reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ewi-ale słodkie są twoje dzieciaczki...:)Justynka tojuz duza dziewczynka..a Mareczek słodziak:)

Umi-jeju i ja Cie strasznie dawno tu nie widzialam ale teraz same nowe mamy to pisza wiec raczej sienie odzywam.....co u Kacperka??ja nereczka??

Nie wiem juz która dziewczyna o wadze pisala...Mój młody jak mial rok miał 84 cm i 11 kilo....jest na 50 centylu....
a ja mam dzis straszna ochote na mcdonalda.....
 
Mamaola Gratuluje fasolki miałam juz kiedys na NK pisac bo widziałam opis:-) ale sie powstrzymałam:-p Co do nereczki to jedziemy na tabletkach puki co kontrole mam 7 grudnia moze akurat cos sie poprawi mam nadzieje:-) a jak tam Daruś i maleństwo. Jak się czujesz?
EWI44 Zawsze będę zazdrościć ludziom z takim talentem jaki masz ty
 
Umi-czuje sie tak srednio...mam straszne wymioty.....no i we wtorek sie okaze czy nie bede miec podszywanej szyjki macicy bo na badaniu gin stwierdzil ze kródka jest bardzo.....ale jestem dobrej mysli mam nadzieje ze usg wykaze ze wszystko jest ok.....Trzymam kciuki za Was:) a raczej za Kacperka żeby sie wszystko unormowało....i nereczka zeby byla ok:)
 
Wow. MAMAOLA To Ty w ciąży? Oby wszystko było ok. Może bez tego podszywania się obejdzie.
UMI Z tym talentem to chodzi ci o rysunek? Dzięki. Ostatnio dużo rysuje :-) jak się okazało prócz pisania to moje drugie zainteresowanie.
 
Umi- ja prawie nie zaglądałam tutaj:-p U nas dobrze, mały rośnie niedługo ma swoje pierwsze urodzinki;-) siedzę w domku bo mój Grzesiek od rana do wieczora w pracy.Ja studiuję,jak chodze do szkoły,wtedy moja mama siedzi z Ludwikiem.

A u Ciebie jak tam??? Jak Kacperek? Widzę,że już duży;-) i ma świetną grzyweczkę. Mój mały miał taką samą,ale moja ciocia mu obcięła :-D hehe
Uczysz się? Dalej mieszkacie w wynajętym mieszkanku?
Dużo zdrówka dla Twego synka!

Ewi-
Właśnie dużo nowych mamuś:) Będę teraz częściej tutaj zaglądać:tak: Twoje pociechy już duże. Masz pewnie dużo pociechy z nich. My dajemuy radę ,chociaż jest ciężko. Pieniędzy troszkę brak. Ale mój Grzesiek znalazł lepszą pracę i mam nadzieję,że powoli będzie lepiej:tak:

mamaola- biedulka musisz się tak męczyć,ale pomyśl,że potem będzie tylko lepiej!!!
 
POLA Ja jak nie zagladałam tu tyle czasu to jakoś się wydaje że Ludwikowi szybko ten roczek leci :-) Fajnie że dalej się uczysz. A z kasa to tak jak u każdego się zdaża kryzys, ale zawsze kiedyś musi być lepiej. :-)
ja dzisiaj na obiad pomidorówke gotuje, a potem za ciasto się wezmę.
Zostało mi jeszcze sprzątanie, ale podłogi mam już odkurzone więc tylko zmyc je jak dzieci pójdą spać.
 
reklama
Witam po weekendzie i widze ze tu odpoczywaja wszyscy bo pustki takie ze ho ho. Ja w sobote zaliczylam gruntowne sprzatanie takie juz przed swiateczne szybko ale juz po mam pozniej tylko wsytaczy poprawic;-) Wczoaraj do P wpadlo 2 kumpli z poloweczka to sobie przy stole pozny wieczor spedzilismy:-p

gosiakma Witaj i udzielaj sie jak najczesciej:-)
 
Do góry