reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

motylek - witamy Cię :tak:

agnieszkaCC - wiesz... ja sie po prostu podpisze pod tym, co napisala anetka :sorry:
a reszte zostawie bez komenta..

lenka - napisalam Ci pw na nk.

i gdyby inne dziewczyny byly zainteresowane butami to podaje wysokosc obcasow i firmy :

czerwone - 3cm - new look
czarne - 5cm - dorothy perkins
biale - 6cm - new look :tak:

anetka - ;-) sms.

umi - dziwisz sie mlodemu? upal jest :-p

troche jestem z siebie niezadowolona ale.. przeboleje :-p
z matmy wystawil mi na koniec - 4
geografii - 3
[na polrocze bylo 5.0 :wściekła/y: :-p ]

dzisiaj biologia i fizyka i ... jak zwykle nic sie nie nauczylam i juz nie zdaze :-D
 
reklama
Ten upał jest dobijający:dry: Jak nie -20 to 30 stopni.
Ze skrajności w skrajność.:wściekła/y: Pozamykałam okna, zasłoniłam żaluzje i jakoś zyje. Ale męczące to jest.
 
A my w biurze mamy... uwaga... uwaga... klime!!!!!!!!!!! No ale zawsze jest to ale...:-p za krótki mamy kabel i nie siega do gniazdka :-D

motylek1135 witamy:-)
Ashera przeciez nie sa złe oceny:-) trzymam kciuki za nastepne egzaminy
pati ja dzis rano w domu o 7 w słońcu miałam 29 to ja nie wiem co jest teraz:-p
 
A my w biurze mamy... uwaga... uwaga... klime!!!!!!!!!!! No ale zawsze jest to ale...:-p za krótki mamy kabel i nie siega do gniazdka :-D

motylek1135 witamy:-)
Ashera przeciez nie sa złe oceny:-) trzymam kciuki za nastepne egzaminy
pati ja dzis rano w domu o 7 w słońcu miałam 29 to ja nie wiem co jest teraz:-p

No to pożytek z klimy macie niezły hahahaha :)):)):))
Tak chciałyśmy zeby sie zrobiło w końcu ciepło a już mamy dośc tych temperatur.....
Ja to współczuje Kobietkom które teraz chodzą w zaawansowanej ciąży... One to sie muszą męczyc... :////
Ashera a jak Ty sie czujesz???
 
Aga CC ja na jej miejscu juz bym nic nie kupiła małej puki nie podrosnie i nie dam jej do reki jak dla mnie postapiłas najgorzej jak było można. Znasz powiedzenie " Darowanemu koniu nie zagląda sie w zęby?" Jak teraz nie byłoby dobre to na jesien by było nie wiem czemu nie mozna było uzyć trochę wyobraźni poza tym jak ci sie nie podoabły to trzeba było wyrzucic, dac na czerwony krzyż albo coś ale nie odsyłać bo to bardzo ale to bardzo niegrzeczne. Nie robi sie czegos takiego... Poza tym to ona jest jej matka czy ty? Bo ja myslałam ze rodzice maja obowiazek kupować dzieciom rzeczy chrzestni maja inne zadania nie kupowanie prezentów....
ixi a mnie sie Olwier przestał podobac Filip fajne Matylda tez super:-p
mamaola hihi domyslam sie nie nazwała córki julka to do wnuka bedzie Julek mówiła:-) ale widze ze nie tylko twoja mama miała problem z nadaniem imienia takie jakie jej sie podoba moja rodzina była wsciekła na moich rodziców że daja mi na imie Anna bo juz jedna akna w rodzinie jest :-) a oni sie niestety uparli wolałabym inne:-p


Za nami kiepska noc Kacper sie budził bo strasznie duszno mielismy i biedakowi pic sie chciało. Wczoraj moje dziecko pokazało jak kocha mamausie straszni:-D
ja " Kacperku powiedz mama"
K " Nie"
ja " No powiedz mama"
K " Ni"
ja " Kacper chcesz pić?"
K " dak" ( czyli tak)
Wiec myśle sobie wykorzystam ta zmianę:-p
ja Kacperku kochasz mamusie ( oczywiscie byłam pewna ze odpowie swoje dak skoro na pice zareagował tym słowem), a on podniósł główke usmiechną sie i z tym usmiechem
K " Nie"
Dał mi kosza dosłownie....

Umi to nie tak , muszę to sprostować oddałam to tylko dlatego że było za małe i za grube na te upały , pozatym to wyglądało jak kamizelki dla psa no fakt źle zrobiłam i wiem że chrzestni są od tego żeby nas zastapić jak nas zabraknie , ale pomijając już prezenty i kupowanie ona nie dba o małą nawet na jej roczku nie była nie wiem jak jest u was, mnie to akurat bardzo zabolało mogła przynajmiej jej złożyć życzenia ale tego też nie zrobiła na dzień dziecka także nie złożyła , a mała traktuje jak własne oczywiście tylko jak jestem u niej , ubiera mała tak jak ona chce daje jej jedzenie takie jakie ona chce itd ale dobra nie zanudzam o niej i oczywiście ją przeprosiłam żeby nie było ,

AAA za tydzień idę z małą konsumować produkty z gerbera bedą to obiadki , i po tym będzie jeszcze jedno spotkanie i dostanę dwa talony za 120zł i bedę mogła małej kupić jedzenie hehe także się bardzo cieszę :))
U nas cholerne upały jest ponad 35 stopni wytrzymać się nie da w tym upale:/
 
w sloncu 44 u mnie na liczniku :-D

agnieszkaCC - a skad dostalas zapro na tą gerberowską impreze? :p
umi - zrobcie zrzute na przedluyzacz a nie sie kisicie :-p
motylek - a widze, ze Ty sie starasz o dzidziusia :tak: zycze 2 kreseczek :tak:
patrycja - upal i zmeczenie mnie dobija, chodze jakas napuchnieta cala ale.. zyje - poki co :-p

i glosujcie proszę :-p [codziennie! ;-)]
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
w sloncu 44 u mnie na liczniku :-D

umi - zrobcie zrzute na przedluyzacz a nie sie kisicie :-p
motylek - a widze, ze Ty sie starasz o dzidziusia :tak: zycze 2 kreseczek :tak:
patrycja - upal i zmeczenie mnie dobija, chodze jakas napuchnieta cala ale.. zyje - poki co :-p

i glosujcie proszę :-p [codziennie! ;-)]
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
Woerze Ci ja nie jestem w ciąży a ten upał mnie dobija..... Rok temu to była masakra jak byłam w ciąży :////
Napuchnieta w tak wczesnej ciąży???
Niewiem czy to za dobrze
 
w sloncu 44 u mnie na liczniku :-D

agnieszkaCC - a skad dostalas zapro na tą gerberowską impreze? :p
umi - zrobcie zrzute na przedluyzacz a nie sie kisicie :-p
motylek - a widze, ze Ty sie starasz o dzidziusia :tak: zycze 2 kreseczek :tak:
patrycja - upal i zmeczenie mnie dobija, chodze jakas napuchnieta cala ale.. zyje - poki co :-p

i glosujcie proszę :-p [codziennie! ;-)]
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!

Hmm zapisała mnie koleżanka i raz zadzwonili do mnie byłam sama i konsumowałam soczki i obiadki potem dostałam talon za 35 zł teraz mam przyjść razem z dzieckiem zobaczymy jak to będzie :)) wiesz gdybyś była z Rzeszowa to bym cie zapisała a tak to nie wiem czy w Pile też jest coś podobnego
 
reklama
AgaCC ja chce:-p kurde ze akurat z Rzeszowa nie jestem buu:-p eh nawet jesli były za małe to trzeba było zostawic i grzecznie podziekowac:-) a poza tym to troche dziwne ze jesli jestescie u niej to pozwalasz na to żeby rzadziła twoim dzieckiem. Mnie by trafiło...
pati ja tam wole te upały niż zimno;-P
Ashera no nie bedziemy miec wyboru:-p ale to szef powinien zapewnić:-p
 
Do góry