reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

sochi - serdeczne gratulacje!!! czekamy na opis Twojego porodu!!! Maleńka jest śliczna ;] wklej jeszcze raz zdjęcia jak bedziesz miala chwilke bo niestety tylko pierwsze da sie powiekszyc :( na pozostalych dwoch maloooo co widac. pozdrawiam!!!
 
reklama
Hej dotarłam do domu..........
nie złożyliśmy wszystkiego ale jest bliżej niż dalej hahaha
Jutro z rana tam jedziemy skończyc i sprzatac....
Seba wybiegał sie za wszystkie czasy hahahah :)):))
Sochi... Bardzo gratuluje... Fajnie że Wasza rodzinka już jest razem... malutka śliczniutka :)
 
uuuu....moze wyjdzie jeszcze.... trzymam kciuki!

WItajcie, wybaczcie ale nie mam czasu nadrabiac:/
dzis prawie caly czas na dworzu, maly marudny jak cholera!!!!!!!!!!!!!ledwo daje rade:/ dalej nie chce jesc, plesniawki powoli znikaja,

od rana mialam dobryhumor bo K. ma dzis wolne, ale teraz jestm wsciekla!!!!!!!!!!!!!! na mojego brata przywizl do nas syna (mojego bratanka) na 3 dni bo wyjechali sobie na zlot. no i wszystko byloby spoko gdyby nie to ze jest on PRZEZIEBIONY I KASZLE!!!!!!!!!!!!!!!
no jestem dolownie w**rwiona!!!!!!!!!!!!! debil jeden , jeszcze tego mi brakuje zeby maly sie zarazil!!!(tfu tfu) i to przed samymi chrzcinami , ja tu staje na rzesach zeby nie zachorowal a tu bezmyslny brat bez zadnych skrupulow go tu przywozi!!!
do tego mialam Wam powiedziec sie dowiedzialam ze moze ich nie byc na chrzcinach(4osoby), pocisnelam mu i powiedzialam ze nie robie tych chrzcin dlasiebie i jak ma ich nie byc to niech mi mowi od razu bo 200zl droga nie chodzi i mam je na co przeznaczyc! az sie poryczalam ze zlosci, stwierdzaja ze wycieczka jest wazniejsza od chrzcin siostrzenca:/ ( bomaja mozliwosc wyjazdu za granice za 1/3 ceny).....yh....przegiecie:/


ojj nie za fajnie z TYm Bratem.....ranyy jak takim mozna byc....

myw rodiznce mamy tak Ciotke co jak mialam komunie a to b ylo hohohoh w 1998r. i moej siostry blizaczki byl chrzesnym jej maz..to co...powiedzila ze ona jedzie do Chorwacji 9 maja na 7 dni a komunia byla 10 maja....i nie byli na niej...

wiec rodzinka jest rozna...
OOOOOO nic nie mówiłaś że masz siostre bliźniaczke... Dla niej tez Wszystkiego naj naj


Eliza bedzie dobrze .... wiem co czujesz i mam nadzieje ze urodzisz dzisiaj.. albo ewentualnie nad ranem :)


Kasiuch powiem Ci tak szczerze że na Twoim miejscu bym nie została z tym małym..... skoro oni maja Ciebie i Twoje dziecko gdzieś to z jakiej racji Ty masz im dziecka pilnowac..... I to chorego.....




A my dzis kupiliśmy prakle i lodówke.... jestem bardzo zadowolona z zakupów....
Pralka Amica AWSO10D
Lodówka Amica FK312.3AAX:-D:-D:-D

dziekuje dziewczyn za zyczonka;*:* Nio mam siorke nie podbna do mnie kompletnie

sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam - MOTYLICJA :):):)
wszystkiego naj :*

dziekujem:*:*

wcozraj troszke bolalowalam pod wieczor....ehhe:-D:-D:-D

a dzisw super dzien sloneczny....i prezencik dostalam od przyjaciolki:)

Elizka-Trzymam kciuki!!!!!!!!! MIkus ciocie na BB czekaj na ciebie!!:-D:tak::tak:
 
SOCHI GRATULUJĘ !!! :-):-):-) doczekałaś się swojej księżniczki :-D

Kasiuch z rodzinką to się na zdjęciach tylko dobrze wychodzi do mnie to już dotarło :tak: fajnie jest się spotkać ale jeszcze lepiej jest wrócić do domku :-p a sesja wyszła całkiem fajnie wkleję zdjecia ale nie obrobione jeszcze :-p

patrycja9009 ja uwielbiam ten POWER jak sie człowiek wyprowadza :-D my na koniec czerwca wiec już jestem podekscytowana hihi ślij zdjecia jak wam idzie :tak:

Ashera a jak u Ciebie chyba zajęta jesteś bardzo jak dzieciaczki? kruszyna rośnie dzielnie :sorry2:i jak Synuś

Elizka21 koleżanka podobnie podeszła do tematu i okna umyła, firany powiesiła i za pranie dywanu się zabrała i zaczęła rodzić :-D jak truskawki mniam !!!

tyle piszecie ze nie daje rady :-p miałam trochę intensywny tydzień mimo wolnego :sorry2: dzisiaj jedziemy do Wrocławia do Zoo :cool2: małpki postraszyć :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
SOCHI GRATULUJĘ !!! :-):-):-) doczekałaś się swojej księżniczki :-D

Kasiuch z rodzinką to się na zdjęciach tylko dobrze wychodzi do mnie to już dotarło :tak: fajnie jest się spotkać ale jeszcze lepiej jest wrócić do domku :-p a sesja wyszła całkiem fajnie wkleję zdjecia ale nie obrobione jeszcze :-p
wiem wiem, ale nie spodziewalam sie tego po bracie:/

z ttym ze on powiedzial ze raczej beda, ale sam fakt!:/

Motylicaja- no to niezla ta ciotka...prawie jak moj brat:pja nie piosze o swojej rodzince bo wstyd , naposkne tylko ze moj hcrzestny powiedzial ze nie bedzie na mojej komunii bo nie bylo wodki na stole, a ostatnio rozmawialam z moja chrzesta,(mieszka w usa) i powiedziala ze nie przyleci na moj slub bo nie wsiadzie do samolotu...milo prawda? zamurowalo mnie...:/

Sochi- tak jeszcze raz gratuluje, sliczne dzieciatko!
 
Sochi GRATULACJE!!!! :-)


Mnie jak widać nic nie ruszyło, ciągle w domu w dwupaku... Jutro jade znów do lekarza do przychodni przyszpitalnej i zobaczymy...... ehhhh...
Brak słów... a na dworze upał.... juz nie mam siły chodzic z tym brzuchem... Ciężko jak cholerka... :dry:
Jutro jak mnie nie zostawią to zamelduje sie po poludniu...
Buziaki:*
 
Elizka-trzyam kciuki!!!!!!!!!!! ZA JUTRO!!!!!


witam wieczornie...
onajego.gif


mam wsumie 2 Wiadomosci Dobra i Zla
rolleyes.gif


moze ta Dobra na paczatek Mialam Super dzien
1_jupi.gif
1_jupi.gif
Byla z Tatusiem poza Krakowem i szlam sobie alejkami przez lasek kolo potoczku
rolleyes.gif
troszke komarow bylo....super z 40 minut szlam....i jstem dumna ze TYle wytrzymalam...
rolleyes.gif
: D O to fotki pare
smile.gif


i ta Zla....

wiem nie powinnam pisac do Pawla wiem pownnam o nim zapomniec ale nie dalo sie....napsialm eska.....zeby sie odezwal ze go prosze o to.. a wiaodmo ze dzownilam do niego ale On nie odebral..i co odpisal ale jak

1 es"
"Tu Pielegniarka Kozminska.Pawel byl neprzytomny i dzis mial operacje kregoslupa.Mial Wypadek 50km od Krakowa Ciezarowka udrezyla w bok jego samochodu"

zapytalam czy wyjdzie z tego odpisa mi ta Pani tak;

"tak.powinen wyjsc w ciagu kilku godzin bedzie wiadomo czy Pawel bedzie chodzil"

zapytalam w jakim szpitalu jest...bo myslalam ze w Krakowie

o odp:

"W Lodzi w szpitalu wojewodzkim"

rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif


dziewczyny widzicie mialam Racje....czulam to poprostu...ze On mial wypadek....dlaczego tak jest ze zawsze jak palnuje z kims sie spotkac to ma ktos wypadek albo umiera jak byl w przyadku Tomka mialam sie z nim spotkac..... Rany.....
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif



Dziewczyny PROSZE WAS Pomodlcie sie za Pawla zeby mogl chodzic......Prosze was.....


ide poplakac sobie......
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
 

Załączniki

  • Zdjęcie0741.jpg
    Zdjęcie0741.jpg
    59,4 KB · Wyświetleń: 26
  • Zdjęcie0734.jpg
    Zdjęcie0734.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 27
Kasiuch nie martw się :D Moja chrzesna zaproszona byla na moja 1 komunie to powiedziala ze nie ma czasu ( a ma dwoch doroslych synow i nie pracuje ) A na 2 komunie zaprosilam to powiedziala ze szkoda jej kasy na prezent.
A moj chrzesny jest fajny z tym ze spi na kasie a mi na osiemnastke dal 50zł (pół rodziny jak sie dowiedzialo to go wybrechtali)

A ja sie chwale !! Dziś po raz pierwszy Michaś odruchowo złapał grzechotke i grzechotał a później tą grzechotke ssał i lizał jak loda hehe!
A tak mi sie mega ślini że ze śliniaka po 5 minutach to cieknie
 
Elizka-trzyam kciuki!!!!!!!!!!! ZA JUTRO!!!!!


witam wieczornie...
onajego.gif


mam wsumie 2 Wiadomosci Dobra i Zla
rolleyes.gif


moze ta Dobra na paczatek Mialam Super dzien
1_jupi.gif
1_jupi.gif
Byla z Tatusiem poza Krakowem i szlam sobie alejkami przez lasek kolo potoczku
rolleyes.gif
troszke komarow bylo....super z 40 minut szlam....i jstem dumna ze TYle wytrzymalam...
rolleyes.gif
: D O to fotki pare
smile.gif


i ta Zla....

wiem nie powinnam pisac do Pawla wiem pownnam o nim zapomniec ale nie dalo sie....napsialm eska.....zeby sie odezwal ze go prosze o to.. a wiaodmo ze dzownilam do niego ale On nie odebral..i co odpisal ale jak

1 es"
"Tu Pielegniarka Kozminska.Pawel byl neprzytomny i dzis mial operacje kregoslupa.Mial Wypadek 50km od Krakowa Ciezarowka udrezyla w bok jego samochodu"

zapytalam czy wyjdzie z tego odpisa mi ta Pani tak;

"tak.powinen wyjsc w ciagu kilku godzin bedzie wiadomo czy Pawel bedzie chodzil"

zapytalam w jakim szpitalu jest...bo myslalam ze w Krakowie

o odp:

"W Lodzi w szpitalu wojewodzkim"

rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif


dziewczyny widzicie mialam Racje....czulam to poprostu...ze On mial wypadek....dlaczego tak jest ze zawsze jak palnuje z kims sie spotkac to ma ktos wypadek albo umiera jak byl w przyadku Tomka mialam sie z nim spotkac..... Rany.....
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif



Dziewczyny PROSZE WAS Pomodlcie sie za Pawla zeby mogl chodzic......Prosze was.....


ide poplakac sobie......
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
rycze_smarkam.gif
no to niezle.....
to ja trzymam kciuki zeby doszedl do siebie!

Kasiuch nie martw się :D Moja chrzesna zaproszona byla na moja 1 komunie to powiedziala ze nie ma czasu ( a ma dwoch doroslych synow i nie pracuje ) A na 2 komunie zaprosilam to powiedziala ze szkoda jej kasy na prezent.
A moj chrzesny jest fajny z tym ze spi na kasie a mi na osiemnastke dal 50zł (pół rodziny jak sie dowiedzialo to go wybrechtali)

A ja sie chwale !! Dziś po raz pierwszy Michaś odruchowo złapał grzechotke i grzechotał a później tą grzechotke ssał i lizał jak loda hehe!
A tak mi sie mega ślini że ze śliniaka po 5 minutach to cieknie
hehe niezle, gratuluje nowych umiejetnosci!

a brat jednak bedzie, a mty wzielismy tylko 2kg tort...trudno zycie...

dziewczyny wybierzciesie do kina na seks w wielkim miescie 2! polecam naprawde, K. nawet sie swietnie bawil a byl niezbyt przekonany!
potem poszlismy potem na piwko i drinka (bo mielismy rocznice wczoraj)no i bylo milo, dzis musimy jechac po wino na chrzciny....
 
reklama
A ja powracam po atrakcjach powodziowych:-) na szczęście mnie zalało tylko troszeczke i to tylko nieszczesny kanał burzowy wylał i mamy dzieki tego mokrą piwnicę, ale masakra w drugiej czesci Debicy domy pozalewało w miejscu gdzie wał był słaby:/

artystka Brawa dla Michałka:-)
Sochi śliczną masz córeczkę:-) kiedy mój Kacper był taki :-) przecudna i imie bardzo mi sie podoba:-)

A tak poza tym co u nas mały rozrabia:-) uparł sie na słowo Łał i cały czas chodzi i mówi łał:-) jego ulubiona zabawa ostatnio jest kręcenie sie w kółeczko z zamkniętymi oczami efekty niestety sa widoczne:-p biedne bite dziecko dosłownie:-) umie juz sam wchodzić na kanapę i z niej zejść no i w ogóle wkleje wam zdjecia:-p bo sie pochwalić muszę moim szkrabem:-p

20100607057.jpg 20100607056.jpg
 
Do góry