reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

PATITKA26 Ja daje bebiko własnie przeciwko ulewaniu i jest juz dobrze... Ale jak boga kocham dawałam kazde po kolei mleko jakie jest na rynku i po kazdym wymiotywał. Ale teraz musze specjalnie jezdzic do supermarketu po te mleko. Włąsnie przed chwila dałam mojemu synkowi zupke jarzynowa z gerbera a skonczyl wczoraj 3 miesiace i zładł pół słoiczka:D Mam nadzieje ze nic mu nie bedzie... Kupiłam nawet deserek marchewka z jabłkiem. Chyba nic mu nie bedzie co? Narazie nie wymiotuje:) Widac mu smakowało bo jak zjadł wszystko to płakał bo chcial jeszcze chyba:) Ale co za duzo to nie zdrowo:*
Mysle że będize ok zreszta sama będziesz widziała czy nie ma wysypki i powiem Ci że może te kupy tez mu ise unormuja jak juz troszkę innego jedzonka dostanie.
 
reklama
No tez tak myślałam ze moze jak troche zje to zrobi sobie kupke ale jakos narazie nie widze żeby cos wydalił;) A jakie najlepiej mu dawac te obiedki? Bo nieznam sie co jest najlepsze bo to moje pierwsze dziecko:) żeby mu nic nie zaszkodziło bo on ma dopiero 3 miesiace a nie 4:/
 
paula3 Ladny brzusio:) Zgrabna jestes wiec ładnie sie prezentuje twój brzuszek:* Gdybys ty widziała mój w 4 miesiącu... Wyglądał jakbym była juz 6,7 miesiac. Jak mialam kurtke w zime ubrana to było widac jak odstaje i ludzie w autobusie miejsce mi robili a 4 miesiac to dzidzia jeszcze nie jest duza i brzuch tez nie za duzy... A tu takie coś. Ale ja jestem niska i byłam tez dosyc szczupła i tak mi sie wybił ten brzych. A pod koniec ciązy to ludzie sie śmiali bo mowili ze ten brzuch idzie pierwszy a ja dopiero za nim i pytali sie czy czasem bliżniaków nie mam...:) No ale wkoncu moj synek sie tez duzy urodzil i to moze dlatego taki ogromny brzuch:)
 
Czesc Mamuski ;-) ja nie mam teraz czasu bo z tata robimy tynki w wiatrolapie i w hollu a wole go nadzorowac nizeli cos spapral i pozniej wszystko zdrapywac :szok::-D

U Nas ogolnie wszystko wporzadq , w srode jade do lekarza ale prywatnie , musze pozalatwiac pare spraw zeby znowu przysylali Nam pieniadze na Ale z kinderkasse wiec mm nadzieje ze w piatek wszystko pozalatwiam i bede mogla znowu pisac bez zadnych naciskow :tak:

Ale ostrzegam codziennie bede wchodzic i cztac czy sie grzecznie zachowujecie :-p:-) a teraz Zagenam i Zycze Milego Dnia ;-)
 
No tez tak myślałam ze moze jak troche zje to zrobi sobie kupke ale jakos narazie nie widze żeby cos wydalił;) A jakie najlepiej mu dawac te obiedki? Bo nieznam sie co jest najlepsze bo to moje pierwsze dziecko:) żeby mu nic nie zaszkodziło bo on ma dopiero 3 miesiace a nie 4:/
Moja Majka też nie miała jeszcze 4 msc ja na początek z Gerbera i Bobovity jej dawałam tylko juz nie pamietam jakie to byly dokladnie ale napewno marchewkowa zupka troche ich jest wiesz jesli sie boisz to jeszcze tak ze dwa tyg poczekaj i potem to juz spokojnie próbuj im wczesniej maluch poznaje nowe smaki tym więćej i chętniej później chce jeśc warzywka i owoce. Ja przy Majce tez sie bałam bo to tez moje pierwsze dziecko, ale spokojnie bedziesz widziała samam czy coś się dzieje. Każda mama to wie.
 
No tez tak myślałam ze moze jak troche zje to zrobi sobie kupke ale jakos narazie nie widze żeby cos wydalił;) A jakie najlepiej mu dawac te obiedki? Bo nieznam sie co jest najlepsze bo to moje pierwsze dziecko:) żeby mu nic nie zaszkodziło bo on ma dopiero 3 miesiace a nie 4:/
Z tymi kupami próbowałaś czopków glicerynowych dla dzieci?
One są w rózowych pudełeczkach wiesz nam pomagały na poczatku a potem się unormowało. Bardzo często u małych dzieci sa problemy tego typu dlatego warto spróbować.
 
reklama
czesc dziewczynki;)tzn juz napewno mamuski;)ja w pazdzierniku bede miala 20lat i jestem w szostym tygodniu ciaży;)jestem szczesliwa chociaz jeszcze to do mnie nie dotarlo ze mam w sobie dzidzie;)moj narzeczony ma w styczniu 22lata;)bedziemy mlodymi rodzicami!i moim zdaniem jest to dobry wiek zeby zalozyc rodzine itd!wszystko mozna jeszcze zrobic i zdarzyc ze wszystkim nawet jesli sie ma dzidziusia;)to nie jest zadna przeszkoda!juz nie moge sie doczekac kiedy brzuszek zacznie rosnac i w ogole z checia juz bym cala wyprawke mu kupila;))i wszyscy nie moga sie doczekac na ta kruszynke;)chociaz czasami mam pewne obawy jak to bedzie,czy dam rade itd;)ale mam przy sobie rodzicow to napewno bedzie dobrze;)
 
Do góry