reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ashera Wowo te niebieske super szkoda ze ja mam 40:/ nawet moja mama chciała ale ona ma 38 i tez dupa gdzie ty sie z takimi nogami uchowałas
pati widze ze nie tylko ja mam duże stopy:-p ale u mnie to własnie 41 jest wiecej niz 40... i mnie to strasznie wkurza bo sa fajne buty to przewaznie 39 i 41 a 40 brak:/
femme
ach te lumpki:-) nie dość ze tanio to jeszcze ładne i markowe:-D
 
reklama
asheara-najwązniejsze że sie dobrze czujesz:)))spokojnej ciązy życze.....

Umi-no własnie chcialam napisać że po Kacperku żadnej choroby nie widać....:)

Kurde a ja przez te moje leżenie wogole po lumpkach nie chodze...a lubilam bardzo....myslalam ze dla młodego i dla pokemonka cos mi sie uda upolowac a tu o....d.pa....jedynie allegro mi pozostało....
 
hej :-)
wpadam tak tylko na sekundkę... mam wlasnie sesje egzaminacyjna i ogolem jestem wyczerpana. ledwo mam co sily umyc si i cos zjesc a co dopiero uczyc i zajmowac Damiankiem :sorry2:

artystka - super, ze tak sie sprawy maja :tak: moze wkoncu rodzice polubią Jaśka :tak:
i jasne, ze nie kupuj drozej sukienki... ja na wesle mojej siostry zaszalalam i kupilam za 89zl i... i co? mialam ją na sobie 3 godziny bo potem pojechalam na porodowke :-D

mamaola - Amelka to piekne imie :tak: chociaz wydaje mi sie, ze ostatnio duzo osob je nadaje.. sama tez chcialam kiedy bylam w ciazy z Damiankiem a jeszcze nie wiedzialam, ze to chlopiec :tak: pozatym, ja czuje sie dobrze. nie chce sie rozpisywac.

widze, ze zaczynaja wracac stare mamuski :-)

moze ktoras z Was bedzie chetna do zakupu:
satynowe niebieskie 40zł, pozostałe buty + torebka 35zł. rozmiary to 36 :-p
wszystkie sa nowe! sprzedaje, bo potrzebuje kasy a nie mialam nigdy okazji ich zalozyc:-(
Zobacz załącznik 254453Zobacz załącznik 254454Zobacz załącznik 254455Zobacz załącznik 254456


pozatym, wciaz zbieramy glosy o ktore bardzo prosimy!
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!


Asheara- a te buciki z torebkami to wysokie?? Podobają mi się-ale ja nie bardzo na wysokim chodzę.

U nas ostatnio fajnie. Adaś odpukac nie choruje, taki mały wesołek. Idą kolejne ząbki-więc od 2 dni troszke popłakuje. Niedługo roczek. Ach jak ten czas leci.
 
Mamaola a jakie imie wybraliscie dla dzidzi bo nie wiem czy pisałas jak pisałas to przepraszam:-(
lenka dawno cie nie widziałam tutaj:-) a ja pamietam jak wklejałas zdjecia małego Adasia:-) a to juz roczek :-)
 
Asheara Śliczne butki.. gdyby były większe to kupiłabym :)

A ja chyba dzisiaj przesadziłam z zakupami dla maleństwa.. :D nie dość, że tak wcześnie.. to jeszcze tyle tego :x

Zobacz załącznik 254529

I wiem, że to dziewczynka.. nie wiem skąd.. ale po prostu jestem pewna!:) Wszystko się okaże 24:)
:cool::cool:
Artystka Jasne, nie przepłacaj! Tym bardziej, że to tylko na 1 raz.. Wstaw kilka fotek od Michasia!:D:tak: On się tak fajowsko uśmiecha :)
Jak kupisz jakąś fajną kiece, to wrzuć zdjęcie.. :)
A ten Jaś to kto?:D


Clio :szok: :szok: :rofl2:

O..

O...
Oooo!!! Jakie fantastyczne zdjęcia!!!!!
Też takie chce:wściekła/y:
Kochana jesteś prześliczna :) A ten brzusio cudny..:-) Kto Ci pstrykał takie foty?

Pokoik już mamy gotowy, pomalowane ściany, mebelki w środku.. tak fajnie sie tu teraz siedzi :)




P.S Sprzedaje któraś z Was drogie Mamy jakieś maleńkie ciuszki? Jesli tak to dajcie znać:)
 
ixidixi ja sprzedaje:-) mam w sygnaturze linka ale to bardzie na chłopca zreszta sama możesz zobaczyć:-p
mamaola Juliusz do Dariusza pasuje to pod tym katem? a jak Daruś reaguje na brzuszek ? wie ze bedzie miał rodzenstwo?
 
Umi-wiesz bardziej nam chodziło o to żeby nie było takie oklepane,jak narazie żadnego Julka nie spotkalam osobiście,poza tym niewiele jest imion które podobaja sie i mi i Dakowi jednocześnie a JUlek jakos nam obojgu spasowal.....na poczatku mial byc Aleksander-po mamuni,ale odpodaboło nam sie....a ze w moim rodzinnym domu wszyscy mówią na mnie Julka to prawie tak jak by po mnie imie bylo:)
 
reklama
Umi-a bo mialam miec Julia na imie,mojej mamie sie brdzo podobało ale cos tam rodzinka wtrącila i zostałam Aleksandrą...ale sentyment pozostał i mama jak i rodzeństwo inwczej do mnie sie nie zwrócą jak Julka
 
Do góry