reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
no co :zawstydzona/y: jestem spragniona jakiegoś ruchu spacery na razie mnie nie satysfakcjonują :-pa rowerek ten wiatr we włosach ... :cool2:
kaamaa100 WITAMY :D
dobranoc mamuśki :) jutro coś skrobnę o moich zakwasach po dzisiejszej eskapadzie rowerowej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja powiem że kiedy powiedziałam mojej mamie to bardzo dużo łez wylała nigdy nie widziałam jak płacze ale dobrze o tym wiedziałam .. nie chciała takiego losu dla mnie tzn. chciała abym dorastała i aby kiedyś przyszedł czas na ślub czas na dziecko ale jej kochana córeczka zrobiła innaczej :) ( oczywiście nie specjalnie ) w końcu się przyzwyczaiła do tego wszystkiego i odkąd urodził się mały ona świata poza nim nie widzi ... i ostatnio mały był u taty bo ja w szkole a mama w pracy i jak tak wróciłyśmy do tego pustego domu to po prostu się odnaleźć nie mogłyśmy było tak pusto ...
dlatego myślę że i u Pani się wszystko pięknie ułoży ;) . Więc głowa do góry bo to nie jest koniec świata
 
witam sie my po wizycie u lekarza, maly zdrowy( odpukac w niemalowane) zeby nie bylo hehe:) wazy prawie 6 kg i ma 65 cm:) klopsik maly:)zaraz lece do znajomej i zajrze pozniej mam nadzieje ze sie ktos odezwie bo widze cisza tu!
ciekawe co u artystki...?
 
Witacie za mną weekend obfitujący w spacery lacznie w sobote i w niedziele przeszlam chyba 15 km na obcasach nogi mi odpadaja normalnie ale jestem zadowolona:-)
A tu widze cos sie przez chwile ruszyło i znowu cisza
 
Kasiuch a tam klopsik - nie taki klopsik.. Jak zacznie ruszac sie to waga przystopuje:tak:

Umi no jakos mamy wywialo stad;-)
 
Kasiuch a tam klopsik - nie taki klopsik.. Jak zacznie ruszac sie to waga przystopuje:tak:

Umi no jakos mamy wywialo stad;-)
wiem wiem, nie no waga jest w porzadku ale jak dla mnie do noszenia to juz maly klopsik:p wstawiam fotki:
 

Załączniki

  • P1020844..jpg
    P1020844..jpg
    13 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry