reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej

No i z pogody dupa, bo jak narazie pochmurno... no ale cóż, biorę sie za to sprzątanie, bedzie chociaz czysto jak pojade do szpitala i jak wróce ;) w sumie mało jest tego bo ogólnie sprzatam codziennie... :-p
ale brzuch jak na okres pobolewa wiec mam nadzieję ze cos sie ruszy.... ;-) :-D :cool2:
 
reklama
hejka

wiem wiem bede uwazac na siebie;)]

ja dzis o 7 rano nie spie z nerowo eheheh jak to bedzie...:confused:

Oby dobrze....

bravoo dla Nadinki.....za jej Nocnikowy wyczyn...

milego dnia
 
Kochana brzuszek rośnie, maluszek też to i moze Ci sie wydawać że pcha sie w dól ;))) ale powiedz o tym lekarzowi. niech zbada dokładniej, choc napewno nic Ci nie dolega, bo poród to musiały by byc tez i skurcze :tak:



A ja dzis pobiłam swój rekord w dlugosci spaceru :-D przez ostatnie 3 miesiace ciaży tele nie przeszłam nigdy a dzis sie zawziełam i poszłam z dzieciakami ;-) ledwo wróciłam a jak usiadłam to całe zmęczenie przeszło :dry: no brak słów....
10 przysiadów juz też za mną :-D
A jutro sprzątam w domu od rana :-D ma być piękna pogoda jak dzis od poludnia wiec pranie pościeli mnie czeka, mycie podług i pastowanie.... ;-) moze skusze sie na upranie firanek?:-D :-p:happy2::cool2:

Dzieci połozone na lozko spac, i ogladaja bajki jeszcze narazie. ehhhh
Kochana nie przemęczaj sie na sam koniec.... więcej odpoczynku... poród tak czy tak sie odbedzie po co masz sie taak meczyc???
skad ty masz sily kobiieto?? hehe


odpocznij kobieto.....:)i tak nie przyspieszysz porodu...:p
Kasiuch mój mnie pyta o to samo ale nie umie odpowiedziec....
To jest chyba to że te dzieci nie daja tak popalic...słuchaja sie i sa w miare grzeczne..:-D:-D

hejka:)

Elizka teraz TYLKo czekac Na Mikolajka:)

Mysia-dzidzia napewno rosnie i dlatego mas ztakie uczucie;)

ja jutro wsumie to dzisiaj ide na RANDKE!!! eheheh wiec trzymajcie kicuki:) proszeee:-D

z facetem z Neta....ehhehe


buzka
NO to tak po 1 uważaj na siebie.... niegy nie wiadomo kto to jest... Po 2 trzymam kciuki zeby to był jednak ten z netu... Po 3 ja też w podobny sposób mojego poznałam z tym ze zanim sie spotkaliśmy to rozmawialiśmy przez telefon przez ponad miesiąc....

widze tu same nowe twarze, az nie wiem co pisac...

w kazdym razie wpadlam tylko powiedziec
elizka - trzymam kciuki za Ciebie i malucha, zeby porod bylo mozliwie jak najszybszy i najmniej bolesny!
A ja wiem co byś mogła napisac.... np.... jak sie czujesz??? jak badania ??? czy dajesz rade???

uwazaj na takie spotkanka z neta kochana ... jak mowia w reklamie nigdy niewiesz kto jest po drugiej stronie


witam sie a wami kochaneczki :)

zdrowka zycze niech dzieciaczki i brzuszki rosna :)

niech sprawy uczuciowe zyciowe rodzinne sie ukladaja :)

buziakii i gratulacje dla miesieczniaczkow i jubilatow/ek :)))))))))))


a ja sie chcialam pochwalic ze Nadinka dzis zrobila pierwsza kupke i siukii na nocnik :))
i umie powiedziec siiisiii siusiii i ku-pa ale jeszcze niewie kiedy to wykorzystac :))
No to suuuperrrr Ze Nadinka już korzysta z nocniczka :-D:-D:-D

hej

No i z pogody dupa, bo jak narazie pochmurno... no ale cóż, biorę sie za to sprzątanie, bedzie chociaz czysto jak pojade do szpitala i jak wróce ;) w sumie mało jest tego bo ogólnie sprzatam codziennie... :-p
ale brzuch jak na okres pobolewa wiec mam nadzieję ze cos sie ruszy.... ;-) :-D :cool2:
Kochanie odpocznij bo to może byc poczatek porodu.... przy Sebastianie u mnie sie tak właśnie zaczeło... a ja jeszcze wtedy sprzatałam mieszkanie i potem żałowałam bo nie miałam sił rodzic... Położ sie ....
 
patrycja9009 Spokojnie,nie szaleje tak. :-)
Powoli sprzątam a teraz sobie usiadłam odpocząc ;-)


motylicaja uwazaj na siebie, i daj nam znac póxniej jak to było wkońcu na tym spotkaniu ;-)

sylcia007 no i gratulacje dla małej :-) moje dzieciaki oboje nocnikowac zaczeły mając 2 lata i 3 miesące... :dry: wczesniej sie nie dało...
 
patrycja9009 Spokojnie,nie szaleje tak. :-)
Powoli sprzątam a teraz sobie usiadłam odpocząc ;-)


motylicaja uwazaj na siebie, i daj nam znac póxniej jak to było wkońcu na tym spotkaniu ;-)

sylcia007 no i gratulacje dla małej :-) moje dzieciaki oboje nocnikowac zaczeły mając 2 lata i 3 miesące... :dry: wczesniej sie nie dało...
To dobrze .... A boli Cie mocniej????
 
szczerze to skończyłam pisac wczensniejszego posta i mnie brzuch zabolał jakos innaczej... :confused: no i niewiem co o tym myśleć... najgorsze jest to ze się źle czuję...:dry: nic nie jadłam i chyba nie zjem...,brzuch niby twardy... czekam na rozwój sytuacji lub na wyciszenie...:-)
 
Dużo zależy od charakteru. Znam osobiście takie osoby, które mają 28-30 lat, a zachowują się jak małolaty. Czasami osoby młodsze są mądrzejsze i robią z głową od nich.
 
szczerze to skończyłam pisac wczensniejszego posta i mnie brzuch zabolał jakos innaczej... :confused: no i niewiem co o tym myśleć... najgorsze jest to ze się źle czuję...:dry: nic nie jadłam i chyba nie zjem...,brzuch niby twardy... czekam na rozwój sytuacji lub na wyciszenie...:-)
Jakoś inaczej??? Czyżby to skurcz????
Kochana połóż sie lepiej... jak sie źle czujesz to nie ma co sie jeszcze bardziej męczyc....
 
Kurcze rodziłam dwa razy i serio niewiem jak skurcze wyglądają... :confused::-D
Jak narazie jest oki. Pranie musiałam wywiesic i dokonczyc to co zaczełam...
Brzuch tylko jest twardy. a tak to cisza narazie... no i kregosłup boli, ale to juz bolał mnie wczeeeesniej....
Męża w stan gotowosci wziełam, bo w pracy jest :-D wole unknac sytuacji ze dzwonie do niego a tu zonk, nikt nie odbiera... :dry: ;-)
 
reklama
Kurcze rodziłam dwa razy i serio niewiem jak skurcze wyglądają... :confused::-D
Jak narazie jest oki. Pranie musiałam wywiesic i dokonczyc to co zaczełam...
Brzuch tylko jest twardy. a tak to cisza narazie... no i kregosłup boli, ale to juz bolał mnie wczeeeesniej....
Męża w stan gotowosci wziełam, bo w pracy jest :-D wole unknac sytuacji ze dzwonie do niego a tu zonk, nikt nie odbiera... :dry: ;-)
Eliza a miałas już kiedyś bóle od kręgosłupa???
One wyglądaja całkiem inaczej od zwykłych... Wiem coś o tym bo jak Kube rodziłam to właśnie na skurczach z kręgosłupa... tak właśnie kręgosłup bolał strasznie....
 
Do góry