reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć dziewczynki. :tak:
Byłam dzisiaj na pierwszym USG. Dostałam skierowanie na badania. Na następnej założy mi kartę. :-) Byłam też z TŻ w urzędnie, załatwiliśmy wszystkie formalności zwiazane ze slubem. :blink:


Pozdrawiam. ;-)
 
reklama
STEPELEK U mnie strasznie dołująca pogoda. Na dodatek po tym moim urazie biorę leki które jeszcze gorzej wpływają na moje samopoczucie. Normalnie żyć nie umierać :-) ja nie miałam takich bolesnych @. Dopiero niedawno się pojawiły. Jakiś tego powód być musi.
patrzę że jak ja się pojawiłam to Inne stare znikły. :-) dobrze przynajmniej że Ty jesteś :-)
KARTOTEKS No to fajnie. Na usg pewnie nie było jeszcze nic widać. :-)
 
Sylwia no tak samem w domk nudno trzeba wracac do przedszkola:-D
Ewi oj ja mialam straszne @ przed ciaza naszczescie po porodzie sie to zmienilo
Panistepelek i jak corci smakowalo? A pogoda srednia ale cieplo jest.

Krcze woda mineralna sie skonczyla a mi woda to do zycia jest strasznie potzrbna pije mnostwo a teraz usycha:baffled::-p
 
Ewi - Szczerze powiedziawszy to ze "starych mamusiek" to już od jakiegoś czasu nikt nie pisze co jedynie co i rusz któraś raz czy dwa zajrzy.
Ja też jakoś tak dziś w kiepskim nastroju z kilku powodów.

kolia - Córcia zjadła tylko kilka łyżek wczorajszej zupki... ale chyba poprostu nie miała apetytu bo jak chciałam jej dać kupną zupke to też nie jadła.
 
Dzindusia witaj. Oczywiście jak każda nowa mamusią musisz zapoznać się z naszym regulaminem, :-)
STEPELEK To twoja mała nie je jeszcze normalnych obiadków?

ja dzisiaj spaghetti zrobiłam. Za bardzo nie miałam ochoty na wymyślanie czegoś
 
reklama
witam! :)
No ja dziś wróciłam z Włoch.
Kurde napaliłam sie na jakies rzeczy dla dzidzi. Ale tam takie drogie rzeczy. Ehś...
No cóż. We Włoszech ciepło. Opalać sie można :p Chociaz ja to odwiedzalam rodzine :p
Noi brzusio mi sie powiększa :p Dzidzia jak sie ułoży dziwnie to momentami mam taka wielką gulaje wystającą z brzucha hehe :) słodkie takie.
Wiecie.. na początku ojciec dziecka namawial mnie bardzo na aborcje. Ja mu powiedziałam ze ok, ale i tak nie zamierzałam pójść. I nie poszlam, zdobylam sie na odwage powiedzialam mu i calej rodzinie ze nie usune chocby mieli mnie z domu wyrzucić. I wiecie co? Nie żałuje! To najwspanialszy dar jaki dostalam od życia.
Z dnia na dzien jak czuje sie ruchy dziecka, coraz cześciej, coraz mocniejsze. Poprostu wspaniałe.. to jak brzuch rośnie...
Później jak dziecko dorasta...
Żadne pieniądze nie są warte takich chwil nie uważacie?

Witam wszystkie nowe młode mamy.
 
Do góry