reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Weekend mialam nawet udany bylam u babci bo mala urodziny i Mikołaj się wyszala za wszytskie czas w sobote na jezioro pojechalismy a niedziele odsypial tak go wykonczyl 2 dni na swiezym powietrzu. Przyczytalam mniej iecej wsyztko ale jekos nie mam weny odpisywac lenistwo mnie ogarnia, obiecuje poprawe:-p
 
reklama
PATITKA26 juz ostatnio dalam mojemu synkowi jabłuszka potartego, biszkopcika z herbatka i budyniu troche. Ale czy moge dawac juz takie dania co sie kupuje? Nic mu nie zaszkodzi jak mu dam teraz troszeczke jedzonka które daje sie odc 4 miesiaca??? Dawalam mojemu synkowi NAN ale on po nim wymiotywał jak kot! Pytam sie bo chce jak najszybciej mu zmienic mleko bo te co kupuje przeciw ulewaniu jest strasznie drobie:/
 
Maagda_ Byłam w ciazy i wiem ze o tym tylko usłyszałam ostatnio od jakiejs starej baby ze ktos tam jest w ciazy pozamacicznej i musi lezec w szpitalu przez caly okres ciazy:/ No to ja sie zapytalam czy to faktycznie prawda bo mi sie cos w to nie chcialo wierzyc. A poza tym mało słyszałam o ciąży pozamacicznej wiec prawie bym uwierzyla w te bzdury... Wiecie jak to te stare kobitki lubią pozmyslac co nieco...;)

lenka87 dałas mu cos ze tak czesto robil kupki??? Czy od samosci? Ja tez bym chciala zeby chociaz raz dziennie robil:( a tu lipa...
 
Ostatnia edycja:
PATITKA26 juz ostatnio dalam mojemu synkowi jabłuszka potartego, biszkopcika z herbatka i budyniu troche. Ale czy moge dawac juz takie dania co sie kupuje? Nic mu nie zaszkodzi jak mu dam teraz troszeczke jedzonka które daje sie odc 4 miesiaca??? Dawalam mojemu synkowi NAN ale on po nim wymiotywał jak kot! Pytam sie bo chce jak najszybciej mu zmienic mleko bo te co kupuje przeciw ulewaniu jest strasznie drobie:/
Ja wiem, że jest drogie ale ja właśnie z powodu silnego ulewania po Bebiko musiałam jej dawac NAN ten w puszce a jakie mleko dajesz małemu teraz?
Powiem Ci że najlepiej skonsultowac to z pediatrą on najlepiej doradzi bo każde dziecko jest inne i inaczej moze mleczko wpływać.
Może Twój synek będzie lepiej akceptował właśnie Bebiko.
Ja Majce dawałam zupki takie od 4 msc juz jak miała 3 msc i chyba dwa tyg i nic jej nie było tylko na początek po troszku zeby nie zaszybko a jak wszytsko będzie dobrze to mozna.
 
Maagda_ Byłam w ciazy i wiem ze o tym tylko usłyszałam ostatnio od jakiejs starej baby ze ktos tam jest w ciazy pozamacicznej i musi lezec w szpitalu przez caly okres ciazy:/ No to ja sie zapytalam czy to faktycznie prawda bo mi sie cos w to nie chcialo wierzyc. A poza tym mało słyszałam o ciąży pozamacicznej wiec prawie bym uwierzyla w te bzdury... Wiecie jak to te stare kobitki lubią pozmyslac co nieco...;)

lenka87 dałas mu cos ze tak czesto robil kupki??? Czy od samosci? Ja tez bym chciala zeby chociaz raz dziennie robil:( a tu lipa...
U nas działała herbatka HIPP z kopru włoskiego i na trawienie tez HIPP a jak juz było bardzo xle to dawałam czopek glicerynowy i kupa się pojawiała.
 
Witajcie. Już parę razy się zbierałam, żeby napisać, ale jakoś tak...
Przepraszam, że Wam nie odpiszę na wszystko (chociaż i tak mało napisałyście odkąd mnie nie było)
U nas w sumie bez zmian. Dziś R. pojechał na szkolenie, wraca jutro po południu, także mam luz, bo obiadu nie muszę gotować, szfagierka wzięła Filipa na spacer i tak sobie siedzę w domku, posprzątałam, itp. Na noc przychodzi do mnie kumpela. Będzie wesoło :)
Parę dni temu na horyzoncie pojawiła się pewna szansa... postanowiłam dowiedzieć się, czy w obrębie mojej miejscowości jakaś kapela nie potrzebuje wokalistki. I co? I znalazłam ofertę zespołu, którego lider jakieś trzy lata temu po usłyszeniu mnie na jednym z wystepów (kiedyś śpiewałam w zespole) zaproponował mi współpracę, no ale za względu na mój wiek (15 lat, ku jego zdziwieniu) nic z tego nie wyszło. No ale już wtedy mi powiedział, że w Jego zespole zawsze będzie dla mnie miejsce za parę lat. Skontaktowałam się z Nim, no i teraz jestem w trakcie opracowywania piosenki "Say it right" Nelly Furtado, tak na początek. W tygodniu podrzuci mi płytkę z podkładami, jak je opanuję, to jedziemy z koksem. Wiecie, nie dość, że będę robiła coś, co kocham, to w dodatku będę zarabiać i to nieźle! Za wesele z poprawinami mogę zgarnąć nawet 500 zł! A takich wesel w miesiącu mają 4, załóżmy, że na dwóch będę (bo od września idę do szkoły zaocznie co drugi weekend), no to patrzcie ile kasy, 4 dni i 1000 zł! A nie mówię już o bankietach i festynach :) Szykuje się zajebista zabawa. Mam nadzieję, że wszystko wypali.
 
PATITKA26 Ja daje bebiko własnie przeciwko ulewaniu i jest juz dobrze... Ale jak boga kocham dawałam kazde po kolei mleko jakie jest na rynku i po kazdym wymiotywał. Ale teraz musze specjalnie jezdzic do supermarketu po te mleko. Włąsnie przed chwila dałam mojemu synkowi zupke jarzynowa z gerbera a skonczyl wczoraj 3 miesiace i zładł pół słoiczka:D Mam nadzieje ze nic mu nie bedzie... Kupiłam nawet deserek marchewka z jabłkiem. Chyba nic mu nie bedzie co? Narazie nie wymiotuje:) Widac mu smakowało bo jak zjadł wszystko to płakał bo chcial jeszcze chyba:) Ale co za duzo to nie zdrowo:*
 
reklama
Wow Karolina ale sie masz fajnie... Tez bym chciala zarabiac spiewajac ale niestety nie mam ładnego głosu:( Nie mogłabys jakos wstawic albo przesłac jakiejs piosenki w twoim wykonaniu (jak jakas nagrałas) z miła checia bym posłuchała:))) inne dziewczyny z pewnoscia tez:*
 
Do góry