reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Agniesiak85 Po wizycie wszystko dobrze ;) Przez ostatnie 2 tygodnie maluch strasznie rośnie...;) Przytyłam 3 kilo i ogólnie badania mam dobre :-):-):-) Ciesze się...tylko że dziś od rana niewyraznie sie czuję;/ Oczy mnie pieka i mam rozpalone policzki jakby od gorączki... Czuje że coś mnie pobiera alba taka pora teraz nastała;/. W domu wszyscy chorują... W dodatku od rana latałam i jezdziłam załatwiać papierkowe sprawy więc idę teraz odpocząć ;) A z ciążą wszystko dobrze i to mi wystarcza wiedzieć:-D
kolia No nigdy nie wiadomo..dlatego nie nastawiam isę na żadną płeć w 100% bo potem mogę się zdziwić :pPP
 
reklama
Agus no to czekamy do rozwiazania moze jednek cos sie zaplacze pomiedzy nozkami:-)
Agnieszka85 tez bym sie wybrala na basen msze chyba kiedy o tym pomyslec hym i prz okazji mi sie przypomnialo ze nie mam stroju:-p

Mikiemu katar leci ale nie przszekadza mu to w brojeniu:-p a dzisaj mnie zaszokowal bo wstal o 9 odsypial chyba sobie:-p

Ojj zdrowka dla maluszka :))

Agniesiak85 Po wizycie wszystko dobrze ;) Przez ostatnie 2 tygodnie maluch strasznie rośnie...;) Przytyłam 3 kilo i ogólnie badania mam dobre :-):-):-) Ciesze się...tylko że dziś od rana niewyraznie sie czuję;/ Oczy mnie pieka i mam rozpalone policzki jakby od gorączki... Czuje że coś mnie pobiera alba taka pora teraz nastała;/. W domu wszyscy chorują... W dodatku od rana latałam i jezdziłam załatwiać papierkowe sprawy więc idę teraz odpocząć ;) A z ciążą wszystko dobrze i to mi wystarcza wiedzieć:-D
kolia No nigdy nie wiadomo..dlatego nie nastawiam isę na żadną płeć w 100% bo potem mogę się zdziwić :pPP

Bardzo sie ciesze ze z zdrowkiem waszym wszystko jest jak najlepiej NOo tylko zeby Cie jakas grypa nie wziela :))
 
Hejka!!
Ja 20 października skończyłam 23 lata a mamusią zostałam 16 sierpnia br.Ciąże planowaliśmy chociaż nie jesteśmy po ślubie i jestem teraz szczęśliwą mamą.Mam przecudownego synka i jestem bardzo szczęśliwa.
 
Witam wszystkie mamy o poranku :-) Ja wczoraj wywiozłam moją pociechę do mamy na noc :-( i zaraz mykam do szkoły ehh i znowu muszę tam siedzieć do wieczora.A mój P.w pracy i jutro też idzie :wściekła/y:jak ja nie znoszę tych samotnych weekendów.Chyba sobie zrobię prawo jazdy bo jestem po prostu "uziemiona".No nic ja lecę się edukować papa mamuśki miłej soboty!
 
ALEXANDRA Witaj. Mogę pisać do Ciebie Alex? Zapoznaj się z regulaminem i pisz tak często na ile możesz :-)

za mną noc pełną koszmarów. Najgorsze było to że chciałam się obudzić ale nie mogłam. Nie udało mi się kupić butów dla małego, ale za to dla Justynki nabylismy komplecik czapka i szalik. Nie wiem kiedy teraz pojedziemy do miasta, ale może we wtorek.
Muszę kupić sobie kozaki do sukienki i żakiecik. Z początku myślałam żeby kupić sobie nowa sukienkę na wesele, ale jak dodam do mojej starej coś nowego to wyjdzie przedwszystkim taniej i lepiej.
 
Witam...Obecnie mam 28 lat i jestem mama dwóch uroczych córeczek.
Pierwszą pociechę urodziłam mając 17 lat..pierwszą ciąże poroniłam...
Mieszkam na wsi więć możecie sobie wyobrazic jak ludzie na mnie patrzyli-taka młoda i już bedzie miała dziecko..lecz ja tym sie nie przejmowałam..W szpitalu tez mnie zle traktowali,wiadomo byłam młoda!
Dzis moja córcia ma 11 lat i jest świetna dziewczyna -mamy super kontakt ze sobą i niczego nie żałuję!
Dodam że jestem juz 12 lat po śłubie i z męzem nadal się kochamy i plaujemy kolejne maleństwo! Niestety staramy się juz pół roku i jakos owocu tych starań nie widać...:no: nasza druga córcia ma 4 latka i domaga sie braciszka!
Moim zdaniem wiek nie jest ważny,ważne jest to "co sie ma w głowie"i w sercu.....


Pozdrawiam gorąco wszystkie młode mamy!






 
Witajcie sobotnio!!:) My z M u mojej mamy na weekendzie:) Opiekujemy się jej 5miesięcznym bokserkiem bo mama na uczelni:) Wyprawiliśmy ją do szkoły, zjedliśmy śniadanko i nawet gołąbki na obiadek już zrobione:) Wystarczy ziemniaczki kupic i obiadek gotowy:) Suróweczka w lodówce:)
Sylwia8 no jasne, że najważniejsze jest to co w głowie i w sercu, wiek nie gra roli moim zdaniem:)
Pozdrawiam i życzę udanej soboty:)
P.S. CO robicie na obiadek? Może jakieś pyszne przepisy macie?:)
 
witam.
ja też miałam 16 lat jak wpadłam,mój chłopak-teraz juz od 12lat mąż:tak: sam powiedział o tym moim rodzicm,powiedział im o tym jak tylko dowiedział się ze jestem w ciązy..nie zwlekał z tym.. Moi rodzice początkowo byli w szoku ale wszystkim się zajęli, zgodę na małzenstwo musiałam uzyskać przez sąd,wesele też mi urządzili i bardzo wspierali!!! Przez 5 lat mieszkalismy z moimi rodzicami i za kazdym razem moglam na nich liczyć,za co im bardzo dziekuję!!! obecnie z mężem mieszkamy juz na swoim i naprawde jestesmy bradzo szczęsliwi(wiadomo w każdym małzenstwie po czasie jest jakis kryzys) więc sądze że lepiej warto otwarcie mówic o takich rzeczach..
Powodzenia zyczę..



 
reklama
Agniesiak85 widzę że spodziewasz się dzidziusia-moje gratulacje!
A jak tak bardzo sie staram i nic.............................
Powoli zaczynam się załamywac.....

Ps. Na obiadek mam kotlety i udka,ziemniaczki i sałatke...




 
Do góry