reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ewi a on ma tego guzka w miesjcu szczepionki tak?? takie twardsze miesjce?? moze spobuj mu to posmarowac Altacetem w zelu.. ja tak Lenie spamrowalam.. wies zmi to wlansie zalecali na szczepionce, ze jak za bardzo spuchnie zeby to posmarowac..albo jak Cie to niepokoi to moze przejdz sie do pediatry..
 
reklama
Heja mamki widze ze jakies nowe sie dolaczyly a wiec i je witam goraco :))
U mnie same nudy w sumie nic nowego sie nie dzieje mam wrazenie ze dzniennie mam de ja vu czy jak to sie pisze :)) Ale dzis Damianoo mial wolne i kumpela byla na kawce wiec bylo miloo :)))))))
Do nas też nieraz ktoś wpada z wizytą:tak:My mieszkamy sami w kawalerce (babcia M nam dała w prezencie ślubnym). Wczoraj nas odwiedził brat M z narzeczoną, miło było:tak:

Hop, hop... Jest tam kto? :-)
ten wątek naprawę obumiera. Każdy sobie pisze i w ten sposób nie rozwija się żadna rozmowa. Co to ma być? Się pytam?
SYLCIA Fajnie tak pogadać z koleżanką :-) skąd ja znam takie codzienne powtarzanie się. Mam to samo. Codzień tylko dzieci i dom. Żadnej atrakcji ni nic :-(

małemu ten guzek jak nie schodził tak nie schodzi. Jutro jadę do neurologa to przy okazji w końcu kupimy buty na zimę dla małego i jakieś szaliki itp. Na święta jesteśmy zaproszeni na wesele, muszę więc już rozglądać się za jakąś sukienka. Ale chyba będzie na ostatnia chwilę. :-)
Własnie, zgadzam się:-D Trzeba nawiązac rozmowę;-)
Kochana a co się stało Twojemu małemu, że ma guza i to takiego, że zejśc nie chce?
 
BAŚKA No ma to obok. Takie czerwone, twarde i do tego gorące miejsce. Lekarz powiedział że jak nie zejdzie po tygodniu to wtedy pójść, tak to nie kazała niczym smarowac. Justynka kiedyś miała coś podobnego, ale na dodatek dostała w takie miejsce druga szczepionkę i w szpitalu się skończyło.
AGNIESIA To po szczepionce się pojawiło
 
A ja mam dziś wizytę u ginekologa :-)
i mam angine noo :-(
A wesele tez mam. i to dwa. Ale w maju. a w maju rodzę. Więc nie pojde na nie :-(
Daj znac jak tam po wizycie już będziesz:tak: A anginy to wspołczuję... ja nigdy nie miałam ale zdaję sobie sprawę jak boli i człowiek sie czuje:no:
Ja też mam wesele w maju, koleżanki i w czerwcu mam wesele brata:tak: Rodzę (termin mam na 6 marca) w marcu więc na wesele to pewnei pójdziemy na momencik:tak:
 
Witajcie Mamusie :)
Coś chyba ucichły odpowiedzi na główny temat, ale i tak odpowiem na niego ;-)
Urodziłam moją Rybkę jak miałam 16,5 roku. Bardzo wcześnie. Amelka nie była planowana, ale chciana :tak:
Poradziliśmy sobie i teraz jesteśmy szczęśliwą rodzinką, za nic w świecie nie chciałabym cofnąc czasu bo teraz nie wyobrażam sobie życia bez Naszej Córeczki ;-)
 
Witam wszytskie nowe mamy:-)
Ewi tez musimy pomyslec o kupieniu butkow w sobote sie chyba tym zajmiemy.

Tyle wese wymienilscie tak s wszyscy na wiosne slb biora:-)

Andzia90 bo tak jest napoczatku wydaje sie dramat a pozniej sie nie pamieta jak to bylo jak dziecka nie blo ja tez nie zalje a moj lobuz ma prawie rok. :-)

Agus a wiesz juz co tam nosisz pod serdcham bo nie pamietam czy pisalas;-)

A moj babel sie przeziebil leci z nosa jak z kranu bedziemy msieli sie leczyc
 
reklama
kolia No podobno ma być dziewczynka ;) Ale czy się to sprawdzi :pP:tak: Mój mąż też miał być dziewczynką :pP haha
Z nudów dodaje taką fotencję...
82661483.jpg
 
Do góry