reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

lenka - Twój Synek spory był przy porodzie, jak on sie zmiescil w brzuszku. :-p Ale moj tez do najmniejszych nie nalezał, bo mial rowne 4kg.;-)
To silny jest Adas, ale gadalam ze znajoma ma córeczke Antosie co ma 3 i pol miesiaca i niby od 1 miesiaca chwiejnie sama trzymala glowe wiec bardzo szybko.

pola997 - Tez jestem tego zdania ze czas leci za szybko. :tak:

truskawka - Dziękuje. :tak: Ja Alanka woze w foteliku, kupilam wozek 3funkcyjny zeby na lato jezdzil w tej funkcji malutkiej, a Ty juz wozisz w spacerówce? Ale powiem Ci ze jak byłam z Alusiem u ortopedy na kontroli bioderek to powiedzial mi zeby dziecko jak najszybciej wsadzic do spacerówki, zeby nie trzymac na sile w gondolce bo tam nie ma dostepu powietrza. ALe ta funkcja malutka to prawie jak spacerowka, tylko mniejsza. :tak:

Femme - A juz mialam momenty co sie denerwowalam ze tak dlugo mi spi. Myslalam ze to moze nie zdrowo, tak dlugo. ;-) Ale widze ze poprostu mam szczescie ze Synek daje mi sie wyspac. :tak: Nawet czasami jak sie obudzi wczesniej to nie placze tylko lezy spokojnie w kolysce i czeka z Go wezme. :tak:
Znajomi sie smieja ze takie dziecki robi sie tylko nad morzem. :-) Bo Alus to była wpadka wakacyjna w Miedzyzdrojach. :-) Hehe.
 
reklama
Czesc Mamuski :-) wybaczcie ze tak dlugo mnie nie bylo ale w tamtym tygodniu jak kiedys wspominalam tynkowalismy sciany a w tym tyg od pon bylam na malych wczasach z Ala i siostra nad jeziorem i wtocilysmy w czwartek - ehhh superrr bylo :-) Wczoraj bylam na weselu jestem niewyspana :sorry2: i tak z Ala wrocilysmy po 22 , Ala usnela odrazu a ja ogladalam film na jedynce o tym pociagu pancernym i az szkoda Mi bylo wyleczac tv wiec siedzialam do konca :rofl2:
Wesele udane , Ala tancowala jak baletnica , nawet oberki tanczyla po swojemu i obowiazkowo musiala zrobic kupke - cale szczescie ze 20 minut wczesniej ubralam Jej pampersa :-D dzis poprawiny :tak:

Nie nadrobie Was bo mi sie nie chce :rofl2: ale teraz bede na biezaco ;-)
 
Ale za mną beznadziejna noc Kubie się zachciało muzyki o 1 w nocy i obudził Ninę i zamiast to wyłączyć to ściszył ale tak że ona słyszała i się rozbudziła na dobre i już zasnąć nie mogła :angry: myślałam że go zabije ...

DOROM - ja też się martwiłam czy ona może tyle spać :-p hehe w sumie Ninka też nad morzem została poczęta :-p więc może coś w tym jest :-p

LENKA - wow ! ty rodziłaś naturalnie ?!

POLNA - tylko do 22 to króciutko na tym weselu byłaś najfajniejsza zabawa po 12 się zaczyna ;-)
 
A ja dzis spałam z Alusiem do 11. Kochany daje mi sie wyspac. :tak:
Ale boli mnie dzis brzuch... jakby jajniki... kiedys mialam problemy z jajnikami... :baffled:

Femme - No faktycznie, Ty przeciez mieszkasz nad morzem. :tak: No to moze faktycznie cos w tym jest. Jeeeju, ale Tobie zazdroszcze codziennie morzesz byc na plazy.... super masz. :tak:
 
Witam mamuśki :) ale dawno do Was nie zaglądałam... miałam awarie neta... Doorom tylko pozazdrościć takiego spania :) moja malutka niestety daje popalić nam w nocy :( ma straszne zaparcia próbowaliśmy już chyba wszystkiego ale nic jej nie pomaga :( do ktorego miesiąca mogą występować takie zaparcia?? nie mogę już patrzeć jak malutka sie męczy :(:( Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Femme- naturalnie:)
Witaj ponownie Kamusia!
Mój mały też czasem ma problemy z kupką. Ale mam na to sposoby. Ale nie jest jeszcze tak zle- herbatka koperkowa, czasem masażyki. No i zmieniłam kropelki(mały mial wczesniej kolki też). Dawałam mu espumisan a teraz daje esputicon(co prawda to bardziej chemia). Ale od kiedy je stosuje mały pryka sobie non stop. Nawet jak robi kupkę co drugi dzień to dzieki tym kroplom gazy się ulatniają i go tak juz nie boli jak wczesniej.
 
Moj Synek dopiero zasnal i mam chwilke dla siebie.

Kamusia - Nie mam problemow z zaparciami u Alanka, ale to moze dlatego ze w upalne dni daje mu herbatke na trawienie, tak zapobiegawczo. ;-)
Zaglosowane na... wybacz ale Tatusia :tak: Hehe. Sama musze stworzyc takie porownanie bo u mnie w rodzinie trwa 'spor'. ;-)
 
reklama
dorom5 moja Nadia też dostaje herbatki chociaż mimo wszystko nie chce ich za bardzo pić... wcześniej piła więcej.... a ty karmisz małego piersią czy sztucznie?? heheh i jak to robisz że Alanek śpi tak długo?? :):) dziękuję za glos pozdrawiam
 
Do góry