reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja tam jeszcze nie wiem jak będę sie zabezpieczać może przepisze mi takie tab które mogę brać karmiąc ;-)
napewno przepisze coś ;) ja karmiąc brałam Azalie, niestety bardzo krótko, bo miała sporo efektów ubocznych które właściwie wszystkie odczuwałam, a przy niemowlaczku niestety nie mogłam sobie pozwolić na leżenie brzuchem do góry, no i ciągłe mdłości, ledwo co się wybawiłam tych ciążowych to następny przyszły, więc przestałam brać ;)
 
AguS Zazdroszczę Ci tego spania. Jak ja dawno nie spalam w ciągu dnia. Może odbije to sobie kiedy dzieci podrosną...
MALWINA Tak będzie łatwiej się wkręcic :-)
 
cześć mamusie!
jestem mamą cudnego michasia, który urodził się 08.09.2009:-). wszystko było ok,a od niedawna mamy kłopoty za skórką. stwierdzono skazę białkową i łojotokowe zapalenie skóry.czy ktoś ma jakies doświadczenie w tej materii?proszę o pomoc

Heja witam mamke :)) A co do chorobek to ja niestety nie pomoge :((

Hej dziewuszki miałam sie pochwalić i się chwalę!
Mam synka :D :)
Oczywiście nie ma to jak intuicja kobieca :D hihi
Bylam w szoku jak moja gin trafiła wręcz od razu i pokazała co tam dzidzia ma, a pozniej juz drugi raz szukała ale dzidzia wariowała i nie dala sie zlapac ;P noge na noge założył synek i koniec :D
A jak na tetno poszłam to moj syn skopał mnie tam gdzie szukała tetna polozna i az sie smiala z mojego dzikuska ze tak wariowal :p

Aha i moj synek lubi fikolki robic ,co na usg świetnie prezentował ;) hehe
Pozdrawiam...

Jestem ostatnio zabiegana ale jak bede miec chwile czasu to wejde poczytam co tam pisałyście i odpisze ;))Buziaki


Gratulacje wielkie !!!!!!!

Witajcie ;) Ja dziś wyspałam się za wszystkie czasy... ;):-)Wstałam sobie coś koło 12 a potem cały dzień spędziłam z mężem...:tak:Teraz nadszedł wieczór niedawno wyszła odemnie kuzynka . Humor nieco lepszy...


OOooo jak ja bym chciala sobie pospac ... Teraz jestem nieco chora kaszel mam i caly cazs 37 ;/
 
mamamichasia - Moja córcia miała/ma skazę białkową więc jakbyś chciała czegoś więcej dowiedzieć sie o Naszym przypadku to pytaj.

AguśZakochana - Zazdroszcze spania do 12, korzystaj teraz bo jak dzidzia urodzi sie to już tak dobrze nie będziesz miała.

Ja ostatnio kładę się dosyć późnawo bo tak bliżej 2 (a dwa dni to nawet o 3), potem z rana po 7 pobudka. W dzien jak córcia idzie na drzemke to ja twardo też nie. Zobaczymy ile dam radę.

artystka
- gratuluje Synka. A oficjalnie pogratuluje jak już sie urodzi i będzie 100% pewność. :p

matosia, Iwcia - Mi ginekolog powiedział, że nie zaleca brania tabletek antykoncepcyjnycj jeśli karmię piersią.
 
Artystka gratuluje synka:tak::-) no i jak dziewczyny pisza jak chcesz dac mu na imię??

Agus nawet nie mow tu o spaniu do 12:-Dja juz nie pamietam jak to pospac sobie dluzej:-D:szok:masakra.. nie pamietam juz nawet jak to jest wstawac samemu a nie jak ktos Cie budzi:-pale masz racje wyspij sie teraz:tak::-) jak ja bylam w ciazy to nie spalam dluzej niz do 8, bo moja Lena o 8 "wstawala" czasami pozniej jak jadalam sniadanie np:-):tak:

Stepelek co Ty tak pozno sie kladziesz?? spac nie mozesz??
 
Oj ja Was dziewczyny rozumiem...Zazwyczaj wstaje o 5.00 jak mąż ma 1 zmiane... albo jak śpie sama...Ale wyjątki to czas kiedy ma nocki i rankiem kiedy on sobie słodko śpi ciężko mi wyrwać się z ciepłego łóżka...:-)
 
reklama
baska - Poprostu wieczorem jak córcia juz spi moge na spokojnie cos porobić czyli posiedziec przy kapie, poczytac książke, pobawic sie masą solną i jakos tak się zawsze schodzi do późna. Ale dziś idę spać przed północą, bo mnie oczy już strasznie bolą.

kasia - Witaj na forum.
 
Do góry