reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hejka babeczki:)

super obraczki.....

Elizka-trzyma kicuki za ciebie...mzoe urodzisz 4 czerwca...witedy co ja mam urodzinki?? ehhe:confused:

JA wam mamusie przyszle i juz istaniejace duzoo zdorwia i cierpliwosci dla dzidziow waszych

U mnie jakos leci cwiczenia...i ciwczenia

dobranocka;*
 
reklama
hejka babeczki:)

super obraczki.....

Elizka-trzyma kicuki za ciebie...mzoe urodzisz 4 czerwca...witedy co ja mam urodzinki?? ehhe:confused:

JA wam mamusie przyszle i juz istaniejace duzoo zdorwia i cierpliwosci dla dzidziow waszych

U mnie jakos leci cwiczenia...i ciwczenia

dobranocka;*

Hehe... może... ale chciałabym jak najszybciej... Mąż za 2 tyg wyjerzdza na 5 tyg i niewiem wtedy jak to bedzie... :-( boje sie ehhh..... a tu ciągle nic...
Ja sama mam urodziny 13 czerwca a mąż 10ego ;-) ale nie chce tyle czasu przechodzić.....
Brak słow...
Załamka :-(
 
hej dziewczyny, spoznine zyczenia z okazji dnia matki!

CLIO- sliczne obraczki,
ja dzis bylam z Olim u pediatry, bo cos pokaslywal mi tak jak wam pisalam ale stwierdzila ze jestem przewrazliwiona:) ale wole dmuchac na zimne bo u niego zapalenia pluc albo oskrzeli ta sie zaczyna, najpierw pozorny kaszel i nagle dusznosci:/
powiedziala ze moge mu podawac wpno 2 xdziennie i clemastinum i tantum verde......
wczoraj poklocilam sie z ojcem....znowu mi grozil ze wyrzuci mnie z domu, mam go dosc, znalazl sobie kolejna rzecz ktorej sie trzyma zebym byla posluszna....
 
Hej
CLIO śliczne obrączki...
Kasiuch współczuje naprawde masz naprawde nieciekawą sytuacje :(((((((

A u mnie w mieszkanku już przywieźli meble dzisiaj czekam na pościel powinna dzisiaj byc.... Wczoraj byliśmy tam posprzątac i nie zrobiliśmy wszystkiego ale z tym najgorszym syfem juz wygraliśmy....
 
U mnie remont jeszcze przed nami. W sumie to fajnie będę miała co robić do kiedy jestem na siłach jak już się wprowadzimy. Myślę, że pod koniec czerwca najpóźniej. Tak to się nudzę :p egzaminy pozaliczane, w czerwcu sesja poprawkowa. W sumie myślę o zmianie kierunku na taki co mnie interesuje. Jestem na geografii a chcę iść na: krajoznawstwo i turystykę historyczną. Będę trochę do tyłu, ale co tam wkońcu chyba znalazłam to co mnie interesuje <jupi>
 
reklama
Czasami mogłabym spać i spać, leżeć i nic nie robić. Słyszałam, że ponoć to źle czy to prawda? Powinno być więcej ruchu, świeżego powietrza. Nastraszyli mnie, że jak długo się śpi (dużo) to źle dla dziecka czy to prawda?
 
Do góry