reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

heja babki ja tylko na chwilke Lot minal ok Tylko szkoda ze ludziee sa tacy durnii Nawet kobiety z dziecmii Szkoda slow jak bede miala wiecej czasu to napisze ...

Buziaczkii Muaaa :))
 
reklama
Dzień dobry mamuśki :-)
Jak Wam mija poranek ??
Ostatnio rzadko siedziałam na forum ponieważ miałam trochę zajęć no i co najważniejsze spędzałam czas z mężulkiem...
Właśnie godzinke temu wyszedł do pracy a ja sobie siedzę i myślę co mam dziś do roboty :p:-D
 
Witam.
Ja ostatnio straciłam ochotę na pisanie. Te forum zaczęło już się psuć. Nikt z nikim nie pisze i każdy o sobie. Aż nie chce się opowiadać.
Ogólnie to wczoraj filmowy maraton miałam w domu. 2012 i New moon :-)
dzisiaj do gina jadę i na zakupki.
Mareczek już urzęduje od jakiejś godziny. Justynka jeszcze śpi.
SYLCIA FAJNIE że doleciałas na miejsce w jednym kawałku :-). W jakim sensie piszesz że ludzie durni?
KOLIA Ja takie porządki już od tygodnia próbuje przeprowadzić :-) ale no cóż, lenistwo się wdziera :-)
miłego dnia mamki :-)
 
Witajcie Wczoraj moje dziecko wykapało się bez płaczu najpierw pobawiliśmy się kaczka a dopiero potem stopniowo go do wody wsadziłam już bez leżaczka tylko sam sobie siedział w wanience i się ładnie trzymał trochę się bał, ale nie płakał. Tomek go zabawiał sikająca kaczucha, a ja go myłam. Musze mu kupic taki daszek do mycia głowy żeby mu woda nie leciała do oczu bo strasznie tego nie lubi i sie denerwuje. A poza tym młody zaczyna mi histeryzować jak mu sie czegoś nie da ja na to uwagi nie zwracam ale widzę ze u teściowej to ma wszystko na co przyjdzie mu ochota...

mamaola Oby się obyło bez podszywania no ale jak bedzie konieczne to wiadomo wszystko konieczne zeby maluszek czuł sie dobrze i zeby było wszystko ok. Odpoczywaj duzo. A Dareczkiem ty sie zajmujesz czy ktos ci pomaga?
pola997 Hehe pamiętam grzywkę Ludwiczka słodka byla:-) Nie nie ucze sie pracuje teraz a na studia zamierzam isc jak młody bedzie miał 2 lub 3 lata i troche kasy odłoze bo narazie to brak funduszy. Co do mieszkania to juz nie wynajmujemy bo moja mama odstąpiła nam mieszkanie i w sumie wychodzi nast taniej utrzymanie 2 pokojowego mieszkania niż wynajmowanej kawalerki:-) a wiadomo forsa na ziemi nie lezy:-p no ale gdybysmy nie mieli takiej mozliwosci to naal bysmy wynajmnowali bo z rodzicami mieszkac nie chciałabym. A tobie jak idzie na studiach jaki kirunek?
gosiakma Witaj napisz cos o sobie
sylcia007 A co takiego sie stalo?
AguśZakochana Heh wiadomo mąż najwazniejszy:-) a jak tam przygotowania na przyjście maluszka
Edit:
Ewi zgadzam się z tobą dla każdego jest ważniejsza jego sytuacja i najlepiej zeby pisać tylko sobie a innym nie odpisywać. Nie wiele osób wchodzi czyta posty innych i odpisuje...
 
UMI No właśnie. Mnie to denerwuje. Dla mnie takie coś nie jest podobne do forum. Ale mam nadzieję że w końcu to się zmieni. Szkoda by było :-(
 
Umi2 w sumie to nie wiem co mam napisać ;-) Od 1 kwietnia jestem młodą mamuśka, w tym roku maturka i tyle :tak:
Wiesz co mój Mateusz jest taki sam,niby grzeczny itp ale od jakiegoś czasu bardzo wymusza, jeśli chwyci w ręce coś czego mu nie wolno a ja mu zabieram to zaczyna sie taki wrzask i płacz, ze szkoda gadać, z z reguły nikomu sie nie chce słuchac jego płaczów wiec wszyscy mu ustepują, a juz najbardziej M. od jakiegos czasu ulubioną "zabawka" Małego jest taki troszke grubszy srebrny łańcuszek, który kupilam M na urodziny, zgroza... a zabawek ma tyle, że w nich toniemy.
Jak nie przestaniemy mu odmawiać to sie zrobi taki mały terrorysta...

A co do kąpieli to akurat moj Mati tak lubi się kąpać, że mógły z wanny nie wychodzić.

Właśnie, miał ktos z was taki daszek do kąpieli, zdaje to w ogole egzamin?
A tak w ogole dopiero teraz rzucilam okiem na zdjęcie, umi2 jakie długie włoski ma Twoj synuś, moj to taki łysol w porównaniu z nim ;p To jednak masz troche roboty przy kąpieli bo ja swojemu to tylko troszke głowke popłucze i tyle, bo w sumie nie ma co tam myć ;p
 
Ostatnia edycja:
Umi-super ze Kacperek polubił kąpiele,mój młody nigdy w kąpielinie plakał,zawsze lubił się myć...ale musze jak ty kupic ten daszek bo sie denerwuje jak mu łepek myje.....no i u mnie własnie tak jest ze ja czegos młodemu zabraniam a babcia zaraz pozwala,albo dziadek raz pozwala sie czymś bawic a potem zabrania i młody głupieje.....ach....porażka.....a jutro mam usg i sie okaze co z tą szyjką to napisze.....

Ewi-dlatego własnie przestalam tu pisac....duzo nowych mam,nie znają regulaminu,nie odpisuja tylko klepią co u nich a reszte mają gdzies....aaaaaa i ja wczoraj oglądalam 2012...dla mnie bajka,troche przydługi....ale w sumie niezły....
 
MAMAOLA No te 2012 to trochę takie długie. Mnie denerwował początek, strasznie długie wprowadzenie w temat było. Ale ogólnie sama ta akcja niezła była. Choć jedno co mnie denerwuje w takich filmach to jak ludzie całuja się lub żegnają się baaardzo długo kiedy muszą zrobić coś ważniejszego. Ten temat jest taki oklepany. A najlepsze jest to, że filmów o takim tytule jest wiele. :-)
 
umi2 Chyba większość maluszków nie lubi kiedy woda wlewa sie do oczek więc taki daszek to na pewno dobre wyjście ;) Mam nadzieje że twój maluch stopniowo polubi kąpiele:-D A u Nas przygotować na razie brak...Co prawda mamy upatrzony wózek i łóżeczko ale na razie nic nie kupujemy..nie za bardzo podoba się to teściom z którymi mieszkam ponieważ wierzą w zabobony i uważają że jak kupować to przed samym porodem albo najlepiej w trakcie haha:-)Mi osobiście to obojętne choć wolałabym już coś kupić żeby było ,,na wszelki wypadek" no i żeby za 2 miesiące nie odczuć na kieszeni aż tak...Co do przygotowań to na razie intesywnie poszukujemy imienia ;)

EWI44 Masz rację ;] Mnie też zawsze takie nieodpisywanie denerwowało ale biorąc pod uwagę siebie musimy przyznać że nie każdy robi to specjalnie... Sama nie raz nie odpisałam każdemu bo po prostu nie miałam na to czasu...jednak jeśli ktoś ma czas i ignoruje innych co każdy post to przegięcię...

mamola Zgadzam się z Tobą że duzo nowych mam przybyło , każda napisała jak najwięcej o sobie a mnie osobiście już się myli kto co napisał :pPP
A 2012 też mam ochotę obejrzeć ;]

 
reklama
Ja to w ogóle z innej beczki troszeczkę, bo wiem że jak napiszę to mi ulży;-)
ostatnio spóźniała mi się @ przez 5 dni, panikowałam strasznie, w końcu zrobiłam test i wyszła jedna kreseczka, a po niedługim czasie przyszła @. i mimo tego, że mam 19 lat i jestem na I roku studiów dziennych to bardzo chciałabym dzidziusia. na początku wielka panika, po jakimś czasie zaczęłam się przyzwyczajać a potem duże rozczarowanie:-(. po tym wszystkim jeszcze bardziej czuję potrzebę bycia mamą. wiem, że na dzień dzisiejszy trudno byłoby sobie poradzić z takim maleństwem i zapewnić mu opiekę taką na jaką zasługuje, więc muszę poczekać jeszcze jakieś 2 lata. w każdym razie bardzo wam zazdroszczę i mimo wszystko fajnie się was czyta ;-)
 
Do góry