reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

KARTOTEKS Witaj. Zapoznaj się z regulaminem. :-)
STEPELEK No to jak samo jak u mojego. Tyle że czwórki już ma wszystkie i na trójki czekamy.
KAROLINA Dobrze że z dzidzia wszystko w porządku.
Miłej niedzieli mamusie. :-)
 
reklama
Ja wychowałam sie w domu gdzie było 7 rodzeństwa.Było zawsze fajnie i wesoło.ale nie było łatwo,oczywiście dla mamy.Sama jestem w 2 ciąży i nie jestem pewna czy nie bede chciała jeszcze 3 dziecko.Dzieci są cudowne...
 
Agniesiak
Ewi
Sylcia
Dziekuje Wam za słowa otuchy,wiem że za bardzo o tym myslę i staram sie juz skupiać na innych sprawach ale ..ehh-to trudne! Gdy tylko widze kobietę w ciązy(a tak słodko one wygladaja)to az łezki mi się w oczach kręcą,oglądam się za każdym wózkiem,na allegro przeglądam ubrania ciązowe..normalnie juz chyba schizuje.... sama siebie krzywdzę...
Bardzo bym chciała utrzymywać kontakt z dziewczynami które chetnie by ze mną pisały ...jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak się" tu "poruszać ..
Nie mam na tym portalu jeszcze żadnych "przyjaciół"...
Pozdrwaiam Was dziewczyny serdecznie!!!!!!!!!











































































































 
Witam nowe mamy!:-)
sylcia007 zdrowka dla matkiej!
sylwia8 trzymam kciuki za twoje starania.

A ja chyba bede msiala wybrac sie z maly do lekarza bo nie jest gorzej ale nie jest lepiej caly czas to samo:confused: a teraz kosci ogladam:-)
 
Kolia
Sylcia
Dziekuję Wam bardzo...
Cieszę się że są tu takie fajne mamy:-)
Moja córcia ostatnio (ta młodsza)miała grypę żołądkową-kochana stokrotka tak sie męczyła że szok...Dzis szła juz do przedszkola -tęskniła za koleżankami...
Gorączkujące dzieci są takie słabiutkie-a my mamy musimy być silne by ich wspierac,eh te nieprzespane noce...ale warto poświęcać się dla tych małych skarbów..życie bez nich byłoby puste.............






 
Witam. Moje dzieci na szczęście przestawily się razem z czasem. Tak to pewnie po szóstej byłyby pobudki. Dzisiaj @ dostałam i strasznie mnie brzuch boli. Wzięłam dwie nospy i mam nadzieję że pomogą.
SYLWIA Z NAMI MOŻESZ zawsze popisać. Od tego jest forum co nie? :-)
SYLCIA , KOLIA Zdrówka dla waszych pociech.
 
reklama
sylcia - Dużo zdrówka dla córcia

Ewi - Współczuję tych bolesnych okresów bo u mnie i przed ciążą i teraz po nie mam takiego problemu. Co jedynie plecy mnie bolą bardziej.

Wczoraj moja siostra ugotowała zupę z ryżem, marchewką i pomarańczą, ciekawe czy mojej Klaudii będzie smakować.

Czy u Was też taka paskudna pogoda cały czas??
 
Do góry