reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
dzisiaj kolejny wieczor milo spedzilam hyhy ;)


wstawiam artystko92 zdjecia malej :D
 

Załączniki

  • DSC_0599male.jpg
    DSC_0599male.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC_0640male.jpg
    DSC_0640male.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC_0631male.jpg
    DSC_0631male.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC_0637male.jpg
    DSC_0637male.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 32
Kingusia te fotki są super :-) Kornelcia super rośnie jak na drożdżach :-)

Artystka92 przeglądałam ta mega pakę i sie zastanawiam bo coś już dla Alexa mamy a ten Twój skarb szybko rośnie ...
ja szukam głownie pajacyków nejlepiej welurowych :D ale bawełna też mile widziana bo w sklepach to teraz letnie rzeczy są :(

i mam jeszcze jedno pytanie bo ja dalej w nocy nie wstaje siusiu :/ a to 26tc i siara pokazała się raz :( w ilości małej plamki myślałam że sie ubrudziłam ale wieczorem tego nie miałam wiecie coś na ten temat :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kasiuch teraz wszyscy narzekają niestety pogoda bardzo źle działa na psychikę ciagle jest deszczowo wilgotno feeee i jak na złość niekoniecznie sie układa, a z tym mlekiem co pisałaś to nieźle cie zrobili ale chyba możesz je sprzedać tak?
Racja:)moge, zobacze jeszcze przejde sie do naszego pediatry.....bot tamten to nie byl nasz nasza niestety na urklope akurat:/

dzisiaj kolejny wieczor milo spedzilam hyhy ;)


wstawiam artystko92 zdjecia malej :D
ale ona do Ciebie podobna!!!!!!!!!!!11
 
a zauwazyłyscie ze Elizka21 sie nie odzywa :D może rodzi :D
a powiem wam ze mnie boli w okolicy kości łonowej jakoś tak dziwnie jakbym miała zakwasy ;/macie jakąś radę? lub pomysł co to może być?
 
A ja czuje sie bardzo dobrze :) dzisiaj troszke mnie brzuch pobolewal tzn tak jakby jajnii, rozmawialam z mama i powiedziala ze poprostu zaczyna dzidzia uciskac i to dlatego, sama nie wiem ale juz nie boli ::) A Ty jak tak kochana?:)

Elizka to chyba naprawde juz urodzila :) Albo biedulka tak zestresowana jest ze nawet nie ma sily wejsc do nas na BB, ale mam nadzieje ze jednak ta pierwsza opcja :)
 
a u nas też dobrze mnie kość łonowa pobolewa mam nadzieję ze to nic złego :sorry2: Alex buszuje w swoim M1 :-) właczył mi sie zły apetyt i smak a mianowicie na słodkie :dry: staram sie jeść paluszki bez soli są takie Beskidzkie byle nie słodycze ... :-p bo za niedługo będe wygladała jak muffinka :-D:-D:-D
a my zamykamy ostatnie sprawy weselne, z samochodem i przeprowadzką ... byle ten miesiąc przetrwać :cool2: i będzie super
 
reklama
Artystka oj Kochana... ale takie tempo tego brzucha to wiesz.. dla mnie szok:D:szok: jak ja wejde w suknie ślubną:D:confused:
Zdjęcie wrzuce później.. Ale dzieki za rade:D :-) Juz sie tam przeraziłam... a mam takie duuuże lustro w pokoju i kurcze staram sie nawet nie patrzec jak przechodze:D

Ale sie najadłam jajecznicą.. znowu bede miała jakieś głupie sny :D Ostatnio mi się sniło że zabrali mi dziecko po porodzie i tyle je widziałam.. wrzeszczałam, płakałam i nic.. eh tyle stresu:eek:

Powiedzcie mi farba taka pomalowana kilka h temu, bardzo szkodzi dziecku? Bo musze wycierać tam u siebie podłogę i kurcze nie wiem czy moge.. A jak farba za dlugo bedzie na panelach to kicha:D Bede musiała szorować i szorować..
 
Do góry