reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Elizka to trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie, tzn za was zeby meżulem byl przy narodzinach dzieciaczka :* Tylko nie płacz kochana:)

Kasiuch wspolczuje bezmyslnosci brata, ehh czasami tak jest ze zamiast byc na takiej uroczystosci rodzinnej to wola ludzie sobie zrobic wakacje. Ale kochana to jego strata, bedzie jeszcze zalowal.
 
reklama
motylicja NAJLEPSZEGO!!

Kasiuch wspóczuje bezmyślności brata. Juz kit z tą wycieczka i nawet chrzciny! Oby Ci synuś nie zachorował! Bo jak zachoruje to bedzie non stop coś łapał!! 3mam kciuki,wierze w siłe Olka :****

elizka no chyba ze tak, ja tez mialam nieuregulowaną miesiaczke i termin z miesiaczki niby na 7 marca, termin z pierwszego usg na 18 marca i na reszcie usg tez 18 marca, jedynie na osatnim usg na 25 marca wyszlo :p
 
Elizka-a myslam ze MIKus sie urodiz w moje urodzinki....szkodaaa wytrwalosci....kochana


dziekuje dziewczynki za Zyczonka;*:*:*

witajcie;)

super mam dzis dzien....Oby byl tak do Konca..

Na 11.00 bylam w Kinie z Kolerzanka i z Bratem na "Disco Robaczki" super filmik..

A pozniej z racji ze Mma siostre Bliznaiaczke poszlam jej kupic jakis Prezencik i przy okazji tez sobie kupilam prezencik sama

Pogoda malo Czerwcowa ale coz...wazne ze nie pada
__________________
OOOOOO nic nie mówiłaś że masz siostre bliźniaczke... Dla niej tez Wszystkiego naj naj

Jestem po 4 godzinnym pobycie na dworku, troszkę sie opaliłam (znów) no i humor sie polepszył... ale cóż...
Żadnych oznak zbliżającego porodu :dry:
Mąż za jakąś godzinę bedzie w domu... wcześniej chociaż... musze się nim nacieszyc bo niewiem wkońcu kiedy jedzie na ten sezon i czy bedzie jak sie Mikuś urodzi :-(
ehhhh.....
Chciałabym baaardzo by dziś w nocy mały sie urodził to napewno by był przy nas w tych pierwszych 3-4 dniach.... :-( płakac mi sie chce.... :unsure: :-(
Eliza bedzie dobrze .... wiem co czujesz i mam nadzieje ze urodzisz dzisiaj.. albo ewentualnie nad ranem :)

uuuu....moze wyjdzie jeszcze.... trzymam kciuki!

WItajcie, wybaczcie ale nie mam czasu nadrabiac:/
dzis prawie caly czas na dworzu, maly marudny jak cholera!!!!!!!!!!!!!ledwo daje rade:/ dalej nie chce jesc, plesniawki powoli znikaja,

od rana mialam dobryhumor bo K. ma dzis wolne, ale teraz jestm wsciekla!!!!!!!!!!!!!! na mojego brata przywizl do nas syna (mojego bratanka) na 3 dni bo wyjechali sobie na zlot. no i wszystko byloby spoko gdyby nie to ze jest on PRZEZIEBIONY I KASZLE!!!!!!!!!!!!!!!
no jestem dolownie w**rwiona!!!!!!!!!!!!! debil jeden , jeszcze tego mi brakuje zeby maly sie zarazil!!!(tfu tfu) i to przed samymi chrzcinami , ja tu staje na rzesach zeby nie zachorowal a tu bezmyslny brat bez zadnych skrupulow go tu przywozi!!!
do tego mialam Wam powiedziec sie dowiedzialam ze moze ich nie byc na chrzcinach(4osoby), pocisnelam mu i powiedzialam ze nie robie tych chrzcin dlasiebie i jak ma ich nie byc to niech mi mowi od razu bo 200zl droga nie chodzi i mam je na co przeznaczyc! az sie poryczalam ze zlosci, stwierdzaja ze wycieczka jest wazniejsza od chrzcin siostrzenca:/ ( bomaja mozliwosc wyjazdu za granice za 1/3 ceny).....yh....przegiecie:/
Kasiuch powiem Ci tak szczerze że na Twoim miejscu bym nie została z tym małym..... skoro oni maja Ciebie i Twoje dziecko gdzieś to z jakiej racji Ty masz im dziecka pilnowac..... I to chorego.....




A my dzis kupiliśmy prakle i lodówke.... jestem bardzo zadowolona z zakupów....
Pralka Amica AWSO10D
Lodówka Amica FK312.3AAX:-D:-D:-D
 
Hej Mamuśki :-)
patrycja9009 sprzęcik superancki :tak::tak::tak: dzieki za rady :sorry2: wiem ze rodzinka najważniejsza ... :-D

dzisiaj mam sesję foto brzuszkową nareszcie brzusio jest na tyle duży :cool2: ale będzie zabawa hihi :-D:-p
 
Witam dziewuszki!

Piszę z rana z jednym bardzo ważnym pytaniem, bo dużo roboty jest. Mój Misiek jeszcze śpi a śniadanie trzeba zrobić
:)

Wczoraj w nocy, jak sie kładłam, zauważyłam ze mój brzuch zrobił się twardszy niż zwykle gdzieś na wysokości od 3 cm poniżej pępka do samego dołu:confused:.. troche mnie to zaniepokoiło ale poszłam spac. Wszoraj miałam tyle pracy w domu.. może za dużo tego..
Teraz znowu to samo.. brzuszek w tym samym miejscu twardszy niz zwykle... czy to normalne? Wzięłam nospe ale boje się, że coś nie tak.. nic mnie nie boli itd. :-( Proszę, pomóżcie..

Miłego dnia!
 
ixidixi to chyba nic złego.... niewiem.... nie miałam czegos takiego albo i nie pamietam... :dry:

Ja ciagle w dwupaku. ale...
zauważyłam że wtedy co miałam bóle z wt na śr to we wtorek troszke opieliłam ogródek koło domku
A więc dzis, lece do swoich dwóch rządków truskawek i je opiele! Mam nadzieję ze to jak już rozrusza akcję to urodzę bo ile to można chodzic z tym rozwaciem... a jak zacznę od dwóch cm rozwarcia to mam nadzieję że juz sie nie zatrzyma akcja tylko ruszy do przodu.....


No to lecę, dziś dzień wykurzania malego z brzucha.... oby pomogło, bo innaczej to w poniedziałek prosze lekarzy by dali mi oksy na przyspieszenie... bo mąż w połowie tyg juz moze jechac... ehhh
 
Ostatnia edycja:
OOOOOO nic nie mówiłaś że masz siostre bliźniaczke... Dla niej tez Wszystkiego naj naj


Eliza bedzie dobrze .... wiem co czujesz i mam nadzieje ze urodzisz dzisiaj.. albo ewentualnie nad ranem :)


Kasiuch powiem Ci tak szczerze że na Twoim miejscu bym nie została z tym małym..... skoro oni maja Ciebie i Twoje dziecko gdzieś to z jakiej racji Ty masz im dziecka pilnowac..... I to chorego.....




A my dzis kupiliśmy prakle i lodówke.... jestem bardzo zadowolona z zakupów....
Pralka Amica AWSO10D
Lodówka Amica FK312.3AAX:-D:-D:-D
no wlasnie tez sie zastanowilam, ale moze to nie zabrzmi skromnie, ale nie potrafie czasem byc swinska....zobaczymy jak to sie dalej potoczy....?
Hej Mamuśki :-)
patrycja9009 sprzęcik superancki :tak::tak::tak: dzieki za rady :sorry2: wiem ze rodzinka najważniejsza ... :-D

dzisiaj mam sesję foto brzuszkową nareszcie brzusio jest na tyle duży :cool2: ale będzie zabawa hihi :-D:-p
super czekamy na fotki!!!!!!!

Witam dziewuszki!

Piszę z rana z jednym bardzo ważnym pytaniem, bo dużo roboty jest. Mój Misiek jeszcze śpi a śniadanie trzeba zrobić
:)

Wczoraj w nocy, jak sie kładłam, zauważyłam ze mój brzuch zrobił się twardszy niż zwykle gdzieś na wysokości od 3 cm poniżej pępka do samego dołu:confused:.. troche mnie to zaniepokoiło ale poszłam spac. Wszoraj miałam tyle pracy w domu.. może za dużo tego..
Teraz znowu to samo.. brzuszek w tym samym miejscu twardszy niz zwykle... czy to normalne? Wzięłam nospe ale boje się, że coś nie tak.. nic mnie nie boli itd. :-( Proszę, pomóżcie..

Miłego dnia!
IXI- moim zdaniem powinnas jechac do jakiegos lekarza, Ty juz wczesniej poronilas przeciez... i to nie sa zarty, nie pracuj tyle , bo nie mozesz! odpocznij i jak nie przejdzie to czym predzej do lekarza!!!!

dzis juz mi troche epiej,
aha chcialam Wam podziekowac:*********** jestescie KOCHANE!!!!!!!!!!

Motylicaja- przepraszam ale spoznione zyczonka WSZYSTKIEGO NAJ NAJ! zebys trafila na jakiegos fajnego faceta!:)

a my z K. mamy jutro 3 rocznice i kapiemy malego i spdamy na miasto oderwac sie chwile od dziecia...moze kino piwko....kolacja...? zobaczymy...
musze sie jakos wystroic:D
 
U nas nocka super!!!!
Kuba spał całą noc...
My pojechaliśmy o 21 do Tesco 24h i wróciliśmy o 23 45.....
dzis jesteśmy u nas na mieszkanku i składamy meble..... Seba biega po ogródku a Kubuś w wózku leży ..... Super u nas pogoda :)):))
 
reklama
hejka babeczki:*

gratuluje rozpakowanym a trzyma kciuki za te ktore sa jeszcze w 2 paku....jak wychdzi wiekszosc z Nas..
U nas....wrocilsmy wczoraj do do domciu z LETYCJA BARBARA imie po babci czyli tesciowej)

moj Porod opisze pozniej.....

pokazuje moja corke..i moje i tatulka:)..Kocham ja ponad zycie...

tak jak moj Maz.....kurcze dobrze zrobilam ze nie doeszlam od niego..bo widze jak by cierpiala na tym Nasza rodzinka...:)

i dostalam super prezent urodiznkowy bo ur.4 czerwca-piekne kwiatki do Meza i w domku juz bylam z mala

buziaczki:*

a i oczywsice dziekuje za GRATKI!!!!
 
Do góry