reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Pati nie prawda, na poczatku ciazy zawsze sie czuje zmeczenie. ja do 16 tygodnia spalam 18 godzin dziennie, po 16 tygodniu mi przeszło, a dzidziuś zdrowy! :)

magda trzmam kciuki!!! mam nadzieje ze zdałaś!
 
reklama
Podobno jak sie dużo leży w ciązy nie ma sie ruchu to potem porod jest cięższy ale nie wiem ile w tym prawdy.
Maagda odezwij sie czy zdalas :) Bo już mnie palce bola od trzymania kciukow:*
 
violett owszem, ale spać a leżec jest różnica,jezeli ktś dużo spi to dobrze, ale wiadomo ruchu im wiecej tym lepiejdla zdrowia i dla siebie ;D bo fakt faktem jest porod łatwiejszy
tzn w moim przypadku to nie był wcale łatwy a bardzo duzo sie ruszalam, biegałam jak głupia ;P ale im wiecej swiezego powietrza tym lepiej :D
 
No tak tak jest roznica :) Ja na poczatku mialam tez ze moglabym spac caly czas normalnie, ale juz mi przeszlo, czasami tylko mam taki bardzo senny dzien :) ale daje rade:p
 
Witam dziewuszki..!

Ja dzisiaj byłam u gina i kurcze juz sama nie wiem czy wszystko jest ok:(

Tzn. okazało sie że mam anemie i mam żelazo DO PICIA! :no: Obrzydliwe!!

No i skierował mnie na badania prenatalne :( Kurcze nie wiem czemu.. niby jak sie go pytałam czy wszystko jest ok i czy mam sie czym martwić to mówił że dziecko rośnie i wszystko ok. No to po co to skierowanie?:(:-( Jeny już mam tyle spraw na głowie i teraz jeszcze bede myśleć o tym..

Pokłóciłam sie z moim D. pierwszy raz od 2 lat.. o pierdołe: nie chciałam, żeby wszedł do gabinetu.. bo jechałam tam z mamą (ona też wizyta) no i jak mu przez telefon powiedziałam, że nie wejdzie (a już sie szykował żeby jechac) bo krępuje mnie to, tym bardziej, że wiedziałam, ze bedzie najpierw badanie gin.

No i teraz mi napisał "dobranoc. Nie mam czasu." Eh..:no::wściekła/y:

Kurcze martwi mnie bobo :( może faktycznie jest coś nie tak?

Poniżej USG: znowu inna data porodu.. ehh:)

P270510_20.59.jpg
 
ixidixi a może to przez tą anemie? ja też byłam na prenatalnych :sorry2: ale sami chcieliśmy iść fakt faktem trzeba mieć odwagę żeby iść na te badania :sorry2: ale jak powiedział że jest ok to znaczy ze tak jest :tak: i nie stresuj się bo maleństwo to czuje twój niepokój i cała resztę stres SIO !!! :cool2: kłótnie są normalne ja sie wściekałam na mojego B bo za dużo mi na talerz nałożył obiadku :-p a takich sytuacji można namnożyć :sorry2: twój facet musi to zrozumieć ;-)
a poza tym dzidzia śliczna :-D
 
Hehe... może... ale chciałabym jak najszybciej... Mąż za 2 tyg wyjerzdza na 5 tyg i niewiem wtedy jak to bedzie... :-( boje sie ehhh..... a tu ciągle nic...
Ja sama mam urodziny 13 czerwca a mąż 10ego ;-) ale nie chce tyle czasu przechodzić.....
Brak słow...
Załamka :-(

dasz rade kochana...a poprzednie pociechy jak sie rodzil w kotrym tp.??? a wiesz CZERWIEC jest najlepszy....z miesiecy ehehe

hej mamuśki :-D
ja to sie porodu jak narazie obawiam ... :-( wiem że muszę go przeżyć ale strach zostaje :sorry2: narazie cieszę sie jego wierceniem :-p znalazłam śliczne otulaczki i flanelki Otulaczek - kup Otulaczek | Motherhood.pl

ale slodkie....te ocieplaczki...

Witam dziewuszki..!

Ja dzisiaj byłam u gina i kurcze juz sama nie wiem czy wszystko jest ok:(

Tzn. okazało sie że mam anemie i mam żelazo DO PICIA! :no: Obrzydliwe!!

No i skierował mnie na badania prenatalne :( Kurcze nie wiem czemu.. niby jak sie go pytałam czy wszystko jest ok i czy mam sie czym martwić to mówił że dziecko rośnie i wszystko ok. No to po co to skierowanie?:(:-( Jeny już mam tyle spraw na głowie i teraz jeszcze bede myśleć o tym..

Pokłóciłam sie z moim D. pierwszy raz od 2 lat.. o pierdołe: nie chciałam, żeby wszedł do gabinetu.. bo jechałam tam z mamą (ona też wizyta) no i jak mu przez telefon powiedziałam, że nie wejdzie (a już sie szykował żeby jechac) bo krępuje mnie to, tym bardziej, że wiedziałam, ze bedzie najpierw badanie gin.

No i teraz mi napisał "dobranoc. Nie mam czasu." Eh..:no::wściekła/y:

Kurcze martwi mnie bobo :( może faktycznie jest coś nie tak?

Poniżej USG: znowu inna data porodu.. ehh:)

Zobacz załącznik 250189

bedzie dobrze kochana...napewno....moze lekarz cche poprstu sprawdzic dzidzie....

ciekawe jak tam prawko....kolerzanki....???

ja sie przygotowuje na Sobotnia Randke z Panem P. ehehe:szok: juz sie boje...jak to bedzie...

witam wieczornie;*

po cwiczeniach odrazu mam zabrala mnie do KLubu i tma spedzilam mile popludnie... fajna pogoda bo nie padalo a mialo
 
hej Mamuśki :-)
obudził mnie piękny słoneczny dzień :cool2: cudowny koniec tygodnia :-D potem do znajomych i sobie trochę podomeczkujemy :cool2::-D hehe

miłego dnia Wam życze

PS. Alex rośnie niesamowicie ale wierci sie raz więcej raz mniej ale to chyba normalne:sorry2: i boli mnie kość łonowa :dry: czy to jest normalne?
 
reklama
Witam dziewuszki..!

Ja dzisiaj byłam u gina i kurcze juz sama nie wiem czy wszystko jest ok:(

Tzn. okazało sie że mam anemie i mam żelazo DO PICIA! :no: Obrzydliwe!!

No i skierował mnie na badania prenatalne :( Kurcze nie wiem czemu.. niby jak sie go pytałam czy wszystko jest ok i czy mam sie czym martwić to mówił że dziecko rośnie i wszystko ok. No to po co to skierowanie?:(:-( Jeny już mam tyle spraw na głowie i teraz jeszcze bede myśleć o tym..

Pokłóciłam sie z moim D. pierwszy raz od 2 lat.. o pierdołe: nie chciałam, żeby wszedł do gabinetu.. bo jechałam tam z mamą (ona też wizyta) no i jak mu przez telefon powiedziałam, że nie wejdzie (a już sie szykował żeby jechac) bo krępuje mnie to, tym bardziej, że wiedziałam, ze bedzie najpierw badanie gin.

No i teraz mi napisał "dobranoc. Nie mam czasu." Eh..:no::wściekła/y:

Kurcze martwi mnie bobo :( może faktycznie jest coś nie tak?

Poniżej USG: znowu inna data porodu.. ehh:)

Zobacz załącznik 250189
Ja też miałam anemie w 1 ciąży ale miałam żelazo w tabsach....
Bedzie dobrze Kochana ... nie stresuj sie teraz... dziecko to odczuwa ... Ja wiem że tak łatwo to sie pisze bo martwisz sie o swoje dziecko... ale jeżeli byłoby coś nie tak to by Ci lekarz powiedział.... a powiedz mi były u Was w rodzinie jakieś choroby genetyczne???? Bo jeżeli były to z tego powodu mógł Cie posłac na te badania.....

hej Mamuśki :-)
obudził mnie piękny słoneczny dzień :cool2: cudowny koniec tygodnia :-D potem do znajomych i sobie trochę podomeczkujemy :cool2::-D hehe

miłego dnia Wam życze

PS. Alex rośnie niesamowicie ale wierci sie raz więcej raz mniej ale to chyba normalne:sorry2: i boli mnie kość łonowa :dry: czy to jest normalne?
MNie tak bolała przy Sebastianie ale lekarz wtedy mówił ze im dziecko większe tym bardziej organizm przygotowuje sie do porodu i że może czasami pobolewac kośc łonowa.... Także nie przejmuj sie :))



A u mnie nocka w miare... Jeszcze teraz jakieś choróbsko mnie złapało.... Dzieciaki też zakatarzone.... oh... a jeszcze trzeba tyle kupic do mieszkania.... chyba jednak sie nie wyprowadzimy do końca miesiąca..... nie wyrobimy sie ze wszystkim.... niestety :(((

Eliza jak sie czujesz????? Rodzisz już??????
Magdaaa zdałaś ?????

AAAAA właśnie IXIDIXI uważaj na zęby z tym żelazem... mój bart pił żelazo i strasznie mu sie zęby psuły....
 
Ostatnia edycja:
Do góry