reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Szczesliwego Nowego Roku Mamuski :-)

Sylwester uwazam za udany, chociaz odpadlam pierwsza i to na swojej domowce :-D Ale to dlatego, ze od 1,5 roku przez ciaze, a potem malego bobaska nie mialam alkoholu w ustach... Damianek zostal sprzedany babci :-p Zaraz musze po niego jechac... ale najpierw skonczyc sprzatac :tak:
Piosenka sylwestra :
Monopol - Zodiak na melanzu :-D

Opowiadajcie jak tam bylo u Was :-p

P.s chetnie bym wrzucila foty, ale do tego przydalby sie zamkniety :-p
pozdro!
 
reklama
Witajcie w nowym roku :-)
ja sylwestra spędziłam w domu z mężem i jego kolega. I wolę takie kameralne spotkania niż wielkie imprezy :-)

KINGUSIA Szkoda że spędzałas sylwestra z dala od swojego ukochanego. To jest w tym najgorsze jak wiesz że mogliście ten dzień spędzić razem. :-(
nie nadrobię Was tak jakbym tego chciała. Ale odtąd postaram się regularnie zaglądać i coś pisać.
 
Wiajcie w nowym roku, u mnie impreza sylwestrowa do dupy byla, towarzystwo jakies beznadziejne i ogólnie... słabo. Już wolala bym zostać w domu i o 12 spotkac sie ze znajomymi z dzielnicy i by bylo pewnie 92938293 razy lepiej, no ale cóż. Już nie wspominajać że o 5 rano musialam z buta grzać z 5 km do domu bo taxowki zajete wszystkie. Jak do domu wrocilam to wygladałam jak jakiś bałwan ;P Nie ma zupelnie co opowiadac...

Także cóż, zaczął sie nowy rok, co idzie za tym to że musimy powiedzieć rodzicom o mojej ciąży. Stresuje sie bardzo i mam w glębi duszy nadzieje ze do rękoczynów nie dojdzie :p Nie no żart, ale boje sie reakcji, ze bedzie nieprzyjemna. Zaplanowalismy ze powiemy mojego chlopaka mamie w poniedzialek jak nie bedzie nikogo w domu , jak zacznie histeryzowac to chociaz oszczedzi tego nam przy wszystkich ... no nic. Zobaczymy jak to bedzie.

A teraz aktualnie ja jako tako czuje sie okej, pomijajac fakt ze spie całymi dniami i nocami :D Normalnie moge z lozka nie wychodzic, teraz wstalam o 11 jets juz 12 a mnie sie tak spac chce, dokoncze sprzatac , wezme prysznic i ide do chlopaka u niego pospie ;d heh ;d
 
Witam, moj sylwester? Hm lipa.
Przyszła koleżanka mojej mamy, brat mojej mamy z żoną i z tatą moim siedzieli w swoim pokoju i impreza na calego a ja w drugim pokoju z koleżanką siedzialam i oglądałam film... ;/ a że o 21 dopiero przyszli to jak zaczęłysmy film ogladać to skonczylysmy po 12 wiec nawet fajerwerek nie widziałam. moj pies malo na zawal nie zszedł, już jego 8 sylwester w zyciu a biedaczek ledwo znosi te huki, strasznie sie bał. Malo tego goście poszli do domu po 5tej a ja juz o 2 byłam tak zmęczona że ledwo siedziałam. Poszlam spać o 6 bo wiadomo sprzatania co nie miara. Wstałam o 10 rano zjadłam i później cały dzień przegniłam w łóżku.

Ogólnie postanowień na nowy rok raczej nie mam ale życze sobie i wam wszystkim szczescia i miłości i zadowolenia z pociech ;)

Teraz siedze w domu wynudzona jak nie wiem i zastanawiam sie co otu zrobić do końca dnia dzisiejszego bo śnieżek pada, piękna pogoda za oknem a ja 2 dzień w domu..
 
witajcie;)

U mnie sylwek spoko uplynol w domku wsumie to do 24 i po bylma na kompie i gg hehe.....Ale i tak bylo oki:)

Madzia-trzyma kciuki za powiedzienie rodzince o dzidzi....

a mnie dzis dopaldla @ i zdycham...:-(
 
Madzia18 i jak tam ... ? Powiedzieliście rodzicom o ciąży? :))
Ja nie to trzymam mocno kciuki !! :)

Tak w ogóle to też się zaliczam do młodych mamuś, ale tych przyszłych :) Za pare miesięcy kończe 21 lat :)
 
reklama
Do góry