reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ashera nie 68 a 48 zł czyli paczka pampersów ewentualnie jak ktoś uzywa tych z biedronki to 2:-D za to rodzinne może sobie kupić
artystka92 A ja myslałam ze prawdziwi faceci wygineli a tu prosze niespodzianka:-D

Ashera artystka nie rachunki a faktury imienne bo wtedy udowodnisz ze to ty płaciłas tak to na rachunku nie wiadomo czy to ty kupiłaś czy ktos inny, bo w koncu mogłaś sie uwziać na biednego faceta i np kupowac wszystkim dzieciom w rodzinie zabawki ubranka itd... Jesli bedzie rachunek nie udowodnisz ze np kupiłas to dla własnego dziecka, albo ze ktos ci tego nie kupił a ty tylko dostałas rachunek...

Juz wyprzedzila mnie Kolia - od 1 listopada podnioslo sie rodzinne do 68 zl.
Juz sie dowiedzialam, i pisalam, ze to musza byc faktury :-p


no wlasnie napisz bo tylko jedno zdanie i ucieklas:-p pewnie brzusi juz ladn bo widze ze w sumie ostatnia prosta:-)

A ja sprzedalam Mikiego za 3zl siora z chlopakiem wzieli go na sspacer:blink:mi sie strasznie nie chcialo:zawstydzona/y: ale ide przynajmniej poprasowac;-)

Kurcze, widze ze duzo nie bierze siorka :-p Ale ja zdecydowanie rowniez bym wolala wyjsc na spacer bo prasowania nie znosze.

artystka, kolia a jakoś wszystko OK :-) mała rusza się, przeciąga... kopie :-D i jeszcze niecałe 2 miesiące do rozwiązania...

ale jakiś d*powaty humor... bo jutro Sylwester, a nie mogę spędzić z osobą, którą kocham... i to jest trochę dobijające... :dry:

Dlaczego nie mozecie spedzic razem?


A ja jutro zawoze Damiana do babci, i mam zamiar sie rozerwac... odbic sobie ten rok "czystosci" i "spokoju"...
Za to w tym momencie... jestem wykonczona.... padam na pysk... Damian byl dzis strasznie marudny przez brzuszek... nie mogl zrobic kupki od 3 dni, dzis mu pomoglam i wkoncu padl zmeczony...
 
reklama
motylicaja dzięki serdeczne, mój A. zaproponował takie imię i mi jakoś "wpadło w ucho" :D i się zgodziłam...

Asheara nie możemy, bo ja jestem w UK, a mój A. jak na razie w PL na święta pojechał i wraca w styczniu do Norwegii pracować wraz z rodzicami... i nie mamy jak na razie możliwości, żeby ze sobą razem mieszkać... muszę pozałatwiać parę spraw i on też ;) ale ponoć rozłąki dobrze robią... czasami ... chociaż jak przychodzi ten czas jak się załapuje doła i tęsknota doskwiera... to wtedy jest najgorzej ;/
 
Dla wszystkich młodych mamusiek :-D

Wanny szampana, seksu do rana
Niech ciało swawoli, głowa nie boli
Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi
Spełniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia!!


Szczęśliwego Nowego 2010 Roku!:-D
 
Nie ma za co Kingusia;)


Ja wam dziewczyny zyczenia skladam


Nowym Rokiem coś się zmienia,
Każdy nowe ma życzenia,
I nie wszystkich tym zachwycę,
Czego chcę i czego życzę!
a zatem w Nowy Roku 2010 życzę:
Zdrowia, Szczęścia i Miłości
Oraz 365 dni pełnych Radości


zyczy Jagodka;)

i jeszcze dla dziewczyny z brzuszkami zebyscie mialy szybkie porody a dla z dzidiusiami na piersiach zebyscie byly wytrwale...i cerpliwe i czerpaly radosc z malcow..
 
reklama
Do góry