reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kolia, MaagdaMi wyszło w starej wróżbie z obrączek która wychodziła od pokoleń całej rodzinie mamie, ciociom , kuzynkom...itd... Wyszło mi z niej że najpierw będzie chłopak a potem dziewczynka i jakoś tak od początku mówiłam do brzucha i o brzuchu ,,on" ..Kiedy dowiedziałam się że dziewczynka byłam w szoku...ale mimo wszystko ciesze się i czekam na malucha..Obojętne jaka będzie płeć:-)
 
W końcu mam chwilę. Dzieci śpią S też. Ja wykąpana :-)
AGUS I takie podejście jest najlepsze. Ważne aby dzidzia była zdrowa co nie ? :-) no i ładne te zdjęcie :-) powodzenia na jutrzejszej wizycie :-)
SYLCIA A co ty tylko hejka babki? Nie można tak pisać :-) pisz jak dzień itp, odpowiedź na kilka czyichs postów. W taki sposób ten wątek się nie rozwinie.
MAGDA A jak u Ciebie z zasypianiem? Jeszcze pamiętam :-) he, he, he...
 
Witam. Za mną dobra noc. Dzisiaj już nie zajze, no chyba że poczuje nieprzemmzona potrzebę :-) mam nadzieję że będzie co czytać wieczorem :-)
miłego dnia wszystkim.
 
Ewi44 hehe, fajnie że jeszcze pamiętasz. Powiem Ci , że jesteś genialna i możesz być z siebie dumna bo do tej pory Łucja zasypia sama i to dzięki Tobie ;* jeszcze raz dziękuję . :tak:
 
Hej babeczki:-) A my z M wczoraj przestawiliśmy w domku i tak nam się dobrze spało, że hoho:-D Niedawno wstałam:-p M jak zwykle śniadanko do łóżka, obiadek już się robi. Potem tylko do piekarnika i gotowe:tak: Dziś jedziemy wieczorkiem do mojej mamy na weekend:) W niedzielę znów na basen ruszę:D hihi.
Witajcie mamuśki ;) Gdzie się podziewa reszta ??? Która zawsze miała na tym wątku tyle do powiedzenia ??;-);-);-):-D Ja jutro wybieram się do ginekologa ..ciekawe co mi powie...
Daj znac jak tam po wizycie:)
 
reklama
Agus no to czekamy do rozwiazania moze jednek cos sie zaplacze pomiedzy nozkami:-)
Agnieszka85 tez bym sie wybrala na basen msze chyba kiedy o tym pomyslec hym i prz okazji mi sie przypomnialo ze nie mam stroju:-p

Mikiemu katar leci ale nie przszekadza mu to w brojeniu:-p a dzisaj mnie zaszokowal bo wstal o 9 odsypial chyba sobie:-p
 
Do góry