reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja oboje rodziłam własnie z takimi bólami z kregosłupa i dlatego mi sie wydaje ze cos moze sie zaczynac bedzie ale czekam narazie...
Ide do mamy na capuccino :-D odpoczne chwilke i zobaczymy. zajrze tu jeszcze napewno ;-)
 
reklama
ja oboje rodziłam własnie z takimi bólami z kregosłupa i dlatego mi sie wydaje ze cos moze sie zaczynac bedzie ale czekam narazie...
Ide do mamy na capuccino :-D odpoczne chwilke i zobaczymy. zajrze tu jeszcze napewno ;-)

No to współczuje jak oboje z takimi bólami rodziłaś......
Pisz kobieto pisz bo sama jestem przejeta .... niewiem czemu hahahaha
 
no i dupa nie zdałam teorii kolejne podejście w środę uczę się i uczę i czasu nie mam :( więc w środę o 8;45 trzymajcie znowu kciuki ;*
 
Kasiuch u mnie dobrze, Misiaczek waży już 6kg ;D i wchodzi w ciuszki 74 :D 68 juz dawno zamałe ;P Grzeczny, kolek nie ma. Ma skaze białkową i dostaje Nutramigen (nie wiem jak on to może jeść, jest to obrzydliwe i śmierdzi jak zdechły szczur ;/)
Ale poza tym ok. Od lipca jak skonczy mi sie macierzyńsi mam załatwiony staż ,będę przedstawicielem handlowym, zawsze te 750zł co miesiąc będzie.
Teraz do 9 czerwca mają mi wejść 2 tysiączki becikowego. Jakoś finansowo damy rade.
Jeśli chodzi o szkołe od wrzesnia ide zaocznie LO skończyć.

A wracając do Misia powoli zaczyna łapać za zabawki, ale od 2 tygodni juz kombinuje i coś mu nie idzie.
Przedczoraj pierwszy raz sie smial tak na głos , myślałam ze pękne ze śmiechu ;P
A noo i napatoczył mi sie nawet niezły chłopak : Tzn chłopak, ma 23 lata ale jest bardzo inteligenty no i dobrze się dogadujemy ;] Nie jest taki pusty jak reszta tych z którymi miałam doczynienia.
Narazie sobie na gg od miesiąca piszemy, narazie sie nie spotykamy ale myśle że wszystko na dobrej drodze

A co u Ciebie? :) jak Oluś żyje? Troche podczytywałam was i coś widze że w domu ogólnie nie jest najciekawiej... Czy już mam przestarzałe informacje? :p
 
Ostatnia edycja:
witam:)

Elizka-oooo cos sie szykuje...niezle....

MAgda -zdasz napewno zdasz

Artyska-to fajnie...ze maly rosnie i dobrze ze dogadujesz sie z pewnymn chlopaskiem...

P. mial byc o 12....i nadal go nie ma zap[ono wyjechal z Wloclawka od Siebie... i ma byc za godzine dwie....

ale sie cykam Jak to bedzie rany......

az nmnie brzuszek boli:(


Milego dnia
 
No cos i moze sie szykuje...
Zjadłam obiadu troszke, posprzątałam do reszty dom... no tyle...
Boli ciągle jak na okres co jakis czas, kregosłup tez trzyma.... może sie cos rozwinie w ciagu nocy, lub jutra... :tak: mam nadzieje ;-)
 
ja oboje rodziłam własnie z takimi bólami z kregosłupa i dlatego mi sie wydaje ze cos moze sie zaczynac bedzie ale czekam narazie...
Ide do mamy na capuccino :-D odpoczne chwilke i zobaczymy. zajrze tu jeszcze napewno ;-)
to sie nazywaja skurcze krzyzowe, i nikomu takich nie zycze...:)

no i dupa nie zdałam teorii kolejne podejście w środę uczę się i uczę i czasu nie mam :( więc w środę o 8;45 trzymajcie znowu kciuki ;*
TRZYMAM!!!!

Dziewczyny znajomy mi przywiózł przed chwilą 4 żywe karasie..... co ja z tym zrobie????? ://///////
hehehehe dobre:p

Kasiuch u mnie dobrze, Misiaczek waży już 6kg ;D i wchodzi w ciuszki 74 :D 68 juz dawno zamałe ;P Grzeczny, kolek nie ma. Ma skaze białkową i dostaje Nutramigen (nie wiem jak on to może jeść, jest to obrzydliwe i śmierdzi jak zdechły szczur ;/)
Ale poza tym ok. Od lipca jak skonczy mi sie macierzyńsi mam załatwiony staż ,będę przedstawicielem handlowym, zawsze te 750zł co miesiąc będzie.
Teraz do 9 czerwca mają mi wejść 2 tysiączki becikowego. Jakoś finansowo damy rade.
Jeśli chodzi o szkołe od wrzesnia ide zaocznie LO skończyć.

A wracając do Misia powoli zaczyna łapać za zabawki, ale od 2 tygodni juz kombinuje i coś mu nie idzie.
Przedczoraj pierwszy raz sie smial tak na głos , myślałam ze pękne ze śmiechu ;P
A noo i napatoczył mi sie nawet niezły chłopak : Tzn chłopak, ma 23 lata ale jest bardzo inteligenty no i dobrze się dogadujemy ;] Nie jest taki pusty jak reszta tych z którymi miałam doczynienia.
Narazie sobie na gg od miesiąca piszemy, narazie sie nie spotykamy ale myśle że wszystko na dobrej drodze

A co u Ciebie? :) jak Oluś żyje? Troche podczytywałam was i coś widze że w domu ogólnie nie jest najciekawiej... Czy już mam przestarzałe informacje? :p
no u nas srednio...nie wiem jak z tym mieszkaniem, wczoraj tesciowa mnie wkurzyla bo jakies glpie humorki ma i powiedziala ze my to tylko bysmy kase ciagneli i nic wiecj, a szczerze to nawet nie wiem o co jej chodzilo i co sie wk*rwila:/
uuuuuu szkoda ze ma skaze, my prawdopodobnie tez i pijemy Humane sl:/ tez smierdzi:/ a maly tzn maly juz jest duzy!!!!!!!!! a nie dawno jeszcze w brzuchu byl:)widze ze Ci sie uklada to super, wszystko powolutku i do przodu.

DZIEWCZYNY JA MAM PROBLEM< COS MI MALY NIE CHCE JESC:? powinien jesc przynajmniej te 150ml, a on czasami nawet 120ml nie zje!!!!!!!!!!!!!1 w nocy szama ładnie ale tez wszystkiego nie zjada, martwie sie:( nie wiem jak wagowo, dowiemy sie w poniedzialek, ale bez przesady, zeby jadl co 4 godz po jakies 90ml czasami nawet nie, nie wiem co sie dzieje, ale sloiczki ladnie je...martwie sie:(
doradzcie cos.....:(
 
Witam wszystkie młode mamy, te przyszłe i obecne :) Mam 19 lat i jestem w 14 t.c, na początku to był szok, bo to było bardzo niespodziewane (regularna miesiączka przez pierwsze dwa miesiące ciąży!) no ale teraz juz wszyscy się w rodzinie cieszą i wyczekują :)
 
reklama
Witam wszystkie młode mamy, te przyszłe i obecne :) Mam 19 lat i jestem w 14 t.c, na początku to był szok, bo to było bardzo niespodziewane (regularna miesiączka przez pierwsze dwa miesiące ciąży!) no ale teraz juz wszyscy się w rodzinie cieszą i wyczekują :)

ania_ch0- kochana witam Ciebie i maleństwo no no no:) coraz więcej nowych mamusiek!!:tak::tak::tak:
Gratuluje . widzę ze ślubik kolejny się szykuje:) ja mam za tydzień uf och.... już się doczekać nie mogę:) na kiedy masz termin??:confused::confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry