reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam! :)
No ja dziś wróciłam z Włoch.
Kurde napaliłam sie na jakies rzeczy dla dzidzi. Ale tam takie drogie rzeczy. Ehś...
No cóż. We Włoszech ciepło. Opalać sie można :p Chociaz ja to odwiedzalam rodzine :p
Noi brzusio mi sie powiększa :p Dzidzia jak sie ułoży dziwnie to momentami mam taka wielką gulaje wystającą z brzucha hehe :) słodkie takie.
Wiecie.. na początku ojciec dziecka namawial mnie bardzo na aborcje. Ja mu powiedziałam ze ok, ale i tak nie zamierzałam pójść. I nie poszlam, zdobylam sie na odwage powiedzialam mu i calej rodzinie ze nie usune chocby mieli mnie z domu wyrzucić. I wiecie co? Nie żałuje! To najwspanialszy dar jaki dostalam od życia.
Z dnia na dzien jak czuje sie ruchy dziecka, coraz cześciej, coraz mocniejsze. Poprostu wspaniałe.. to jak brzuch rośnie...
Później jak dziecko dorasta...
Żadne pieniądze nie są warte takich chwil nie uważacie?

Witam wszystkie nowe młode mamy.

Wspaniale sa dziecii :)) I sa najwiekszym darem :))
 
reklama
dzindusia Witaj! i napisz cos wiecej o sobie:-) ile masz lat? maz chlopaka/meza itp;-)
artystaka92 mnie tez namaiwali co prawda nie chlpak i nie zaluj ten usmiech jest naprawde bezcenny:-) Ja jak bylam w ciazy i bylam w Hiszpani poczylam pierwsze kopniaki tkie pozadne malemy tak sie plaza spodobala ze mi tam rewolcje zrobil:-D

Mikiola jest dziadkow ktorzxy juz mu caly dzien zaplanowali :-p no nic bedzzie sie dobrze bawil:-)
 
Ewi - Moja Klaudia oczywiście je juz od dłuższego czasu normalne obiady jak i wszystko inne i na ogół na obiad zjada ugotowaną przezemnie zupę, bo je bardzo lubi ale od czasu do czasu dostaję jeszcze coś ze słoiczka oczywiście coś odpowiedniego do wieku.
 
Witam.
Ale ja dzisiaj zakwasy mam. Wczoraj cały dzień dawałam sobie wycisk i dzisiaj odczuwam tego skutki. Ale nie dam za wygraną i dalej będę ćwiczyć. Bo nie mówiłam ale się odchudzam. :-)
ARTYSTKA I masz rację. Dziecko jest najlepszą rzeczą jaka może spotkać kobietę. Twoja rodzina i chłopak naprawdę źle robiła że namawiała cię na usunięcie ciąży.
KOLIA Ty to masz dobrze. :-)
 
Witajcie my wczoraj wrócilismy ze szpitala jestem padnięta ale szczęśliwa ze nie musiałam spędzać tam kolejnego tygodnia bo bym chyba zwariowała.... Nie nadrobię was nie ma co na to liczyc bo za wiele piszecie ale postaram się być na bieżąco.
 
Czesc dziewczyny:-)

Umi dobrze, ze juz was wypuscili:-):tak:
Ewi oo cwiczonka widze:tak:;-) nie martw sie z kolejnymi seriami bedzie tylko lepiej:tak::-) ja juz po aerobiku nie mam az takich zakwasow.. czasami cos tam poboli ale zeby wlasnie tak mocno to tylko po pierwszych i drugich zajeciach:-):tak:
Kolia tobie to dobrze:tak::-)odpcozniesz sobie:-)
 
EWI44 witaj w klubie zakwasów :-) ja też postanowiłam popracować nad sobą i od dwóch dni ćwiczę.Ściągnęłam sobie z internetu super aerobic,daje taki wycisk,że dzisiaj mam okropne zakwasy eh wszystko mnie boli i chyba będę musiała sobie dać z 2 dni spokoju żeby przeszły te zakwasy.Aż trudno uwierzyć jaki człowiek przez to siedzenie w domu staje się sflaczały :-pAle postanowiłam wziąć się ostro za siebie i codziennie ćwiczyć.Od razu lepiej się czuję po takim wycisku.Dzisiaj jadę na urodzinki do mojej siostrzenicy,więc wreszcie wyrwę się z domu.A na obiad mam w planie zrobić soczyste żeberka z pomysłu na obiad.Ciekawe jak wyjdą jeszcze ich nie robiłam.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
BAŚKA No się pokazalas :-) oj wcześniej ćwiczyłam ale wczoraj tak se pomyślałam że takie ćwiczenie w wolnych chwilach nie zaszkodzi a pomoże. :-) no i dzisiaj mam za sobą 15 minut ćwiczenia, wykorzystałam Mareczka do tego i on miał zabawę niezłą. :-) wiesz aż tak mnie nie boli, tylko jak napinam mięśnie to strasznie ciężko jest.

justynka mi teraz tańcuje. Ostatnio coraz więcej mówi. Usłyszała piosenkę feela Kochaj mnie i śpiewa kochaj mnie, kochaj. W ogóle już zaczyna kumac więcej i nazywać. W końcu się odblokowała bo i tak już późno zaczęła mówić.
 
reklama
Hej wam.. Wiecie co.. juz u mnie 20 tydzień a boje sie troszke bo brzusio coś mam płaskie prawie. Bardzo małe. Jak byłam na forum o temacie zdjęc brzuszków to w szoku jestem. w 14 tygodniu mają 3 razy większy brzuch od mojego...Mam nadzieje że z dzidzią wszystko ok. a dopiero 18 listopada ide do ginekolog.
załącze wam foto co?
piknie2222.jpg
 
Do góry