie fajne od 30 do 60 zł można kupić ;D Bo na co mi droższa, ta ma być na jeden raz ;]

super ze u ciebie jak dobrze sie uklada i ze rodzice zmienili sie na lepszee

Umi-a bo mialam miec Julia na imie,mojej mamie sie brdzo podobało ale cos tam rodzinka wtrącila i zostałam Aleksandrą...ale sentyment pozostał i mama jak i rodzeństwo inwczej do mnie sie nie zwrócą jak Julka

fajne imie JULEK....mam kolege mowi sie na niego Julcuk:)


Elizka walsnie gdzie jest Mysle ze moze juz Mikusia urodzila?>?

matylda jak dla mnie ladnie
 
Do góry