reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

artystka noo Twoja ogolna sytuacja nieciekawa jest A rodzice sa tacy zimnii Bo moze rozmyslaja nad tym gdzie postapili blad dlaczego tak wyszlo Wiesz jak to rodzice ... 7 swiatow z nimi jest bardzo czesto A ojciec dziecka to swinia zwykly gowniarz ktory myslii tylko o tym aby tu kogos przeleciec czy tam i niczym sie nie przejmowac Moim zdaniem to on nie dorosl nawet do seksu Jemu to sie chyba wydaje ze jak mu staje to jest jolerro Wybaczcie te slownictwo ale tacyy ludzie dzialaja na mnie jak plachta na byka :/ Takiemu to najlepiej jaja na stol polozyc i odciac :/
Ale Ty kochana niemasz co sie denerwowac dasz sobie rade z wszystkim a on niech zapomnii o dziecku Rodzice zobacza malenstwo od razu sie zakochaja :))

PS wybaczcie za bledy ale na fonie siedze i palce mi sie placza

Ja też siedze często na fonie i sobie do was pisze:)
a wybaczcie mi za błędy bo ja nie mam polskiego laptopa i nie mam polskiej klawiatury a komputer mi sie zepsół i musze siedziec na laptopie
 
reklama
A plastelinka prawdziwa miłość wytrzyma... ;)Napewno dacie sobie rade ;)
A co do tego co napisałam o swoim życiu to naprawde tak było, najlepsze w tym wszystkim jest to ze ja w życiu podobnych historii różnych takich dziwnych "akcji" ze strony chlopaków miałam mnóstwo. Bym książke w 20 tomach napisala! :) hehe
A to cpun, a to diler, a to miałam przestepce, damskiego boksera, miałam lovelasa , mialam takiego ktory mnie zdradzał i takiego ktory za daleko mieszkał. Ogolnie zastanawiam sie co mnie w życiu jeszcze spotka jak mając 17 lat naaaprawde duuużo przezyłam juz
Hehe ;) W kazdym razie uważam że błedy i każda sytuacja uczy nas czegoś i pomaga nam później w dalszym życiu ;)
sylcia mam zamiar tak z eks zrobić hehe ;) Żartuję oczywiście ale jakby prawo pozwalało na coś takiego dla takich gnojków to czemu nie :D
 
A plastelinka prawdziwa miłość wytrzyma... ;)Napewno dacie sobie rade ;)
A co do tego co napisałam o swoim życiu to naprawde tak było, najlepsze w tym wszystkim jest to ze ja w życiu podobnych historii różnych takich dziwnych "akcji" ze strony chlopaków miałam mnóstwo. Bym książke w 20 tomach napisala! :) hehe
A to cpun, a to diler, a to miałam przestepce, damskiego boksera, miałam lovelasa , mialam takiego ktory mnie zdradzał i takiego ktory za daleko mieszkał. Ogolnie zastanawiam sie co mnie w życiu jeszcze spotka jak mając 17 lat naaaprawde duuużo przezyłam juz
Hehe ;) W kazdym razie uważam że błedy i każda sytuacja uczy nas czegoś i pomaga nam później w dalszym życiu ;)
Hehehe to miałaś każdy rodzaj faceta :-D ale myślę, że i tak znajdziesz faceta tego z innej, wyższej półki :tak::tak::tak:
I normalnie podziw, sporo przeżyłaś w życiu, ale powiem Ci że takie doświadczenia przydają się w dorosłym życiu, w końcu człowiek uczy się przez całe życie :-D
dużo zdrówka, silna z Ciebie dziewczyna!
 
sasanka wiem dlatego niczego nie żałuje w swoim życiu. Tzn żałuje ale troszeczke. Bo przynajmniej życie mnie nauczyło być silną i się nie poddawać.

A właśnie mam pytanko. Może któraś z was ma jakies szybkie, proste, przepisy na ciasta ;) Tylko najlepiej żeby były nie jakieś drogie i wymyślne tylko może poradzicie coś ;)
 
a jakie Cie interesują? Takies biszkoptowe? tortowe? sernik? szarlotka?
Ja w sumie z kazdego rodzaju cos tam mam ale najbardziej poleciłabym sernik wiec jesli cos to moge odkopac przepis.Zawsze wychodzi i nie jest taki suchy i "zlepiony" jak każdy ktory mialam okazje sprobować tylko delikatniutki i nie ma osoby ktorej by nie smakował :D A szczerze przyznam,że ja nienawidziłam serników :D

hmm słuchaj ale to chyba zalezy od Ciebie w wiekszosci bo ja miałam tak samo uwierz mi ... albo mi ręce wykręcał chłopak,albo miał 10 innych naraz,albo zabawiał sie małolatami i zawsze do takich mnie "przyciągało" ja potem tak samo sie chciałam bawić facetami ale spotkałam Michała na jakiejs koszmarnej domówce.Oczywiscie nie zwrocilam na niego uwagi (glupia) on latał ROK za mna mnie nic do niego...nie interesował,nie pociągał mnie itp w pewnym momencie musiałam mieć operacje i nikt się wtedy mną tak nie zaopiekował jak on. Nie zakochałam się w Nim od razu ale przejrzałam na oczy.Po pewnym czasie znow zaczelam sie od niego oddalać trwało to 2 miesiące i w koncu dziewczyna która uganiala sie za nim przez 2 lata zaczela z nim byc. Wtedy poczułam zazdrość (bylam osoba ostatnią do wszelkich przejawów zazdrości wiec wyczułam że cos jest nie tak) Kochal mnie bardzo więc wrócił do mnie.Byłabym największą idiotką na świecie.Uczucie narastało z dnia na dzień.Jesteśmy razem 2,5 roku a ja nie wyobrażam sobie życia bez niego.Ufam mu we wszystkim i przyznam szczerze,że jestem mu całkowicie oddana i spełniłabym każda prosbe...
Wiem,że strasznie Go traktowałam...do dzis nie moge sobie tego wyczayc
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Chciałabym rozpocząć nowy watek mianowicie "nadwaga" u niemowląt. Moja córeczka urodziła się z wagą 4100, dość szybko przybierała na wadzę, do pewnego momentu nawet się cieszyłam,że mam silne, zdrowe duże dzieciątko. Wczoraj Hanula skończyła 6 m-cy , dzis szczepienie no i ważenie 10 kg!!!!Przeraziłam się , pediatra ignoruje ten problem mówiąc "taka jej uroda" ja zaczęłam się martwić. Może to objaw choroby??? Karmię sztucznie, bebilonem pepti, Hanusia naprawdę nie je dużo, mniej niż napisane na opakowaniu, ostatnio bardzo straciła apetyt i naprawdę nie spodziewałam się ,że w ciągu 3 tyg przybierze blisko półtora kilograma. Proszę napiszcie o swoich doświadczeniach z wagą
Pozdrawiam
 
Piekna historia... :) I szczęśliwie się zakończyła :) Tzn dużo jeszcze przed wami ale dobrze że tak wyszło.
No ja mam teraz w sumie tak.. Jest taki P. byłam z nim kiedyś pół roku chyba najporządniejszy z jakim bylam, ale strasznie mnie wkurzał bo bał sie ze mnie straci i codziennie jakieś byly pytania czy go nie zdradze,czy to czy tamto, czasami siostre wysyłał zeby mnie sprawdzala czy jestem z kims...
No i pozniej zerwalam z nim bo byłam w domu z całą rodziną bo to byla rocznica ślubu moich rodziców.. A on do mnie pisze że widziala mnie jego siostra z jakimś chłopakiem na mieście..

W każdym razie... On wie jaką mialam sytuacje z moim eks itd i jest baaardzo we mnie zakochany i biega za mną od tamtej pory co zerwaliśmy... I chciałby byc ojcem dla Antosia mojego.. Chce ze mna być i tak za bardzo nie wiem co robic...

A co do ciast. sernik mam prosty tani i szybki przepis. Nie wiem jakie ciasto takie które będzie dobre :)
 
Ostatnia edycja:
artystka a Ty czego chcesz w zyciu ? Bo jezeli w twym sercu chlopak P nie zapali nigdy iskierki to niewiem czy warto ponownie wchodzic do tej samej rzeki ... A jezeli czujesz ze Twe serce mogloby zabic tak wyjatkowo to moze warto sprobowac ? Tylko czy chlopak w ogole rozumie co tzn stac sie z chwili na chwile ojcem ? Czy bedzie umial pokochac Te dziecko jak swe wlasne ? To sa bardzo wazne decyzje mozna by powiedzuec na cale zycie ... Jezeli chlopak jest tego pewny i dochodzii do niego ta cala ta sprawa To podziwiam chlopaka i Bogu dziekowac za takie osoby :))
 
plastelinka, artystka no macie pokazna "kartoteke" ja takiej nie mam bo tylko trzech chlopakow mialm w tym kazdy pozadny i w ogole nie mailam na co narzekac ale ja nie szuklama przywiazania wtedy uwazalam ze mi to nie potzrebna a tak naprtawde sie balam jak choler ze moze mnie skrzywidzic wiec tak naprawde bylo odwrotnie mojgo eksa zdradzilam i w ogole czesto bylam nie fair oczywiscie nie zaluje ze sie roztalismy bo stalo sie to na rzecz P ale strrasznie zalowalam ze w taki sposob i po tak beszczelniej zdradzie. P zanim pozwolilam sie tak naprawde do sie zblizy nie zykle tam aa tamten to moj chlopak tez sie musial na pocic bo dlugo byl na dystans a jest strasznie nie cierpliwy zawsze i ogolnie nie w jego stylu wiec jak to zniosl nie wiem do tej pory i jeszcze bylam z nim 3 dni i z nim zerwalam miesiac nam zjaleo spikniecie sie od nowa ale jak nam sie juz udalo to musielism duzo przejsc i oolnie jestesmy strasznie rozni ale ze tak musielismy walczyc teraz tak szybko sobie nie odpuscimy:-)
 
reklama
Hej puki co nie masz się czego martwić :) mój synek skończył 22 5 miesięcy i waży 9 kg i w dodatku jest na piersi :) i też aż takim łakomczuchem nie jest . i lekarze też twierdzą że taka jego uroda.. i puki jest zdrowy nie ma się czym martwić.
Mi się wydaje że to może być uwarunkowane genetycznie :)
ale przyznam że też byłam szoku gdy powiedzieli mi że waży 9 kg :D
a po urodzeniu ważył 3600g ;)
 
Do góry