reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No rodzice mieszkają obok to pewnie pomoga a i tesciową zagnam do pomocy zeby przyjechała... :p


Lekarza miałam miec wczoraj ale okazało sie ze jest na zwolnieniu do 10 czerwca i takim to oto sposoben nie mam juz przewidzianych wizyt u gina :dry: no jak cos bedzie mnie niepokoiło to mam jechc do szpitala z tym skierowaniem co mi dał tydzien temu i tyle.... :dry:
Oj to nieciekawie pozostaje Ci czekac..... :///////

chyba tak, u nas moze tez byc skok rozwojowy, bo dzis tez marudzi:/
a my mamy wolna chate bo przyszly szwagier zabral Oliego na spacer:)

A ja mam 4 dzieci z czego 2 śpi także nie ma źle :)):)):))
 
reklama
cześć mamuski :-):-) dawno nie byłam na bb i bardzo mi z tego powodu smutno
:-(hmmm... co nowego?po za tym ze właśnie tydzień przed ślubem zmieniłam sale to jest naprawde hardcorowe :tak::tak:
w Bielsku w końcu śliczna pogoda ;-)
maleństwo coraz bardzej kopie wierci sie:)ale martwi mnie jedna rzecz:-:)-:)-(maleństwo rusza sie tak dziwnie i mam uczucie jak bym miała zacząć już rodzić.... boje sie:-:)-:)-(
:no:wiem co robic
 
Oj to nieciekawie pozostaje Ci czekac..... :///////



A ja mam 4 dzieci z czego 2 śpi także nie ma źle :)):)):))
wow! hardcore! podziwiam:)!

cześć mamuski :-):-) dawno nie byłam na bb i bardzo mi z tego powodu smutno
:-(hmmm... co nowego?po za tym ze właśnie tydzień przed ślubem zmieniłam sale to jest naprawde hardcorowe :tak::tak:
w Bielsku w końcu śliczna pogoda ;-)
maleństwo coraz bardzej kopie wierci sie:)ale martwi mnie jedna rzecz:-:)-:)-(maleństwo rusza sie tak dziwnie i mam uczucie jak bym miała zacząć już rodzić.... boje sie:-:)-:)-(
:no:wiem co robic
jak dzieciatko moze sie dziwnie ruszac? nie no przestan nie czas jeszcze na porod , nie denerwuj sie niepotrzebnie...:)
 
uczucie mam takie jak pcha sie do wyjścia i to boli....ech... moze rzeczywiście nie potrzebnie sie martwie:)
 
wow! hardcore! podziwiam:)!


jak dzieciatko moze sie dziwnie ruszac? nie no przestan nie czas jeszcze na porod , nie denerwuj sie niepotrzebnie...:)
Ja czasami sama siebie podziwiam hahahaha ze jeszcze tych dzieci nie rozniosłam hahahaha w sumie jest mój Seba 3 ;lata Nicola 3 lata Kevin 2 lata i Kuba 3 miesiące i dzisiaj z całą 4 byłam w parku...szaleństwooooo hahaha

uczucie mam takie jak pcha sie do wyjścia i to boli....ech... moze rzeczywiście nie potrzebnie sie martwie:)
Nie matrw sie na zapas i na najbliższej wizycie powiedz o swoich obawach lekarzowi.... Bedzie dobrze :)):)):))
 
uczucie mam takie jak pcha sie do wyjścia i to boli....ech... moze rzeczywiście nie potrzebnie sie martwie:)

Kochana brzuszek rośnie, maluszek też to i moze Ci sie wydawać że pcha sie w dól ;))) ale powiedz o tym lekarzowi. niech zbada dokładniej, choc napewno nic Ci nie dolega, bo poród to musiały by byc tez i skurcze :tak:



A ja dzis pobiłam swój rekord w dlugosci spaceru :-D przez ostatnie 3 miesiace ciaży tele nie przeszłam nigdy a dzis sie zawziełam i poszłam z dzieciakami ;-) ledwo wróciłam a jak usiadłam to całe zmęczenie przeszło :dry: no brak słów....
10 przysiadów juz też za mną :-D
A jutro sprzątam w domu od rana :-D ma być piękna pogoda jak dzis od poludnia wiec pranie pościeli mnie czeka, mycie podług i pastowanie.... ;-) moze skusze sie na upranie firanek?:-D :-p:happy2::cool2:

Dzieci połozone na lozko spac, i ogladaja bajki jeszcze narazie. ehhhh
 
Ja czasami sama siebie podziwiam hahahaha ze jeszcze tych dzieci nie rozniosłam hahahaha w sumie jest mój Seba 3 ;lata Nicola 3 lata Kevin 2 lata i Kuba 3 miesiące i dzisiaj z całą 4 byłam w parku...szaleństwooooo hahaha


Nie matrw sie na zapas i na najbliższej wizycie powiedz o swoich obawach lekarzowi.... Bedzie dobrze :)):)):))
skad ty masz sily kobiieto?? hehe

Kochana brzuszek rośnie, maluszek też to i moze Ci sie wydawać że pcha sie w dól ;))) ale powiedz o tym lekarzowi. niech zbada dokładniej, choc napewno nic Ci nie dolega, bo poród to musiały by byc tez i skurcze :tak:



A ja dzis pobiłam swój rekord w dlugosci spaceru :-D przez ostatnie 3 miesiace ciaży tele nie przeszłam nigdy a dzis sie zawziełam i poszłam z dzieciakami ;-) ledwo wróciłam a jak usiadłam to całe zmęczenie przeszło :dry: no brak słów....
10 przysiadów juz też za mną :-D
A jutro sprzątam w domu od rana :-D ma być piękna pogoda jak dzis od poludnia wiec pranie pościeli mnie czeka, mycie podług i pastowanie.... ;-) moze skusze sie na upranie firanek?:-D :-p:happy2::cool2:

Dzieci połozone na lozko spac, i ogladaja bajki jeszcze narazie. ehhhh
odpocznij kobieto.....:)i tak nie przyspieszysz porodu...:p
 
hejka:)

Elizka teraz TYLKo czekac Na Mikolajka:)

Mysia-dzidzia napewno rosnie i dlatego mas ztakie uczucie;)

ja jutro wsumie to dzisiaj ide na RANDKE!!! eheheh wiec trzymajcie kicuki:) proszeee:-D

z facetem z Neta....ehhehe


buzka
 
widze tu same nowe twarze, az nie wiem co pisac...

w kazdym razie wpadlam tylko powiedziec
elizka - trzymam kciuki za Ciebie i malucha, zeby porod bylo mozliwie jak najszybszy i najmniej bolesny!
 
reklama
uwazaj na takie spotkanka z neta kochana ... jak mowia w reklamie nigdy niewiesz kto jest po drugiej stronie


witam sie a wami kochaneczki :)

zdrowka zycze niech dzieciaczki i brzuszki rosna :)

niech sprawy uczuciowe zyciowe rodzinne sie ukladaja :)

buziakii i gratulacje dla miesieczniaczkow i jubilatow/ek :)))))))))))


a ja sie chcialam pochwalic ze Nadinka dzis zrobila pierwsza kupke i siukii na nocnik :))
i umie powiedziec siiisiii siusiii i ku-pa ale jeszcze niewie kiedy to wykorzystac :))
 
Do góry