reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
No nie gadajmy juz o tej aborcji... To nie miły temat. I poza tym jak o tym mysle to przypominaja mi sie te filmiki... Jeśli chodzi o seriale... Hmmm szczerze powiem że lubie "moda na sukces" :D Możecie mnie wysmiac:p Ale takie niestworzone rzeczy tam sie dzieja w tym serialu że normalnie mnie to wkręcił. Jesli chodzi o zabubionych to tez to uwielbiam i tez zobaczyłam wiekszosc odcinków:) No i przeczytałam ze w styczniu nowe odcinki he he super:D A to bedzie emitowane na tvp 1??? Lubie brzydule, m jak miłość, seks w wielkim miescie tez lubie:], m jak miłośc...i chyba to wszystko:* Tylko sie nie smiejcie ze lubie ogladac "moda na sukces":p:p:p pozdrawiam mamusie i zycze dobrej nocy dzieciaczką równiez:)
 
andzioszka mi dosc szybko mniej wieccej w jak maly mail 5 tygodni czyli jakies 2 po odstawienniu nie cale
matosia widze ze mala wytrwale karmilas:-)
 
Witam mamuśki!
Od paru dni tylko Was poczytywałam,bo mały daje ostro popalić. Taki beksa od paru dni-może przez tą pogodę.
Z seriali to oglądam "brzydulę", no i większość kryminalnych najbardziej lubię"dowody zbrodni". A ostatnio zaczełam oglądać "Londyńczyków"-bo sa powtórki. Wcześniej pracowałam wieczorami i nie mogłam tego oglądać. A teraz oglądam jak tylko Adaś mi pozwala.
Truskawa-ja sie nie smieje z "mody na sukces" ja przez długi czas też to oglądałam-wciągnęła mnie moja mama-odcinki są krótkie, no i poza tym nie trzeba się przykładać -nawet mozna tego miesiąc nie ogladać a i tak można do tego wrócić. Od roku tego nie ogladam,bo juz naprawde kosmos tam mają. Nie wytrzymuje tych głupot. Bo co włączyłam to tylko klnęłam. Ja ogólnie duzo komentuje filmy-i mój S się wkurza,ze tak emocjonalnie do tego podchodze.
 
ashera dziwne bo ja zapisalam sie do szkoly dla doroslych majac jeszcze 17 lat tylko rodzice napisali oswidczenie i duzo osob tam tak robi dla nich licza sie pieniadze andzioszka a nie ...Ashera przedzwon i zapytaj wiem ze Intercom przyjal by cie chyba ze moj pan prezes jest taki fajny eheh dziadek ma chyba 80 lat a ubiera sie jak alfons w biale garniacze i rozwoe albo fioletowe koszule do tego kapelusz z rondem i laska biala łaahahahha wiecie jak to wyglada haahh ale zaraisty facio :)

Kochana co do szkoły zaocznej możesz mieć spory problem.
Szkoły zaoczne to zazwyczaj szkoły dla dorosłych. Takie placówki niechętnie przyjmują osoby, które nie mają ukończone lat 18. Tłumaczą się, że mają problem co wpisać w papierach itd, itp. Wiem coś o tym :sorry2:
Ale jak najmocniej trzymam kciuki, aby Ci się to jednak udało.;-)

Tak jak mówi Niunia90 ... czy ja wiem czy tak niechetnie? mnie bardzo chetnie chca tam przyjac, ale nie ma wystarczajacej liczby osob zeby otworzyc akurat ta klase :-( zobaczymy jeszcze do konca sierpnia moze ktos sie pozapisuje... no i bede dzwonic do walcza, moze tam cos da radę.
 
Cześć dziewczyny tak was podczytuje dlugi czas no i zawsze mam napisać ale sama nigdy nie wiedziałam :) , no ale teraz tak jak czytam to sobie myśle że fajnie mieć z kim sobie pogadać i wgl , ; ) ja też miałam 16 lat jak zaszłam w ciąże, chłopak 18 . Poszłam odraazu do szkoły zaocznej do pierwszej klasy w zasadzie bez większych problemów tylko moja mama musiała napisać oświadczenie i tyle:) . Pierwsza klasa zaliczona teraz druga i trzecia. Na szczęście bardzo dużo pomagają nam rodzice i ode mnie i od narzeeczonego, narazie nie chcieliśmy brać ślubu tylko ze względu na dzidzie ale jak do tej pory układa nam się super, myśleliśmy o slubie dopiero teraz ale planujemy go tak za jakieś półtora roku.No ale zobaczymy jak to wszystko się ułoży.
 
reklama
Słuchajcie, ja tu do Was zajrzałam z innego powodu, nić moja wczesna ciąża, bo u mnie to nia taka wczesna (miałam rocznikowo 25 lat jak rodziłam).
U kobiet starszych od Was, powiedzmy około 30, kiedy to ludzie już są zazwyczaj ustawieni finansowo, kiedy zdaża sie wpadkia, to często obwinia sie kobiete, że "złapała go na dziecko":angry:. Jakby on nie wiedział, że laska może w ciążę zajść, biedny syneczek swojej mamusi, 30-oletni stary chłop!:crazy: Interesuje mnie, czy w młodszym wieku, też słyszycie komentarze? Mimo, że ja nie jestem taką młodą mamą, to wygladam jak dziewczyneczka i często słyszalam głupie komentarze, że dzieci maja dzieci. Nie wiem po co ktos sie odzywa, co to kogo obchodzi?? Napiszcie, jak to u Was, Dzięki;-)
 
Do góry