reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

to zależy jaka farba i czy bardzo śmierdzi najlepiej otwórz okno na oścież wywietrz ale ja bym ci nie radziła bo tobie sie może słabo zrobić :-(
a brzusio ekstra to ja omijam lustro :-( gdzieś zniknął rozmiar 36/38 i zastąpił go 38/40 :no::wściekła/y::szok: właśnie przeżywam lekką depresje jak wyglądam :shocked2: i w szoku jestem że sie nie mieszczę w nic płakać mi się chce :-( wiem że to maleństwo ale muszę się jakoś z tym ogarnąć ... i oswoić :-(
 
reklama
ooo jaka mala juz duza.....



sliczny brzuszek;*


Elizka-trzyma kicuk za rowuj akcji....:)


witajcie:)


u mnei nudyyy heheh....fryzurke zmienilam...na lepsza nowa...

milego dnia;*
Wklej zdjęcie :-)

dzisiaj kolejny wieczor milo spedzilam hyhy ;)


wstawiam artystko92 zdjecia malej :D
Słodziuchna :-)
Kingusia te fotki są super :-) Kornelcia super rośnie jak na drożdżach :-)

Artystka92 przeglądałam ta mega pakę i sie zastanawiam bo coś już dla Alexa mamy a ten Twój skarb szybko rośnie ...
ja szukam głownie pajacyków nejlepiej welurowych :D ale bawełna też mile widziana bo w sklepach to teraz letnie rzeczy są :(

i mam jeszcze jedno pytanie bo ja dalej w nocy nie wstaje siusiu :/ a to 26tc i siara pokazała się raz :( w ilości małej plamki myślałam że sie ubrudziłam ale wieczorem tego nie miałam wiecie coś na ten temat :D
Tą siara sie nie martw.. U mnie też sie jakoś tak pojawiła a od ok 35 tyg ciąży to leciało strasznie jak spałam to budziłam sie przemoczona....

A ja czuje sie bardzo dobrze :) dzisiaj troszke mnie brzuch pobolewal tzn tak jakby jajnii, rozmawialam z mama i powiedziala ze poprostu zaczyna dzidzia uciskac i to dlatego, sama nie wiem ale juz nie boli ::) A Ty jak tak kochana?:)

Elizka to chyba naprawde juz urodzila :) Albo biedulka tak zestresowana jest ze nawet nie ma sily wejsc do nas na BB, ale mam nadzieje ze jednak ta pierwsza opcja :)
No mam nadzieje że już jest po.. Tak sie biedna meczyła :)
a u nas też dobrze mnie kość łonowa pobolewa mam nadzieję ze to nic złego :sorry2: Alex buszuje w swoim M1 :-) właczył mi sie zły apetyt i smak a mianowicie na słodkie :dry: staram sie jeść paluszki bez soli są takie Beskidzkie byle nie słodycze ... :-p bo za niedługo będe wygladała jak muffinka :-D:-D:-D
a my zamykamy ostatnie sprawy weselne, z samochodem i przeprowadzką ... byle ten miesiąc przetrwać :cool2: i będzie super
A dlaczego złt apetyt?? Korzystaj póki możesz... Oczywiście z głowa ... Ale nie odmawiaj sobie np.kawałka czekolady.. To bardzo poprawia humor...:-):-):-)

to zależy jaka farba i czy bardzo śmierdzi najlepiej otwórz okno na oścież wywietrz ale ja bym ci nie radziła bo tobie sie może słabo zrobić :-(
a brzusio ekstra to ja omijam lustro :-( gdzieś zniknął rozmiar 36/38 i zastąpił go 38/40 :no::wściekła/y::szok: właśnie przeżywam lekką depresje jak wyglądam :shocked2: i w szoku jestem że sie nie mieszczę w nic płakać mi się chce :-( wiem że to maleństwo ale muszę się jakoś z tym ogarnąć ... i oswoić :-(

Kochana urodzisz zrzucisz i bedziesz zadowolona zarówno z swojej figurki jak i z maleństwa.....
Czego sie nie robi dla rodziny :):):)




Hej Witam sie porannie :)):))
U mnie wczoraj był tak zwariowany dzien..... Ale po południu poszłam sobie z koleżanka na piwko a mój została z dziecmi.... Fajnie byłoooo..... odpoczełam troche :)):))
 
Hej laseczki śpicie jeszcze???:-D:-D:-):-)
U mnie 3 dzieci buszuje po mieszkaniu.....
Powoli zaczynamy zwozic nasze rzeczy tam do mieszkania przez co nasz pokój robi sie coraz bardziej pusty........... Kurcze dziewczyny to jest normalne że ja tak sie tym wszystkim przejmuje....???
Wczoraj próbowaliśmy złożyc szafki bo wszystko jeszcze w kartonach.... Ale wzieliśmy dzieci ze sobą i w 3 godziny złożyliśmy pół szafki..... nie za ciekawy wynik dlatego daliśmy sobie spokój....
Rafał jutro złoży to ze znajomym im to szybciej pójdzie :)):))
 
dzisiaj kolejny wieczor milo spedzilam hyhy ;)


wstawiam artystko92 zdjecia malej :D


slodka MALA i jaka podobna do ciebie ranyy


witajcie;)

u mnie burze oberwalnie chmury zimno....brrrr


o to fotka Fryzurki......

i dzile sie z wami moim tortem urodzinowym:) dzis koncze 21 lat:)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0719.jpg
    Zdjęcie0719.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 28
  • Zdjęcie0728.jpg
    Zdjęcie0728.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 29
slodka MALA i jaka podobna do ciebie ranyy


witajcie;)

u mnie burze oberwalnie chmury zimno....brrrr


o to fotka Fryzurki......

i dzile sie z wami moim tortem urodzinowym:) dzis koncze 21 lat:)
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI URODZIN!!!!:)):)):)) Tort na pewno bedzie pyszny hahahaha
A fryzurka bardzo ładna :))
Czesc dziewczyny!
powiem szczerze, ze sie nie udzelam bo jakos... nie znam sie z Wami i nie wiem o czym gadać... :-p

ale moze zaglosujecie na Damianka?
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
:-)

Ale nic nie stoi na przeszkodzie zebyśmy sie poznały bliżej :)):)):)) Pewnie że zagłosuje:)):)):))
 
Hej

Jestem, jestem.... :dry: nie urodziłam.... :-(
Wczoraj nie miałam kiedy sie odezwać, byliśmy na stadninie koni z dzieciakami wróciliśmy wieczorem przed burza i tak dzień zleciał....

A dzis pogoda do d**y... Humor też.... :-( dół jak stąd do tamtąd... :-(
Chce juz urodzic i cisza.... nawet nieregularne skurcze znikneły... :dry:



Motylica wszystkiego naj z okazji urodznek...
 
Hej

Jestem, jestem.... :dry: nie urodziłam.... :-(
Wczoraj nie miałam kiedy sie odezwać, byliśmy na stadninie koni z dzieciakami wróciliśmy wieczorem przed burza i tak dzień zleciał....

A dzis pogoda do d**y... Humor też.... :-( dół jak stąd do tamtąd... :-(
Chce juz urodzic i cisza.... nawet nieregularne skurcze znikneły... :dry:



Motylica wszystkiego naj z okazji urodznek...

A ja już myślałam że jesteś po..a tu ... Jeszcze sie męczysz.... :((:)(((
 
reklama
Artystka oj Kochana... ale takie tempo tego brzucha to wiesz.. dla mnie szok:D:szok: jak ja wejde w suknie ślubną:D:confused:
Zdjęcie wrzuce później.. Ale dzieki za rade:D :-) Juz sie tam przeraziłam... a mam takie duuuże lustro w pokoju i kurcze staram sie nawet nie patrzec jak przechodze:D

Ale sie najadłam jajecznicą.. znowu bede miała jakieś głupie sny :D Ostatnio mi się sniło że zabrali mi dziecko po porodzie i tyle je widziałam.. wrzeszczałam, płakałam i nic.. eh tyle stresu:eek:

Powiedzcie mi farba taka pomalowana kilka h temu, bardzo szkodzi dziecku? Bo musze wycierać tam u siebie podłogę i kurcze nie wiem czy moge.. A jak farba za dlugo bedzie na panelach to kicha:D Bede musiała szorować i szorować..
Wiesz co kochana, ja w tamtym tygodniu byłam u mnie w nowym domku i moj P juz pomalowal nasza sypialnie i weszlam wlasnie zeby umyc podlege, specjalnie wybieralismy farbe taka zeby nie smierdziala bardzo. No ale coz bylam w pokoju moze z 5 minut i zrobilo mi sie tak slabo ze nie mialam sily sie podniesc z podlogi. Moj P mi pomogl zaprowadzil do innego pokoju i posiedzialam przy oknie i przeslo. No ale niestety podloge domycia zostawilam jemu. No coz takie zycie. Wiec to zalezy od tego jak ty sie bedziesz czuła :)

slodka MALA i jaka podobna do ciebie ranyy


witajcie;)

u mnie burze oberwalnie chmury zimno....brrrr


o to fotka Fryzurki......

i dzile sie z wami moim tortem urodzinowym:) dzis koncze 21 lat:)
Słiczniutko wyglądasz :) Jaki pysznuy tort :) Ale mi smaka robilas :)
Wszystkieo naj naj najlepszego kochana :)

Hej

Jestem, jestem.... :dry: nie urodziłam.... :-(
Wczoraj nie miałam kiedy sie odezwać, byliśmy na stadninie koni z dzieciakami wróciliśmy wieczorem przed burza i tak dzień zleciał....

A dzis pogoda do d**y... Humor też.... :-( dół jak stąd do tamtąd... :-(
Chce juz urodzic i cisza.... nawet nieregularne skurcze znikneły... :dry:



Motylica wszystkiego naj z okazji urodznek...
Ojej kochana tak mi przykro :( A w szpitalu nie mogą dać ci tej kroplówki na wywołanie skurczy (nie pamietam jak sie nazywa) przeciesz nie mozesz sie tak meczyc :(
 
Do góry