No wiem jak to jest bo moj tesh tylko pampersa uzywal , teraz tylko na noc bo przez dzien go ucze siusiu na nocniczek , albo sie wysiusia albo wiecej prania mam ,ale dla mnie lepsze to niz kupowanie bo tu tesh sa drogie :/ jakies 10$ za 20 pampersow wychodzi > a pozatym mam nadzieje ze do momentu narodzin malej sie jush nauczy ladnie zalatwiac na nocniczek a najgorshe jest to ze nie wola , bo jak Go przypilnuje to nie ma problemu a Ty Twoja mala jush cos probujesh ??