reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hehe to zdjecie nosi tytul Olek a`la kot Garfield:p

clio ale to 2 zdjecie jest wyrazne, jaka ladna dzidzia, a ja chce zobaczyc zdjecie brzuszka!
 
Clio śliczny maluszek:) az sama otworzyłam album ze zdjeciami USG Kacpra:-p właśnie czekamy na zdjecia brzuszka:-)
Kasiuch wiesz tytuł nawet do zdjecia pasuje ale Oluś jest ładniejszy:-p
 
Hej Mamuśki :-)
na tym 1 zdjęciu stwierdziliśmy ze do nas macha rączką :-D
Kasiuch nazwa al`a Garfild rewelacyjna :tak:
a brzuszek bardzo proszę pierwszy z ranan a drugi z wczoraj bo rodzice się niecierpliwili i chcieli zobaczyć :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kasiuch maly jest rewelacyjny:tak:A ta ostatania fotka:-Da nazwe to zescie wymyslili:-p
Clio matko jaki slodki maluszek:tak::-)Ja tez zaraz wyjelam USG Lenki - najpiekniejsze chwile.. A na tym pierwszym zdjeciu wita sie z mama:tak::-)
A brzuszek slicznny
jestesaniolkiem my tez nie mamy zadnych wiesci..
 
jestestesaniołkiem wiesz my cały czas liczyłyśmy na ciebie:-D:-p, ja sie jej nie dziwie ze sie nie odzywa bo pewnie nie ma ani czasu ani sil ja po cesarce miałam dosc i jeszcze opieka nad małym:-p daje w kość
clio87 sliczny brzuszek:-) piszesz ze rodzice chceli widziec to oni mieszkaja w innym miescie czy cos?;-)
basia odgapiłas z tymi zjeciami USG:-D:-p
 
Clio śliczny maluszek:) az sama otworzyłam album ze zdjeciami USG Kacpra:-p właśnie czekamy na zdjecia brzuszka:-)
Kasiuch wiesz tytuł nawet do zdjecia pasuje ale Oluś jest ładniejszy:-p
dziekujemy:*

Hej Mamuśki :-)
na tym 1 zdjęciu stwierdziliśmy ze do nas macha rączką :-D
Kasiuch nazwa al`a Garfild rewelacyjna :tak:
a brzuszek bardzo proszę pierwszy z ranan a drugi z wczoraj bo rodzice się niecierpliwili i chcieli zobaczyć :sorry2:
sliczny brzus!

Kasiuch maly jest rewelacyjny:tak:A ta ostatania fotka:-Da nazwe to zescie wymyslili:-p
Clio matko jaki slodki maluszek:tak::-)Ja tez zaraz wyjelam USG Lenki - najpiekniejsze chwile.. A na tym pierwszym zdjeciu wita sie z mama:tak::-)
A brzuszek slicznny
jestesaniolkiem my tez nie mamy zadnych wiesci..
a tak mi sie skojarzylo:p
a u nas beznadziejna pogoda:/
 
reklama
Witam kobitki! u mnie średnio mały drugi raz pod rząd choruje nawet wyzdrowieć nie zdążył a kolejnego wirusa złapał dzisiaj miał już nawet 38 stopni ale po czopku trochę humor wrócił teraz leży w łóżeczku i czekam jak zaśnie bo od razu tez skorzystam, noce to ostatnio dramat jeszcze w zeszłym tygodniu ja tez byłam chora więc żyć nie umierać a do tego wszystkiego mam problemu z netem:-p no o na tyle mojego narzekania;-)

A pierwsze zdjęcie USG Mikiego wisi w domu na ścianie miał już wtedy 5 cm więc super widać małą istotke:-)

Kasiucha no mały sama słodycz, taki słodziak pocieszny:-)
Clio faktycznie wygląda jakby machał rączką:-) no a brzusio dumnie rośnire:-)
 
Do góry