reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Sugarbabylove pisala z artystka :):
Sms od Artystki : " Hej kochana. Miałam cc i jestem jak inwalida ledwo przy dziecku daje rade. Ale od wczoraj jestem w domu. Malutki zdrowy i grzeczny .Ja obolała jak niewiem co,ale wszystko jest ok.Wejde na bb na dniach,tylko czekam na internet. Pozdrowienia dla całego bb :) "
 
reklama
Hej.
Dobrze ze artystka juz w domku, i na dniach sie odezwie.:)

Ja wreszcie jestem po USG!!! :-D Okazało sie że w brzuszku jest synek:tak::-):-D cieszymy sie bardzo a oto i fotki brzdąca no i moją wstawiam przy okazji z pokaźnym już brzuszkiem ;-)
Zobacz załącznik 228470
Zobacz załącznik 228471
Zobacz załącznik 228472
29t5d..JPG
 
Elizka Gratuluję!!! brzuszek masz cudny i zdjecia maleństwa prze słodkie:-)
kolia zdrówka dla Mikiego oby szybko przeszło bo teraz wirusy sa okropne
 
Hej.
Dobrze ze artystka juz w domku, i na dniach sie odezwie.:)

Ja wreszcie jestem po USG!!! :-D Okazało sie że w brzuszku jest synek:tak::-):-D cieszymy sie bardzo a oto i fotki brzdąca no i moją wstawiam przy okazji z pokaźnym już brzuszkiem ;-)
swietnie wyglasz i hehe 2 zdjatko usg dobre! no i gratulacje!! a jakie imie??
 
hej Mamuśki :-D
umi moi rodzice mieszkają na śląsku jak my ale od marca do października są w Bieszczadach postawili sobie dom i tam jeżdżą jest pięknie cisza spokuj poprostu czas staje w miejscu :cool2: tęsknie bo z mamiczka moją jestem zwiazana bardzo ale co poradzę ... :dry:

Elizka cudne te zdjecia no i siusiak ^,^
 
Cześć Dziewczyny

Dziękuję za miłe powitanie :-) mam nadzieje, że będę mogła za wami pisać :tak:

Kasiuch śliczny chłopak, a uśmiech powalający :-D żeby moja wredota urodziła się w terminie to byłaby tylko dzień młodsza od Twojego. Ale też urodziła się na Sylwestra tylko prawosławnego.

Clio świetne fotki. Będzie fajna pamiątka :tak: A brzuszek fajniutki, kurcze zazdroszczę ciąży, brakuje mi tych kopniaków po żebrach :-D

Kolia mam nadzieję że ten wirus zniknie tak szybko jak się pojawił. Zdrowia dla Maluszka.

Elizka gratuluje!! a jaki wieeelki brzuchol zakochałam się. Uwielbiam ciążowe brzusie.


T może i my się pokarzemy :tak:SDC10459-bb..jpgSDC10554-bb..jpgSDC10544-bb..jpgSDC10547-bb..jpg
 
zdjęcia super :-) dzisiaj dopiero zerknęłam jak to się liczy z tymi tygodniami na miesiące ... jestem w 16 tyg. więc to 4 miesiąc tak?

ide spac mamusie i tak sie zasiedziałam już dawno po mojej godzinie spania :p dobrej nocki życze


idę do pracy ... ale ze mnie pracoholik :p dzieńdobry bardzo wszystkim do wieczorka ;D
Kolia jak tam stan wirusowy?
Ashera a u was jak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny:)

fajne macie zdjecia i brzuszki i dzidziolki...:):*

Dobrze ze u Artyski wmaire oki....ja to sie boje CC ze bede po niej dlugo dochodzic do sprawnosci...

A u mnie jakos leci...chodz osatnio z dzidzia oki..ale nadal do Meza mam zal...o to i owow....:(:( wiec humrek taki sobie...

za to Wiosna piekna...
 
Cześć Dziewczyny

Dziękuję za miłe powitanie :-) mam nadzieje, że będę mogła za wami pisać :tak:

Kasiuch śliczny chłopak, a uśmiech powalający :-D żeby moja wredota urodziła się w terminie to byłaby tylko dzień młodsza od Twojego. Ale też urodziła się na Sylwestra tylko prawosławnego.

Clio świetne fotki. Będzie fajna pamiątka :tak: A brzuszek fajniutki, kurcze zazdroszczę ciąży, brakuje mi tych kopniaków po żebrach :-D

Kolia mam nadzieję że ten wirus zniknie tak szybko jak się pojawił. Zdrowia dla Maluszka.

Elizka gratuluje!! a jaki wieeelki brzuchol zakochałam się. Uwielbiam ciążowe brzusie.


T może i my się pokarzemy :tak:
śliczna ta twoja wredpta! to ja juz wolalabym zeby sie urodzil na tego prawoslawnego:p

zdjęcia super :-) dzisiaj dopiero zerknęłam jak to się liczy z tymi tygodniami na miesiące ... jestem w 16 tyg. więc to 4 miesiąc tak?

?
TAK

hej dziewczyny:)

fajne macie zdjecia i brzuszki i dzidziolki...:):*

Dobrze ze u Artyski wmaire oki....ja to sie boje CC ze bede po niej dlugo dochodzic do sprawnosci...

A u mnie jakos leci...chodz osatnio z dzidzia oki..ale nadal do Meza mam zal...o to i owow....:(:( wiec humrek taki sobie...

za to Wiosna piekna...
bedZie dobrze , musisz tak myslec:) ri rzeczywiscie piekna wiosna!
 
reklama
Witam wszystkie mamusie jak i przyszle te jeszcze 2w1:)
Jestem tutaj nowa. Szukałam jakiegos ciekawego forum i natrafilam na was. Jestem szczesliwa mamusia juz miesiac i mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona:)
Pozdrawiam wszystkie kobitki i ich urocze bobaski :)
 
Do góry