reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Widze, ze sporo starych mamusiek sie odezwalo :tak: super ;-)

mamaola a mi sie podoba Juliusz, Julian zreszta tez, ale Juliusz chyba ladniejsze jednak :tak:

femme pochwal sie strojem i bucikami Ninki :-) ja na allegro fajny stroj Zuzi kupilam :-p tylko jeszcze nie mialysmy okazji zalozyc :sorry2:

Asheara ja chetnie kupie te niebieskie buciki od Ciebie!! bo mam rozmiar 36 :tak::tak:


U nas po staremu, zmienilo sie tylko to, ze w sierpniu wychodze za maz :tak: bierzemy na razie tylko slub cywilny, ale i tak sie ciesze :-):-)
Zuzka rosnie jak na drozdzach, duza dziewczyna juz z niej, ciagle chodzi i pyta 'co to?' mala ciekawska ;-);-)
 
reklama
Dziewczyny wydaje mi się ze Elizka urodziła :D ale jej zazdroszcze !! bo ja tak dzisiaj spuchłam ze szok moje stopy się zrobiły jak balony :/ a przez to cieplo to bylam dzisiaj chyba z 4 razy pod prysznicem letnim bo masakra :/ czekam na moją myszke az dokonczy kolacje jesc i uciekamy spac bo jutro rano trzeba wstawac do leakarza a z niej to maly spioszek jest godzina 10 a nawet 11 rano dopiero pobudka :D
 
Asheara ja mam 36 czasem 37 i nie kupie niestety bomam wysokie podbicie, a stopy szerokie i musze przymierzyc kazde buty ;/
Ale są śliczne te niebieskie :)

Ixidixi kochana ja sprzedaje na allegro ale jak tego nie sprzedam co wystawilam to doszlo mi kilka ciuszków i doloze i jeszcze raz aukcje wystawie
łap link WIELKA PAKA !!! 27 ELEMENTÓW !!! +GRATS !!! (1064398305) - Aukcje internetowe Allegro
ahaaa i mnie sie Matylda podoba, kiedys byl film taki o matyldzie co umiala czarować, ale podoba mi sie te imi e;) natomiast Filip z konopii mi sie kojarzy i nie zbyt mi sie widzi.

komus mialam jeszcze odpisac ,ale po dzisiejszych zakupach wysiadam i mi sie chyba bezpieczniki w glowie zjaraly bo nie kontaktuje
Kupilam sobie herbatke na odchudzanie, wypilam przed chwila cos czuje ze jak w nocy mnie chwyci sra...e to bede dalej sr..... jak widziała :p
A sukienki na wesele zadnej nie znalazłam :(
 
Asheara ja mam 36 czasem 37 i nie kupie niestety bomam wysokie podbicie, a stopy szerokie i musze przymierzyc kazde buty ;/
Ale są śliczne te niebieskie :)

Ixidixi kochana ja sprzedaje na allegro ale jak tego nie sprzedam co wystawilam to doszlo mi kilka ciuszków i doloze i jeszcze raz aukcje wystawie
łap link WIELKA PAKA !!! 27 ELEMENTÓW !!! +GRATS !!! (1064398305) - Aukcje internetowe Allegro
ahaaa i mnie sie Matylda podoba, kiedys byl film taki o matyldzie co umiala czarować, ale podoba mi sie te imi e;) natomiast Filip z konopii mi sie kojarzy i nie zbyt mi sie widzi.

komus mialam jeszcze odpisac ,ale po dzisiejszych zakupach wysiadam i mi sie chyba bezpieczniki w glowie zjaraly bo nie kontaktuje
Kupilam sobie herbatke na odchudzanie, wypilam przed chwila cos czuje ze jak w nocy mnie chwyci sra...e to bede dalej sr..... jak widziała :p
A sukienki na wesele zadnej nie znalazłam :(

Artystka a jaką to herbatkę kupiłaś możesz mi napisać nazwę bo też chcę sobie kupić ale w miarę dobrą hehe żeby coś działała;p
W Rzeszowie są takie upały że sie wytrzymać nie da jest 8 godzina a już jest 28 stopni masakra jakaś :/
Do tego mała mi strasznie marudzi na te upały i jeść nie chcę :/
A ja muszę się wybrać na zakupy bo nie mam wogóle rzeczy na wakacje , a w czymś trzeba chodzić
Nie opowiadałam wam bo nie miałam kiedy , ale chrzestna mojej córeczki Agnieszka małej nie widziała od grudnia fakt mieszka daleko ale dla chcącego nic trudnego, mniejsza z tym chodzi o to że wysyła zawsze rzeczy używane po jej córeczce a ona ma już 4 lata skończy we wrześniu i pal licho bo nie które są naprawdę ładne ale teraz mi takie zniszczone przysłała do tego kamizelki takie grube co na te upały nie będzie w nich chodzić to jej odesłałam a ta wielkie pretensje czemu jej to przysłałam że na kurteczke mogłam coś naszyć bo mi się przeprać nie chciało i do tego że wieczory są chłodne ehh wkurzyła mnie tym szczególnie że sama nic nie kupuje małej i powiedziała żeby teraz moja mama wszystko kupowała małej no bezszczelna ;/
Jak myślicie dobrze zrobiłam że jej to oddałam???
Miłego dnia życzę wam i zdrówka waszym bobaskom :*
 
AgnieszkaCC ja myślę, że nie powinnaś odsyłać, nawet jeśli Ci to nie potrzebne, przecież chciała dobrze.
A co z tego, że nic małej nie kupuje? Rodzice są od tego a nie Chrzestni :dry: więc nie wiem o co te pretensje. Chrzestny mojej Zuzi był u niej 4 razy i jakoś nie mam do niego o to pretensji, chociaż mieszka niecałe 100 km od nas. Chrzestna zresztą też zbyt często nas nie odwiedza, a mieszka 3 km od nas. Chrzestni są od tego, żeby zajeli się Waszym dzieckiem,w razie gdy Was zabraknie, a nie od robienia prezentów :dry::dry:
 
Aga CC ja na jej miejscu juz bym nic nie kupiła małej puki nie podrosnie i nie dam jej do reki jak dla mnie postapiłas najgorzej jak było można. Znasz powiedzenie " Darowanemu koniu nie zagląda sie w zęby?" Jak teraz nie byłoby dobre to na jesien by było nie wiem czemu nie mozna było uzyć trochę wyobraźni poza tym jak ci sie nie podoabły to trzeba było wyrzucic, dac na czerwony krzyż albo coś ale nie odsyłać bo to bardzo ale to bardzo niegrzeczne. Nie robi sie czegos takiego... Poza tym to ona jest jej matka czy ty? Bo ja myslałam ze rodzice maja obowiazek kupować dzieciom rzeczy chrzestni maja inne zadania nie kupowanie prezentów....
ixi a mnie sie Olwier przestał podobac Filip fajne Matylda tez super:-p
mamaola hihi domyslam sie nie nazwała córki julka to do wnuka bedzie Julek mówiła:-) ale widze ze nie tylko twoja mama miała problem z nadaniem imienia takie jakie jej sie podoba moja rodzina była wsciekła na moich rodziców że daja mi na imie Anna bo juz jedna akna w rodzinie jest :-) a oni sie niestety uparli wolałabym inne:-p


Za nami kiepska noc Kacper sie budził bo strasznie duszno mielismy i biedakowi pic sie chciało. Wczoraj moje dziecko pokazało jak kocha mamausie straszni:-D
ja " Kacperku powiedz mama"
K " Nie"
ja " No powiedz mama"
K " Ni"
ja " Kacper chcesz pić?"
K " dak" ( czyli tak)
Wiec myśle sobie wykorzystam ta zmianę:-p
ja Kacperku kochasz mamusie ( oczywiscie byłam pewna ze odpowie swoje dak skoro na pice zareagował tym słowem), a on podniósł główke usmiechną sie i z tym usmiechem
K " Nie"
Dał mi kosza dosłownie....
 
Aga CC ja na jej miejscu juz bym nic nie kupiła małej puki nie podrosnie i nie dam jej do reki jak dla mnie postapiłas najgorzej jak było można. Znasz powiedzenie " Darowanemu koniu nie zagląda sie w zęby?" Jak teraz nie byłoby dobre to na jesien by było nie wiem czemu nie mozna było uzyć trochę wyobraźni poza tym jak ci sie nie podoabły to trzeba było wyrzucic, dac na czerwony krzyż albo coś ale nie odsyłać bo to bardzo ale to bardzo niegrzeczne. Nie robi sie czegos takiego... Poza tym to ona jest jej matka czy ty? Bo ja myslałam ze rodzice maja obowiazek kupować dzieciom rzeczy chrzestni maja inne zadania nie kupowanie prezentów....
ixi a mnie sie Olwier przestał podobac Filip fajne Matylda tez super:-p
mamaola hihi domyslam sie nie nazwała córki julka to do wnuka bedzie Julek mówiła:-) ale widze ze nie tylko twoja mama miała problem z nadaniem imienia takie jakie jej sie podoba moja rodzina była wsciekła na moich rodziców że daja mi na imie Anna bo juz jedna akna w rodzinie jest :-) a oni sie niestety uparli wolałabym inne:-p


Za nami kiepska noc Kacper sie budził bo strasznie duszno mielismy i biedakowi pic sie chciało. Wczoraj moje dziecko pokazało jak kocha mamausie straszni:-D
ja " Kacperku powiedz mama"
K " Nie"
ja " No powiedz mama"
K " Ni"
ja " Kacper chcesz pić?"
K " dak" ( czyli tak)
Wiec myśle sobie wykorzystam ta zmianę:-p
ja Kacperku kochasz mamusie ( oczywiscie byłam pewna ze odpowie swoje dak skoro na pice zareagował tym słowem), a on podniósł główke usmiechną sie i z tym usmiechem
K " Nie"
Dał mi kosza dosłownie....

heheheh dzieciaczki szczere az do bolu.....

witajcie;*

ja tez mysle ze ELIZKA Urodzila ale na CZerwcowkach nie maja od niej zadnej wiadomosci....

milego dnia:*

ciekawe jak tam Madzia po ty Egzaminie na Prawko
 
Artystka a jaką to herbatkę kupiłaś możesz mi napisać nazwę bo też chcę sobie kupić ale w miarę dobrą hehe żeby coś działała;p
W Rzeszowie są takie upały że sie wytrzymać nie da jest 8 godzina a już jest 28 stopni masakra jakaś :/
Do tego mała mi strasznie marudzi na te upały i jeść nie chcę :/
A ja muszę się wybrać na zakupy bo nie mam wogóle rzeczy na wakacje , a w czymś trzeba chodzić
Nie opowiadałam wam bo nie miałam kiedy , ale chrzestna mojej córeczki Agnieszka małej nie widziała od grudnia fakt mieszka daleko ale dla chcącego nic trudnego, mniejsza z tym chodzi o to że wysyła zawsze rzeczy używane po jej córeczce a ona ma już 4 lata skończy we wrześniu i pal licho bo nie które są naprawdę ładne ale teraz mi takie zniszczone przysłała do tego kamizelki takie grube co na te upały nie będzie w nich chodzić to jej odesłałam a ta wielkie pretensje czemu jej to przysłałam że na kurteczke mogłam coś naszyć bo mi się przeprać nie chciało i do tego że wieczory są chłodne ehh wkurzyła mnie tym szczególnie że sama nic nie kupuje małej i powiedziała żeby teraz moja mama wszystko kupowała małej no bezszczelna ;/
Jak myślicie dobrze zrobiłam że jej to oddałam???
Miłego dnia życzę wam i zdrówka waszym bobaskom :*
Ja powiem tak..... ja również dostaje rzeczy od macochy po jej dzieciach..... Nigdy nic nie oddałam choc niekóre rzeczy nie były w dobrym stanie....
Ale Ty musisz zrozumiec też jedno dzieci to dzieci ich rzeczy nie zawsze bede nowe i czyściutkie.... "Dziecko jest najbardziej szcześliwe jak jest brudne" Tak mi kiedyś babcia mówiła....
A każda rzecz można w jakis sposób wykorzystac.... A co do chrzestnych to mam taką koleżanke (ale wiem że jest i wiecej takich osób) która wybierała dziecku chrzestnych takich którzy maja dużo kasy.... To wielki błąd bo tak jak już dziewczyny pisały chrzestny jest po to by sie dzieckiem zając w razie jakby nas zabrakło... a nie dla prezentów....


Aga CC ja na jej miejscu juz bym nic nie kupiła małej puki nie podrosnie i nie dam jej do reki jak dla mnie postapiłas najgorzej jak było można. Znasz powiedzenie " Darowanemu koniu nie zagląda sie w zęby?" Jak teraz nie byłoby dobre to na jesien by było nie wiem czemu nie mozna było uzyć trochę wyobraźni poza tym jak ci sie nie podoabły to trzeba było wyrzucic, dac na czerwony krzyż albo coś ale nie odsyłać bo to bardzo ale to bardzo niegrzeczne. Nie robi sie czegos takiego... Poza tym to ona jest jej matka czy ty? Bo ja myslałam ze rodzice maja obowiazek kupować dzieciom rzeczy chrzestni maja inne zadania nie kupowanie prezentów....
ixi a mnie sie Olwier przestał podobac Filip fajne Matylda tez super:-p
mamaola hihi domyslam sie nie nazwała córki julka to do wnuka bedzie Julek mówiła:-) ale widze ze nie tylko twoja mama miała problem z nadaniem imienia takie jakie jej sie podoba moja rodzina była wsciekła na moich rodziców że daja mi na imie Anna bo juz jedna akna w rodzinie jest :-) a oni sie niestety uparli wolałabym inne:-p


Za nami kiepska noc Kacper sie budził bo strasznie duszno mielismy i biedakowi pic sie chciało. Wczoraj moje dziecko pokazało jak kocha mamausie straszni:-D
ja " Kacperku powiedz mama"
K " Nie"
ja " No powiedz mama"
K " Ni"
ja " Kacper chcesz pić?"
K " dak" ( czyli tak)
Wiec myśle sobie wykorzystam ta zmianę:-p
ja Kacperku kochasz mamusie ( oczywiscie byłam pewna ze odpowie swoje dak skoro na pice zareagował tym słowem), a on podniósł główke usmiechną sie i z tym usmiechem
K " Nie"
Dał mi kosza dosłownie....

No masz no hahahahaha Jeszcze z uśmiechem powiedział nie hahahahah fajnie hahahaha


U nas nocka do d*** z powodu upału... normalnie spac sie nie dało :////////////


Dziś pakuje już rzeczy nasze bo sie wyprowadzamy pod wieczór... NARESZCIE HAHAHAHAH
Jak mój wróci z pracy to jeszcze musimy jechac na kontrole bioderek Kubusia :)) A potem w końcu na swoim :)):)):))
 
reklama
Do góry