reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Artystka ja miałam vita K i to było w kapsułkach-wiec odpowiednia dawka. No,ale tam na pewno na ulotce pisze.Długo nie dawałam,bo tylko miesiąc karmiłam piersią. Niestety nie pamiętam.

Mam pytanko do mamuś:) Chciałam Adasiowi kupić jakieś butki po domu. Bo niestety nie mamy dywanu tylko twarde podłoże. On dużo chodzi wokółl mebli. Nie wiem jakie najlepsze po domku by były?

Jak długo rosły waszym pociechom ząbki do pełnego wymiaru?? Adasiowi pierwszy wyszedł 4.III a następny dopiero 16. No i ten pierwszy gdzies do połowy narazie jest-drugi maleńki. Moze czekał na tego kolejnego?? Myślałam,że koło miesiąca i juz będzie duzy. Ile to u Was trwało.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej. mam WOLNE ;D wczoraj był taki zamul w pracy że szok.
Artystka ja nie podawałam witaminy K bo karmiłam tylko miesiąc ale sprawdziłam w necie i jest po 2 razy dziennie 10 kropel . Jak się czujesz ?

idziemy niedługo na spacer :p
 
hej Mamuśki :-)
a u nas dzisiaj pochmurno i deszczowo :-(

Kasiuch z tym ślubem to sie z ixidixi zgadałyśmy chyba jakoś bo ja biorę 18 czerwca a ona 19 :-p
 
ixidixi no wspolczuje wypisywania zaproszen :D Ja pomagałam chrzesnemu wypisywać 200 zaproszen prawie o booshh pozniej tydzien mialam odcisk na palcu :p
Odpowiadam tym kobietkom co sie pytały jak sie czuje :)
A wiec ja dobrze, już smigam normalnie, tylko wogole na dole jakis zdretwiały brzuch mam,ledwo czuje jak sie dotykam brzucha.. nie wiem czy tak ma być.

Mały od 2 nocy daje czadu. Dziś o 4 dopiero poszedł spać (przez te kupki ;/ nie wiem płacze meczy sie jakos, mimo ze ma normalne to jakos marudzi) no i w nocy by caly czas jadł i w najlepsze marudził. A w dzień cały czas śpi. Ja nie wiem, przestawił sie na tryb nocny...

aaa ixidixi i co wtedy co mowilas ze dziwnie sie czujesz itd, co Ci mowiłam ze w ciazy pewnie jestes ,to sprawdziło sie? :D Czy później zaszłas jeszcze?:p Oczywiscie gratuluje kochana!

Kasiuch a Twoj skarb jak sie chowa? Moj grzeczny w dzien w nocy marudzi, chociaz mi to wcale nie przeszkadza jakoś, i tak sie wysypiam, tylko nie lubie jak płacze bo mam wrazenie ze zle cos robie, ze nie potrafie o niego zadbać ze jestem zła matką ;/ I tylko dlatego nie lubie jak płacze, bo dla mnie to moge cale noce dla niego nie spać.

Uwaga! Wybieram sie dziś do koscioła !! o_O Szok normalnie, ostatnio to bylam na świeta i jakos w Nowy Rok ;p I wyobraźcie sobie ze mnie samą naleciało tak zeby sie przejść! :p

Teraz spadam szybko pod prysznic póki mały spi ;)
 
lenka zdaniem ortopedów najlepiej żadnych butków :) boso lub w skarpetkach z antypoślizgiem :), my jak mała zaczęła chodzić kupiliśmy jej skarpeto-kapcie coś takiego : NIEBIESKIE SKARPETO - KAPCIE W SERDUSZKA DLA NIUNI (969287157) - Aukcje internetowe Allegro
i ogólnie bardzo się sprawdziły, są cieplutkie a jednocześnie nie przeszkadzają w chodzeniu, a tak poza tym to ponoć najlepiej jak dziecko na bosaka biega bo najmniejsze prawdopodobieństwo wad postawy i płaskostopia :)

co do ząbków to chyba z każdym inaczej :), ja nigdy tego nie pilnowałam, ale myślę, że takie całkowite wyjście zęba trawało min 2 miesiące chociaż głowy sobie uciąć nie dam :)

Artystka 20 kropel to trochę dużo... zapytaj się pediatry czy napewjno 20 kropel, my dostaliśmy po dwie dziennie
 
Witacjie
Za nami nocka kiepska młody sie budził jeczał wiercił, rano poszlam z nim do koscioła i był strasznie niegrzeczny okropnie dosłownie no ale pal licho msze miał ksiadz który nie lubie i nawet nie chciało mi sie go uspokajać

co do wit K to ja nawet nie podawałam znaczy dałam kropelki takie bo mi lekarka dla małego przepisała i własnie 10 kropelek to pewnie dawałam a nie wiedziałam:-p:-p
 
ixidixi no wspolczuje wypisywania zaproszen :D Ja pomagałam chrzesnemu wypisywać 200 zaproszen prawie o booshh pozniej tydzien mialam odcisk na palcu :p
Odpowiadam tym kobietkom co sie pytały jak sie czuje :)
A wiec ja dobrze, już smigam normalnie, tylko wogole na dole jakis zdretwiały brzuch mam,ledwo czuje jak sie dotykam brzucha.. nie wiem czy tak ma być.

Mały od 2 nocy daje czadu. Dziś o 4 dopiero poszedł spać (przez te kupki ;/ nie wiem płacze meczy sie jakos, mimo ze ma normalne to jakos marudzi) no i w nocy by caly czas jadł i w najlepsze marudził. A w dzień cały czas śpi. Ja nie wiem, przestawił sie na tryb nocny...

aaa ixidixi i co wtedy co mowilas ze dziwnie sie czujesz itd, co Ci mowiłam ze w ciazy pewnie jestes ,to sprawdziło sie? :D Czy później zaszłas jeszcze?:p Oczywiscie gratuluje kochana!

Kasiuch a Twoj skarb jak sie chowa? Moj grzeczny w dzien w nocy marudzi, chociaz mi to wcale nie przeszkadza jakoś, i tak sie wysypiam, tylko nie lubie jak płacze bo mam wrazenie ze zle cos robie, ze nie potrafie o niego zadbać ze jestem zła matką ;/ I tylko dlatego nie lubie jak płacze, bo dla mnie to moge cale noce dla niego nie spać.

Uwaga! Wybieram sie dziś do koscioła !! o_O Szok normalnie, ostatnio to bylam na świeta i jakos w Nowy Rok ;p I wyobraźcie sobie ze mnie samą naleciało tak zeby sie przejść! :p

Teraz spadam szybko pod prysznic póki mały spi ;)
na pewno wszystko robisz dobrze! przeciez dzidzia placze zeby zasygnalizowac ci ze jest glodny , chce sie przytulic ma kupe itd... nie mysl nawet ze jestes zla matka!
Witacjie
Za nami nocka kiepska młody sie budził jeczał wiercił, rano poszlam z nim do koscioła i był strasznie niegrzeczny okropnie dosłownie no ale pal licho msze miał ksiadz który nie lubie i nawet nie chciało mi sie go uspokajać

co do wit K to ja nawet nie podawałam znaczy dałam kropelki takie bo mi lekarka dla małego przepisała i własnie 10 kropelek to pewnie dawałam a nie wiedziałam:-p:-p
ja tez mialam vita K i sie latwo podaje i odpowiednia ilosc jest,

witam sie
my mielismy isc do kosciola, ale zapomnielismy ze godzine sie przestawia i nie zdazymy:p
 
Kasiuch widze ze nie tylko ja miałam przeboje z godziną:-p Ja sobie przestawiłam wczoraj o godzine zegarek w kom a ten mi sie sam uaktualnił i wyszło na to że poszłam na 8 a myslałam ze ide na 9:-p
 
reklama
Do góry